Utrogestan na srovnání cyklu a co dál

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.11.21 14:31

Utrogestan na srovnání cyklu a co dál

Ahoj děvčata. Chtěla bych se Vás zeptat na zkušenost s utrogestanem. Od ledna neberu antikoncepci. Cyklus jsem měla 35 dní, asi dvakrát 50 dní. To jsem musela na vyvolávačku (prý cysta). Teď jsem byla 15 DC u lékařky na ultrazvuku. Nízká sliznice (číslo neřekla) a prý „nic nevidí“. Takže mi dala utrogestan 17-27DC na tři měsíce na srovnání cyklu. Dneska jsem dobrala první měsíc a dostala to. Chci se zeptat. Co potom? Po třech měsících přestanu brát a cyklus bude už kratší? Nebo se na to vykašlat a radši nasadit utrogestan po ovulaci? Ale co když ten měsíc nebudu mít ovulaci a budu pořád čekat a bude z toho nekonečný cyklus. Zase. Děkuji za zkusenosti. O dítě se snažíme cca půl roku a nic. Ani duch. Vůbec nic. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1633
26.11.21 15:10

Ja jsem dostala Utrogestan na upravu cyklu po vice nez petiletem snazeni. Mela jsem ho uzivat rok, vzdy 11. den cyklu. Jenze hned prvni cyklus jsem mela ovulaci 10. den, takze Utrogestan mi ji nestihl zablokovat a ja otehotnela :mrgreen:

Drzim palce, at to pomuze i u vas ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1633
26.11.21 15:15

Jinak tehdy jsem Utrogestan vysadila podle instrukci lekare, uz nevim presne, ale asi 27. den cyklu. Nasledovalo vynechani MS, pozitivni test a opetovne nasazeni Utrogestanu na udrzeni. Priste bych na zaklade svych zkusenosti udelala test 28. den cyklu a pripadne Utrogestan nevysazovala. Ale i s tim cca tydennim vysazenim se tehotenstvi udrzelo, rodila jsem 37 + 0.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat