UV lampa z DM - lak netvrdne

1998
6.6.20 21:37

UV lampa z DM - lak netvrdne

Ahoj, dnes jsem koupila UV lampu v DM a hned ji zkusila. Pouzivam k tomu, jak je doporuceno, nadla/podlak SHE STYLEZONE. Gelový lak teto znacky nemeli, proto mi prodavacky doporucily gelovy lak od Rimmel. Postupuji dle navodu, i stiram v mezietapach ubrouskem, presto je lak stale lepkavy, a nejen lak, ale i nadlak/podlak
Zkusila jsem i „zapeceni“opakovat, stale nic moc. Prilis silnou vrstvu nedavam.
Stalo se to nekomu? Jak resit? Dekuji moc! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1431
6.6.20 21:45

Gelovy lak od Rimmel není UV lak. Jestli se teda nepletu, ale mám ho doma. A má jen gelovy efekt a do lampy nepatří. Gel voní jinak nez bezny lak na nehty, jak voní tvůj?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17384
6.6.20 21:46

Gelovy lak od rimel neni do lampy a laky ruznych znacek bych nekombinovala, nebudou na sobě drzet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1998
6.6.20 21:49

Tak to abych prodavackam podekovala, tvrdily mi, ze je do lampy vhodny :-(Zitra tam zajdu.Je to tento https://www.dm.cz/…0121645.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17384
6.6.20 21:51

@maskovak dyt to mas i v popisu psany, ze se pouziva bez uv lampy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1998
6.6.20 22:03

@Kriss Tina Ano, ted to vidim, ale v prodejne jsem se nedivala. Prodavacky mi tvrdily, ze 100% je do lampy.Ty si u kazdeho vyrobku v drogerii vezmes mobil a divas se jeste v mobilu na popisek, kdyz ti prodavacka rekne, ze je to urcite spravny vyrobek, ze je na to vyskolily?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K82
1229
6.6.20 22:06

@maskovak
To teda byla blbka:rolling_eyes:.tusim, ze v DM maji gel laky do UV lampy jen od znacky Sally Hansen..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1998
6.6.20 22:20
@K82 píše:
@maskovak
To teda byla blbka:rolling_eyes:.tusim, ze v DM maji gel laky do UV lampy jen od znacky Sally Hansen..

To jo…Dik, zajdu ho vratit.Jsou to fakt odbornice, kdyby rovnou rekly, ze nevi…Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17384
6.6.20 22:27

@maskovak nedivam, ale zaroven neverim prodavacce, ktera o tom vi houby :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1998
6.6.20 22:29
@Kriss Tina píše:
@maskovak nedivam, ale zaroven neverim prodavacce, ktera o tom vi houby :D

Tak to máš fajn, že jako věštec víš, že prodavačka o tom nic neví..Já, když mi řekne, že prošla školením, ano. Měj se pěkně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1998
6.6.20 22:29

Holky, dík za radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1431
7.6.20 19:28

@maskovak myslím, že v drogerii je tolik produktů že prodavačky nemohou znát všechno, to se prostě stane ;) příště si jen dej více pozor, co kupujes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama