Utrogestan, nebo Duphaston - nemáte některá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 10.02.17 13:09
Utrogestan nebo Duphaston - nemáte některá?

Ahoj holky,

nemáte některá Utrogestan nebo Duphaston?
Ráda bych odkoupila.

Moc děkuji a hezký den :)

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10374 příspěvků 10.02.17 13:11

Zajdi si k doktorovi pro recept.. Obchodování s léky na předpis je trestné ;)

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 10.02.17 13:13

@Lekninka91 jojo, děkuju :)

Luciii79
Kecalka 165 příspěvků 10.02.17 13:14

Utrogestan 21 tobolek, zbytek…pokud chces, pisni do SZ adresu a ja ti ho v pondeli poslu.

Ano nema se to, ale po stehovani jsem horko tezko hledala mudru, ktera pochopi ze po 3 spontalnich potratech chci udrzet, takze chapu…

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 10.02.17 13:16

Me jednou cele baleni utrose znehodnotilo svymi zoubky stene (prekvapive „kulicek“ bylo nalezeno vsech 30, ale k pouziti uz nevyly.)

Sla jsem k obvodacce. Predepsaka mi jej taky, abych nemusela az na gyndu. Jen na receptu zaskrtla, ze si cele platim ja. A bylo to. Jistejsi a mozna i levnejsi nez kupovat na netu.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1988 příspěvků 2 inzeráty 10.02.17 13:17

Leky na predpis se nehandluji na netu, ale chodi se pro ne k doktorovi…

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 10.02.17 13:25

@Niny Moc děkuju za radu. Příští týden jdu k obvodnímu, tak se ho zeptám, jestli by byl schopen mi ho předepsat :) Jsem ráda, že to alespoň někteří dělají :)

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 10.02.17 13:30

@Lumíkovec jj… ale pokud nebude chtít nedej se. Oni ho předepsat nesmějí, ale nesmějí jenom s doplatkem. Pokud si ho vezmeš jako samoplátce můžou.
A fakt si nejsem tou cenou jistá, 80-180 korun… něco takového. Ale v tomhle případě mi to prostě přišlo jako pakatel - za jistotu že mi do další návštěvy gyndy nedojde.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 10.02.17 13:42

@Niny To jsem fakt ráda, že máš takovouhle zkušenost. On můj obvoďák je rozumný člověk, tak snad nebude proti. Bylo by to super, fakt by mi to pomohlo :)
Ty peníze jsou opravdu jedno, to je pár korun :) Moc děkuju za naději :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >