Utrogestan po biochemickém těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 11:47
Utrogestan po biochemickém těhotenství

Zdravím, jsem po biochemickém tehu v 5tt. Na utz nebylo ještě nic vidět. „MS“ Přišla po 16 denním zpoždění. Nyní jsem po ní a mám ovulaci. Snažili jsme se. Chtěla bych se zeptat jestli se někomu podařilo otěhotnět hned následující cyklus a jestli to dopadlo se šťastným koncem. A taky bych chtěla poradit jestli si mám v případě těhotenství předepsat od začátku utrogestan na podporu udržení teh. Děkuji moc! :srdce:

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8679 příspěvků 04.07.19 12:45
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem po biochemickém tehu v 5tt. Na utz nebylo ještě nic vidět. „MS“ Přišla po 16 denním zpoždění. Nyní jsem po ní a mám ovulaci. Snažili jsme se. Chtěla bych se zeptat jestli se někomu podařilo otěhotnět hned následující cyklus a jestli to dopadlo se šťastným koncem. A taky bych chtěla poradit jestli si mám v případě těhotenství předepsat od začátku utrogestan na podporu udržení teh. Děkuji moc! :srdce:

Zadarit se mohlo a taky nemuselo. Počkej do termínu ms. A já bych si na podporu nic dávat nenechala. Stalo se to jednou a to se stává dost často a nic to neznamená.

Janli
Echt Kelišová 9853 příspěvků 04.07.19 13:40

Utrigestan je v prvním primestru jen placebo. Má smysl v pár případech, ale kdyby jsi jo skutečně potřebovala, tak ani neotěhotníš. Biochemko bývá převážně kvůli vadné genetice. Já jsem otěhotněla hned po tom, ale zase biochemickým..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 15:10

@lachtanice86 děkuji :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 15:11

@Janli Aha a co na to dr když se vám to stalo zas? Čím to může byt?? Děkuju :roll:

Janli
Echt Kelišová 9853 příspěvků 04.07.19 15:21
@Anonymní píše:
@Janli Aha a co na to dr když se vám to stalo zas? Čím to může byt?? Děkuju :roll:

Já mám poškozená vajíčka. Vyprodukuju tak jedno použitelný za dva roky. Ale nemusíš plašit. Biochemický těhotenství je naprosto normální. Zažívá a zažívala to spousta žen, jenže dřív nebyly testy, takže si ženy myslely, že mají jen zpožděnou menzes. Dneska holt testujem už před menstruací a pak jsme z toho zbytečně rozčarovaný. Otěhotnět evidentně můžeš a to je základ. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 15:42

@Janli aha to mě mrzí. Tak ti přeji aby se vám zadařilo, pokud se ještě nezařadilo :*
A děkuji za odpověď. Snad bude vše ok 8o

Váš příspěvek
Reklama