Utz ve 22 tt kde jste aktuálně byly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanduleD
Echt Kelišová 8126 příspěvků 14.01.18 12:20
Utz ve 22 tt kde jste aktualne byly?

Ahoj Holky, můžete mi prosím napsat, idealne které byly na tomto utz už po novém roce, kde jste BEZPLATNE absolvovaly? Resim problém, že nemocnice ve Zline i Prediko za tento plosny utz vybiraji cca 1000kc a dle vyjádření pojistovny má byt zdarma v rámci prevence vysetreni orgánu miminka. Resila jsem to na VZP, revizní lékař tvrdi že mají smlouvu, tudiz nic nemám platit. V KNTB mi rovnou řekli, pokud nezaplatim předem utz nebude, takže vecer pisu znovu do nemocnice. Tam mi oponují tím, že se to platí vsude. Nejde mi o tu tisicovku, ale o princip. Proto hledám, kdo kde byl a neplatil. Zatím vim o Motole, Genetu.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12469 příspěvků 1 inzerát 14.01.18 12:23

A není to tak že se 1000 zaplatí a pojištovna to zpětně proplácí? Já to tak měla

JanduleD
Echt Kelišová 8126 příspěvků 14.01.18 12:25

@ka2ka to si pletes s utz ve 13tt ;) revizní doktor mi na rovinu rekl, že na tohle má vzp smlouvy a pokud to sama zaplatím, tak oni mi to neproplati.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 14.01.18 12:26

@JanduleD zítra jdu do Gennetu (Praha) a platit by se to nemělo. Mám dojem, že mi to i říkali na tom 1.screeningu, že ten druhý je v rámci zdravotního pojištění. Zítra ti můžu napsat, jestli je ti fakt pravda :lol:

Jinak tě chápu, mně nechali taky zaplatit jedno vyšetření, které je pojišťovnou běžně hrazeno, a zpetne už mi to neproplati :zed:

Příspěvek upraven 14.01.18 v 12:28

JanduleD
Echt Kelišová 8126 příspěvků 14.01.18 12:27

@Jitul.kaaa9 je, tam uz to mam ověřené :palec:

ka2ka
Extra třída :D 12469 příspěvků 1 inzerát 14.01.18 12:28
@JanduleD píše:
@ka2ka to si pletes s utz ve 13tt ;) revizní doktor mi na rovinu rekl, že na tohle má vzp smlouvy a pokud to sama zaplatím, tak oni mi to neproplati.

aha tak to se omluvám za zmatek :zed:

kristyna5
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 14.01.18 12:28

Myslím, že nikde by to platit nemělo a že je to porušení nějakých jejich smluv. Asi by šlo je i nahlásit, protože v podstatě dvakrát dostanou zaplacené to samé.

Anna85
Kecalka 278 příspěvků 14.01.18 12:29

Ja platila v Praze oba screeningy, celkem pres 2000kc. VZP mi pak na zaklade dokladu o zaplaceni 1000kc vratila.

P4ja
Závislačka 4906 příspěvků 14.01.18 12:35

@JanduleD Mně sestřička řekla, že si můžu vybrat. Buď jít ve 20tt normálně u doktorky gratis. Ale pokud budu chtít, tak můžu jít na ten genetický utz s EKG srdíčka. My to máme do Českých Budějovic a platí se 1000 Kč a pojišťovna MV mně 500 Kč vrátí.

JanduleD
Echt Kelišová 8126 příspěvků 14.01.18 12:36

@Anna85 kdy a kde jsi platila utz ve 22tt? Ten první screening se platí standartne všude a je na něj většinou prispevek. Druhý ke v rámci zdravotního pojisteni.

Kaspinka
Extra třída :D 11746 příspěvků 14.01.18 12:37

Placený je ten kolem 12tt a na ten např VZP přispívá 1000kč. Ten kolem 22tt je zdarma a pokud má tvůj gyn lepší vybavení tak ti ho udělá nebo tě odešle na spec. pracoviště. Nic bych neplatila.

Lexa88
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 7 inzerátů 14.01.18 12:37

@Jitul.kaaa9 tak to se tam zítra možná potkáme ;).

JanduleD
Echt Kelišová 8126 příspěvků 14.01.18 12:38

@P4ja ty máš gynekologa, který má atestaci na toto vysetreni? Bylo mi totiž receno, že tento utz slouží k odhalení vad na orgánech klidu, vysetreni dela druhoatestovany lekar a v pripade prusvihu je mozne tehotenstvi do 24tt ukoncit. Běžný gyndr tento a test nema. A na vysetreni srdce a organu máš narok z pojisteni.

22karkulkaaa
Ukecaná baba ;) 1415 příspěvků 14.01.18 12:40
@P4ja píše:
@JanduleD Mně sestřička řekla, že si můžu vybrat. Buď jít ve 20tt normálně u doktorky gratis. Ale pokud budu chtít, tak můžu jít na ten genetický utz s EKG srdíčka. My to máme do Českých Budějovic a platí se 1000 Kč a pojišťovna MV mně 500 Kč vrátí.

Byla jsem v Budějovicích několikrát, a nikdy jsem nic neplatila…

P4ja
Závislačka 4906 příspěvků 14.01.18 12:40
@JanduleD píše:
@Anna85 kdy a kde jsi platila utz ve 22tt? Ten první screening se platí standartne všude a je na něj většinou prispevek. Druhý ke v rámci zdravotního pojisteni.

Já z toho pochopila, že záleží na tom, jaký si vybereš. Ten základní by měl být zdarma, ale pokud jdeš na nějaké specializované pracoviště, tak se platí.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama