UV lampa gel laky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11.4.21 12:02

UV lampa gel laky

Prosím, prosím o radu :) chci si pořídit domu ÚV lampu a gel laky(slupovaci)nejlépe v setu se všema pripravkama co je potřeba. Můžete mi prosím poradit nějakou značku. Je jich spoustu a nevím co vybrat:)
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4615
11.4.21 12:18

Aliexpress. To co sezenes tady, je stejne jen preprodej toho sameho zbozi jen za 4nasobek ceny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17807
11.4.21 12:20

Mam Alessandro. Drahy, ale dobry. Ted to navic vylepšili a je to rychlejší. Dela se méně vrstev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
2013
11.4.21 13:06
@Ba-stet píše:
Mam Alessandro. Drahy, ale dobry. Ted to navic vylepšili a je to rychlejší. Dela se méně vrstev.

Mas strip lac? Ten jsem mela stejne na tri vrstvy..,?nebo nejaka novinka? Ja mem jeste roclack nebo jak se to pise a ten zas nedrzi.. sice jedna vrstva, ale opadavaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2261
11.4.21 13:11

@NatalieNav19 ja koupila z dm a jsem spokojená. Lampa za 700kc, laky za 300kc a drží to krásně. Laky Sally Hansen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17807
11.4.21 13:22
@K82 píše:
Mas strip lac? Ten jsem mela stejne na tri vrstvy..,?nebo nejaka novinka? Ja mem jeste roclack nebo jak se to pise a ten zas nedrzi.. sice jedna vrstva, ale opadavaj.

Jj, striplac. Původně se správně měly dělat 4 vrstvy (báze, 2× barva, báze), teď už stačí barva a báze :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
2013
11.4.21 13:29
@Ba-stet píše:
Jj, striplac. Původně se správně měly dělat 4 vrstvy (báze, 2× barva, báze), teď už stačí barva a báze :palec:

Takze nedelas zaklad baze? ale rovnou barvu na nehet? to by bylo fajn. A drzi? Diky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17807
11.4.21 13:42

@K82 Přesně tak. Oni nejak vylepšili ty barevné laky, ze mají bazi rovnou v sobe. Akorat teda musíš mit barvu i bazi z te nove rady, myslím, ze se neda kombinovat nova barva a stara baze. Drží to uplne stejně, mne osobně dokonce líp, protože pri tech vsech vrstvách jsem často aspoň jednou pretahla na kůži a pak se mi to odlupovalo. Tohle je rychlejší a čistší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 15:09

Naninails

A s naninails nemáte zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1569
11.4.21 17:26

Rocklack, 1lahvicka, 2 vrstvy do lampy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
2013
11.4.21 20:06
@Ba-stet píše:
@K82 Přesně tak. Oni nejak vylepšili ty barevné laky, ze mají bazi rovnou v sobe. Akorat teda musíš mit barvu i bazi z te nove rady, myslím, ze se neda kombinovat nova barva a stara baze. Drží to uplne stejně, mne osobně dokonce líp, protože pri tech vsech vrstvách jsem často aspoň jednou pretahla na kůži a pak se mi to odlupovalo. Tohle je rychlejší a čistší.

Super, to zni dobre, teda pokud nestoji 3× tolik:). Sloupnout se da taky dobre? to si asi zashopuju:).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17807
11.4.21 21:31
@K82 píše:
Super, to zni dobre, teda pokud nestoji 3× tolik:). Sloupnout se da taky dobre? to si asi zashopuju:).

Já si popravdě nepamatuju, kolik to stálo předtím, ale myslím, že to nijak zásadně nezdražili. Já měla nějakou startovací sadu, k ní jsem si koupila jeden lak extra a použivala jsem to asi 2 roky. Pak asi rok a půl vůbec a když jsem se k tomu chtěla vrátit, zjistila jsem, že to je nějaký vyschlý a koupila už tohle :think: Sloupává se to stejně jako dřív, fakt nevidím rozdíl, jen je to pohodlnější. Nepoužívám to teda pořád, mám doma batole, takže dost často jsem ráda, že si nehty ostříhám na prasáka nůžkama :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat