Reklama

Utrogestan a estrofem a otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SLUNÍČKO96
Nováček 4 příspěvky 23.01.17 09:46
Utrogestan a estrofem a otěhotnění

Ahoj, dnes jsem dostala Utrogestan a estrofem na srovnání cyklu a chtěla jsem se zeptat jak je to s jejich užíváním a otěhotněním? Názory se rozcházejí a já už nevím co si mám myslet. Doktorce se bohužel se svým snažením svěřit nemůžu. Děkuji za odpovědi :mavam:

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62465 příspěvků 3 inzeráty 23.01.17 09:51

@SLUNÍČKO96 S prášky neporadím, ovšem co se týká poslední věty - pak je na místě zvolit jiného lékaře, protože pokud bereš takovéto léky a neříkáš doktorce tu asi nejpodstatnější informaci, která se k tomu může vázat, tak to není vhodný vztah mezi lékařem a pacietnem.

SLUNÍČKO96
Nováček 4 příspěvky 23.01.17 09:55

To taky bohužel nemůžu, je to příbuzná. A hned jak bych jí tohle řekla tak to pošle dál… Ikdyž šeptandou, ale já se to nakonec stejně vždycky dovím. :zed:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 23.01.17 09:58
@SLUNÍČKO96 píše:
To taky bohužel nemůžu, je to příbuzná. A hned jak bych jí tohle řekla tak to pošle dál… Ikdyž šeptandou, ale já se to nakonec stejně vždycky dovím. :zed:

tak o to víc je důvod dr změnit, neasi.. k takové bych nešla ani za zlaté prase :poblion:

SLUNÍČKO96
Nováček 4 příspěvky 23.01.17 09:58

A se mnou i zbytek rodiny. A to vážně nechci, jelikož jsem ještě (podle rodiny) moc mladá a odmítám z toho zase dělat aféru jak z ordinace v růžové zahradě :think:

SLUNÍČKO96
Nováček 4 příspěvky 23.01.17 10:02

@martina.se taky tam nerada chodím. Modlím se aby už konečně šla do důchodu a já měla klid :zed:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62465 příspěvků 3 inzeráty 23.01.17 10:03

@SLUNÍČKO96 A ty jsi snad nesvéprávná, že si nemůžeš vybrat jakého lékaře chceš? A kor tedy zrovna u gynekologa je ještě ta výmluva proč tam nechceš chodit tak jednoduchá…

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 23.01.17 10:03
@SLUNÍČKO96 píše:
Ahoj, dnes jsem dostala Utrogestan a estrofem na srovnání cyklu a chtěla jsem se zeptat jak je to s jejich užíváním a otěhotněním? Názory se rozcházejí a já už nevím co si mám myslet. Doktorce se bohužel se svým snažením svěřit nemůžu. Děkuji za odpovědi :mavam:

ahoj, utrogestan beru v těhotenství proti špinění, takže ten by asi vadit neměl.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 23.01.17 10:06
@SLUNÍČKO96 píše:
@martina.se taky tam nerada chodím. Modlím se aby už konečně šla do důchodu a já měla klid :zed:

nezlob se na mne, ale je Ti 15, že se neumíš sama rozhodnout či co? :nevim: pak trp, no.. co na to říct..

evelin12
Stálice 58 příspěvků 23.01.17 10:09

Ahoj moc asi neporadím, já jse jsem Utrogestan brala kolem 3 měsíce těhotenství na zastavení lehkého krvácení (říká se na udržení plodu). Jak moc máš rozhozený cyklus? Možná by stačilo sledovat si ovulaci pomocí symptotermální metody. Pokud seš takhle na začátku, tak bych opravdu zvážila změnu doktora… v těhotenství je potřeba klid a pohoda a každý stres také ovlivňuje mímo a porod.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama