Utrogestan vaginálně a cytologie

Anonymní
21.4.20 21:01

Utrogestan vaginálně a cytologie

Beru na pokyn v CARu Utrogestan po IUI vaginálně 1-0-1 a mám jít tento týden k mému obvodnímu gyndaři na cytologii. Nějak jsem se mého gyndaře nezeptala, jestli ten „bordel“ z Utroše při stěrech něčemu nevadí. Neřešila některá? Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.4.20 21:21

A kdy máš jít na gyndu? Zavolala bych tam a zeptala se..
Muze to ovlivnit tu cytologii..
Utrogestan jsem brala a pred cytologii jsem ho polykala a u dr se mi sestra omlouvala, ze mi to nerekla..
A.

• Citovat
  • Nahlásit
108
21.4.20 21:57

Urcite si zavolej na gyndu a zeptej se.Taky jsem ho brala vaginalne a dva dny pred cyto jsem ho mela zacit polykat (aby doktor vubec neco videl neco na tom cipku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 00:11
@andreabak
@Anonymní píše:
A kdy máš jít na gyndu? Zavolala bych tam a zeptala se..
Muze to ovlivnit tu cytologii..
Utrogestan jsem brala a pred cytologii jsem ho polykala a u dr se mi sestra omlouvala, ze mi to nerekla..
A.

Díky moc holky, já si to právě říkala, že by to mohlo nějak ovlivnit stěr. Ale taky jsem si říkala, jestli zbytečně neplašim. Zavolám na gyndu a poptám se, mám jít ve čtvrtek, zavolám hned ráno ať vim. Polykat Utroš se trochu bojim, v CARu od toho dost odrazujou kvůli nevolnotem :nevim:. Vám to holky něco dělalo, bylo vám blbě? Spodem mě štve ten diskomfort, ale žádné vedlejší účinky nepozoruju (mám ho už počtvrté). :nevim: Nejradši bych ho nebrala vůbec, ale rozdávají to v CARu po IUI jako lentilky a nepřipoustěj debaty o nebraní. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
108
22.4.20 04:59

@Anonymni: : vzhledem k tomu, ze mi po mesici uzivani vaginalne zacal pusobit potize (pocit jak pri zacinajicim zanetu mocaku, paleni po vycurani), musela jsem prejit jen na ustni uzivani - zadne vedlejsi ucinky jsem nepozorovala a pokud by byly tak bych to stejne nepoznala, protoze prvni trimistr mi bylo vselijak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat