Utrogestan na podporu těhotenství a špinění?

269
29.6.13 21:17

Utrogestan na podporu těhotenství a špinění?

Ahoj holky, chtěla bych vědět váš názor, pokud to někoho potkalo…
Od dr.jsem dostala Utrogestan na podporu těhu, protože jsem minulý měsíc prodělala biochemické těhotenství, dnes jsem 31DC a 16DPO, a začala jsem i přes užívání utrogestanu 3×1 špinit, je možné abych to dostala bez vysazení? nebo je ještě nějaká možnost, že by to bylo těhotenství? TT mám dnes neg. ukázalo se to někomu na TT až déle??? děkuji za reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9755
29.6.13 21:44

Moje zkusenost je:
Nebrala jsem utrous, ale duphaston. To je ale vice mene stejny lek. Takze pokud neni tehotenstvi, tak ms dojde i bez vysazeni leku, jen se spozdenim par dnu.
Pokud jsi tehotna a miminko se spatne vyviji nebo uz nevyviji, tak i pri brani leku prijde ms a nezabrani to potratu. ( vlastni zkusenost, mam za sebou tri biochemicka tehotenstvi ).
Pokud jsi ale tehotna, tak aspon u me, mi prasky posunuly- oddalili ms-potrat o 14 dni, takze podle me, jestli jsi zacala krvacet s pardennim spozdenim a tt jsi mela negativni, tak tehotna nejsi.
Tod muj nazor. Promin.
Preju hodne stesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
29.6.13 21:47

@kar-maa Děkuju za odpověd, no já mám právě normální cyklus až tak kolem 45 dní a to ještě vyvolaný agolutinem, tak mě to právě překvapilo, že jsem začala 31 den cyklu špinit, zatím nekrvácím, jen hnědé špinění tak uvidíme co z toho bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
29.6.13 21:48

@kar-maa asi je to blbá otázka, ale asi ho mám přestat brát vid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
29.6.13 21:58

@Gabinka159 no jeste bych ho nevysazovala jestli zatim jen hnede spinis. Kdyby ti potom zacala. normalni ms s cervenou krvi, tak potom to vysad. Ale jestli mivas takhle dlouhe cykli, tak bych tipovala, ze mivas pozdeji i ovulaci, takze je mozne, ze ovulace muze byt teprve ted a spineni je kvuli prasknuti folikulu anebo to taky muze byt nidacni krvaceni a v tom pripade ti test jeste nic neukaze.
Takze pokud se ms nerozjede, tak prasky jeste nevysazuj.
Nebo mas ovulaci potvrzenou utz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
29.6.13 22:00

A mas vubec ovulaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
29.6.13 22:03

@kar-maa já měla ovu potvrzenou uz a píchnutý pregnyl, takže dnes jsem 16den po ovu, tak právě nevím jestli utroš brát nebo ne… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
29.6.13 22:12

@Gabinka159 jeste bych nevysazovala, az se rozjede ms. Jestli se rozjede!
To spineni jeste nemusi byt ms. Nekdy to tak byva. I mne se to stalo. Zaspinila jsem hnede, v terminu kdy mela prijit ms a i pres to jsem byla tehotna.
Takze vyckej az se ms rozjede a teprve potom vysad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
29.6.13 22:15

@kar-maa a když jsi zašpinila tak TT už byl pozitivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
29.6.13 22:19

@Gabinka159 jo byl, ale u me z toho bylo biochemko, ale to nemelo s tim spinenim nic spolecneho. Zrovna dnes tu byla diskuse, kdy tam jedna psala, ze si delala x testu a vsechny byly negativni a dr. ji nakonec potvrdil, ze je v druhem mesici.
Jinak spineni nic neznamena. Za ms se povazuje az krvaceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
29.6.13 22:20

U toho prvniho tehotenstvi se ti ukazaly // kdy? Jak dlouho jsi mela spozdeni? Podle toho bych se asi orientovala zda muzes byt tehotna nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
29.6.13 22:22

@kar-maa kde byla prosím ta diskuze?? jinak ti moc děkuju za názor, fakt jsi mi pomohla :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
29.6.13 22:23

@kar-maa no až někdy 18-19 den po ovu se mi ukázaly // a dnes jsem 16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
29.6.13 22:25

Vubec neni za co ;0)
Najed si na nove zalozene diskuse a najdi si diskusi „Mamatesty - spolehlivost“ nabo tak nejak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
29.6.13 22:26
@Gabinka159 píše:
@kar-maa no až někdy 18-19 den po ovu se mi ukázaly // a dnes jsem 16

No vidis, tak to mas velkou sanci.
Drzim palce a hodne stesti ;0)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit