UTZ ve 20. týdnu bez doporučení lékaře v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kopicka
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 29.12.16 15:14
Utz ve 20. týdnu bez doporučení lékaře v Praze.

Ahoj děvčata, chtěla bych se v Praze objednat na velký utz ve 20. týdnu, ale nevím jestli na to musím mít doporučení od lékaře? A taky kam se případně objednat?
 Děkuji

Přečtěte si článek: Jak probíhá 20. týden těhotenství?

Reakce:
sparaxis
Kecalka 231 příspěvků 29.12.16 15:19

Jako samoplátce ne. Ale bez žádanky pochybuji, že to někdo udělá na pojišťovnu. Proc je nemáš?

Ajejda
Kecalka 216 příspěvků 29.12.16 15:20

Ahoj - doporuceni lekare je asi vhodne mit, nekteri mají sjednane podmínky se spolupracujícími pracovisti. Ja znam GynPorScan - je mozne si tam vybrat ze 2 moznosti - budto jedna osekana, hrazena pojišťovnou nebo detailnejsi za priplatek ( a ted nevim, kolik presne jestli 1000 nebo 2000). Nicmene, mají i www. stranky, sidli v Praze na Smichove. jde jim tam asi i zavolat a dohoudnout se. Jak je to jinde, nevim…

kopicka
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 29.12.16 15:31

@sparaxis žiju teď mimo ČR, ale svého lékaře mám stále i v Praze. Myslela jsem, že bych si tam zašla bez zadanky, ale zajdu za ním a on mi to napíše.

kopicka
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 29.12.16 15:32

@Ajejda
Děkuji, zkusím to obvolat.

sparaxis
Kecalka 231 příspěvků 29.12.16 15:36

Zkus i gennet. Prenatal nebo Apolináře.

kopicka
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 29.12.16 15:37

@sparaxis
Děkuji, zkusím.

fauve
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 29.12.16 18:22

U Apolinare chtějí zadanku od gyndare, dle me nedávné zkušenosti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Jakou roli měla Plekancova máma v rozvodu s Vondráčkovou?

Je sice matkou jejích dvou milovaných vnoučat, přesto jí nikdy nepřišla na... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >