Uvažuji nad psychologem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Froodepo
Povídálka 30 příspěvků 01.01.18 12:18
Uvažuji nad psychologem

Zdravíčko. Začala jsem silně uvažovat nad návštěvou psychologa. Nevim ani kde začít, ale snad to půjde. Začínám se hroutit. Cítím to. Můj přítel mě psychicky srazil na kolena. A já nevim kudy kam. Potřebuji pomoc. Vím to. Já vím, že už nedokážu normálně uvažovat jako předtím. Jen vůbec nevim kolik takové sezení stojí. A nevím kde najít tu odvahu objednat se. Tak bych chtěla poprosit, jestli nevíte v jakých částkách se tato pomoc pohybuje. Předem moc děkuji všem kteří mi pomohou.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 01.01.18 12:21

V čem tě srazil na kolena? jestli ti nevadí to řešit

Emimin7
Kelišová 7157 příspěvků 01.01.18 12:23

Spoustu z nich je na pojistovnu. Koukni na jejich stranky, jestli prijimaji hrazeni tve pojistovny.

Froodepo
Povídálka 30 příspěvků 01.01.18 12:31

@GabinkaCh Podvádění jak v normálu, tak i po internetu. Nejhorší je, že já ho nezvládnu opustit. To je tak nějak ve zkratce.

Froodepo
Povídálka 30 příspěvků 01.01.18 12:31

@Emimin7 Děkuji moc, rozhodně se podívám

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 01.01.18 12:45

No, v prvni rade si zacni vazit sama sebe a odejdi. Co s takovym clovekem :nevim: bude ti lip bez nej a mozna psycholog ani nebude potreba. Dezim palce :mavam:

Froodepo
Povídálka 30 příspěvků 01.01.18 12:46

@Nymphetamine Uvažuji nad tím. Děkuji mockrát

Markéta80
Hvězda diskuse 38708 příspěvků 01.01.18 12:51
@Froodepo píše:
@GabinkaCh Podvádění jak v normálu, tak i po internetu. Nejhorší je, že já ho nezvládnu opustit. To je tak nějak ve zkratce.

tak trp, v tom Tě stejně psycholog nepomůže ;)

belladonna
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 01.01.18 13:07
@Markéta80 píše:
proc by nepomohl??? To je rada teda, tak trp..
Jen ať chodí za psychologem. Něco na sobě změni a zvládne ho opustit..

malá_holka
Závislačka 4666 příspěvků 01.01.18 13:12

@Froodepo Urcite zajdi, najdi si ve svym okoli a mrkni jim na stranky, tam maji jestli delaj na pojistovnu. Pokud chces platbu na pojistovnu, potrebujes doporuceni od obvodaka. Mozna ti to napise i neurolog anebo i jinej doktor.

Detsa
Echt Kelišová 8483 příspěvků 01.01.18 13:49

@Froodepo Ukončit vztah nikdy není lehký, ale čím dýl na to budeš hledat odvahu, tím víc budeš trpět, bohužel. Seber síly, nenech se sebou vymetat a věř, že jednoho dne budeš ráda, že ses ho zbavila. Takovýho si vážně nezasloužíš. A kdyby tě v budoucnu trápilo, že si od něho - vzpomeň si, jak se zachoval on k tobě a co ti způsobil.
Nejlepší lék je čas, tak mu dej prostor a přeju hodně sil :kytka:.

peckova
Stálice 65 příspěvků 01.01.18 14:18

Podívej se na stránky https://www.znamylekar.cz/. Jsou tam přehledně napsané ceny a nebo pojišťovny, s kterými má doktor smlouvy. A někteří lékaři tam mají i možnost se online objednat.

anda1993
Nováček 1 příspěvek 01.01.18 14:22

Pokud tě podvádí, opravdu chceš s takovým člověkem strávit celý život? Já jsem teď měsíc po rozchodu. Po rozchodu je to těžké, připrav se na to, že ti bude desetkrát hůř, než je ti teď, ale je to jediná cesta. Ze začátku to bylo nejtěžší období v životě, ale věř, že se to postupně lepší. Ještě pořád brečím každý den, ale zlepšuje se to a vím, že konec byl dobrý krok. hlavně nebuď sama, já ještě pořád potřebuju společnost lidí, kteří mě mají rádi, ale za nějaký čas budu určitě ok a najdu si někoho, kdo si mě bude vážit. Hodně štěstí!! :srdce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28274 příspěvků 01.01.18 14:40
@Markéta80 píše:

pravdivé

blobfish
Závislačka 4416 příspěvků 01.01.18 14:55
@Markéta80 píše:

Jasně, psychoterapie se například pro léčbu závislé poruchy osobnosti vůbec nepoužívá :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama