Reklama

Útvar na dásně 3,5měsíční miminko

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Reniska07
Kecalka 194 příspěvků 02.12.17 18:03
Útvar na dásně 3,5 mesicni miminko

Holky nevíte, co to může být? Afta třeba? Lépe to asi nevyfotim, snad někdo bude vědět. Děkuji

Reklama

Reakce:

Tarinka
Echt Kelišová 8203 příspěvků 02.12.17 18:30

Myslim si, ze by to mohla byt nejaka cysta, ktera patri k vyvoji a rustu prvnich zubu.Ale urcite bych se zeptala doktora.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 02.12.17 18:40
@Reniska07 píše:
Holky nevíte, co to může být? Afta třeba? Lépe to asi nevyfotim, snad někdo bude vědět. Děkuji

to bude zub - za chvíli :)

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 02.12.17 18:43

Nebo mozna moucnivka?

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 02.12.17 18:45
@vertunka píše:
Nebo mozna moucnivka?

moučnivku by mělo miminko především na jazýčku :)

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 02.12.17 18:47

Je možné že to je i afta nebo jak paní píše moučnivka zkusila bych potřít fialkou

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 02.12.17 18:53
@Petistaaa píše:
Je možné že to je i afta nebo jak paní píše moučnivka zkusila bych potřít fialkou

miminko má zcela čistý jazyk i zbytek úst… tak opravdu moučnivka nevypadá..
fotky moučnivky přikládám…

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 02.12.17 18:57

A jo no asi jo to nebude

Reniska07
Kecalka 194 příspěvků 02.12.17 19:14

Poslední dva týdny pořád slinta a hlavně si strká ruce do pusy :roll: dudlík používáme běžně, ale porad ho vytahuje a strká si tam ruce. Tak jen vytahuju, vytahuju a vytahuju (vadí mi, ze je ma pořád uslintane). U toho strká do pusy i moje ruce :D tak nevim, jestli zuby… Byla to jen malá tečka, teď už je to velké.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 02.12.17 19:18
@Reniska07 píše:
Poslední dva týdny pořád slinta a hlavně si strká ruce do pusy :roll: dudlík používáme běžně, ale porad ho vytahuje a strká si tam ruce. Tak jen vytahuju, vytahuju a vytahuju (vadí mi, ze je ma pořád uslintane). U toho strká do pusy i moje ruce :D tak nevim, jestli zuby… Byla to jen malá tečka, teď už je to velké.

ano zuby, doporučuju kousátko a nechat tu ručičku.. on ten zoubek musí prorazit

Reniska07
Kecalka 194 příspěvků 02.12.17 19:37

@jdukolem takže to může být nějaká cysta? Nevadí, že se zvětšila? Nebi radši jít k dr?

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 02.12.17 19:39
@Reniska07 píše:
@jdukolem takže to může být nějaká cysta? Nevadí, že se zvětšila? Nebi radši jít k dr?

já osobně si myslím, - podle fotky, že je to zoubek, ono to je typické že se to nafukuje a probělává miminko hodně slintá a cpe si vše do pusinky - kdyby to byla afta tak pláče - afty bolí, moučnivka si myslím, že to není určitě.. Cysta? Nemyslím si, ale jestli budeš klidnější k Dr jdi…

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 02.12.17 20:34

Mě to, stejně jako @jdukolem, na první kouknutí přišlo jako jasný zoubek. Ale klidně to ukaž pediatrovi, ať máš klid.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >