UV lampa v těhotenství?

15883
7.10.07 13:57

UV lampa v těhotenství?

Ahojky maminky…těhulky… :)

Chtěla jsem se zeptat, jestli má nějaký vliv UV záření z UV lampy při modelaci gelových nehtů?
Nechala jsem si udělat gel nehty na svatbu 8) a moje kosmetička věděla, že jsem těhotná a kamarádka se taky do toho vrhla a na návodu na lampu je nepsáno, že to není vhodné pro těhotné :roll: …Máte některá zkušenost??
Díky za odpovědi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1535
7.10.07 14:30

Ahojky,

no tys mi dala, tohle by mě vůbec nenapadlo 8O , chodila jsem na gelovky celé těhu… každopádně malá je v pořádku, tak snad to nebude taková hrůza. Jestli nepůjde spíš o to, že třeba těhotným nemusejí nehty (gel) tak dobře držet… :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
7.10.07 15:49

Violet, mě to právě taky vůbec nenapadlo… :idea: Až když si kámoška přečetla návod 8O 8O . Sluneční záření je taky UV a neškodí (v malé míře :D :D )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.07 16:13

Já jsem celé těhotenství s malým chodila na nehty a naprosto v pohodě.Nyní sama dělám modeláž nehtů,jsem těhu a jsem v klidu.Od Té lampy je tak minimální UV záření,že se nemůže nic stát!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
7.10.07 17:20

Díky, já jsem si to myslela :D :D a chodit budu daaaaal :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
7.10.07 18:25

Moje mamka má nehtové studio a říkala že to nemůže škodit. Spíš to někomu hůř drží, nebo někomu zas lépe. Mě teda nehty nedržely, tak jsem měla jen p-shine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1426
29.10.07 22:11

8O Ahojky, též jsem si na svou svatbu nechala dělat gelovky-vůbec prvně, tak jsem neměla potuchy jak se to dělá. A trápily mě obavy, když mi ruce ozařovala, jenže mi bylo blbé se jí zeptat. :( No a drží mi po 2měs. jěště poslední 2, i když do nich rýpu, abych se jich už sbavila. :roll: Ale mám jiný dotaz-když neškodí toto, jak to je se solárkem :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama