Utrogestan, krvácení, bolesti v podbřišku

3.4.20 21:51

Utrogestan,krvaceni, bolestí v podbřišku

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Poslední ms jsem měla 24.2. až 29.2. od té doby nic 30.3. jsem si udělala TT vyšel pozitivní druhá čárka nebyla úplně jasná ale vyšla hned. 1.4. jsem navštívila gynekologii. Doktor nic neviděl, ale nasadil mi utrogestan 1-0-1. Beru tedy od 1.4. od večera druhý den sem začala slabe krvácet a řekla bych že se krvácení zvyšuje, myslíte že je něco špatně, nebo setkali jste se stím někdo? Mám z toho už hrůzu,12krat potrat a už si nevím rady. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1044
3.4.20 22:05

@Dominamusi no a co ti zjistili doktoři ohledně potratů? To už není o smůle. Jinak jsi byla na kontrole hrozně brzy. Záleží co ti zjistili za problém pokud jsi to už řešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.20 22:18

@Jessica4 no ohledně potratu nic. jeste neřešila krvácím druhý den, volala sem jen Dr a ten mi řekl že mám počkat do pondělí, při zhoršení pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
3.4.20 22:23

Utrogestan je výborný a krvácet mírně nevadí znám případy kdy krvácení trvalo dlouho. Držte se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
4.4.20 08:09

@Dominamusi no ale jestli jsi už 12× potratila tak doporučuji co nejdříve provést všechny vyšetření u tebe i partnera, kdyby ani tohle náhodou nedopadlo. Samozřejmě ti přeji aby to už konečně klaplo. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama