Uvědomí si, že se tak nemůže chovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 18:11
Uvědomí si, že se tak nemůže chovat?

Ahoj holky. Hodně jsem se pohadala s přítelem a v afektu mu řekla, že s ním končím. Štve mě, že se neumí hadat, např. narazi na me slabé stránky (věci, kdy se sverim a on to pak vytahuje proti me), např. mi teď řekl, že se nediví, že nemám přátele nebo vytahuje staré krivdy. Hádka byla kvůli blbosti, která se nafoukla do velké bubliny. Mrzí mě a dost jak se chová, vždy to tak pri každé hádce dělá a já už to nevydržela, nepřijde mi takové chování prostě fér. Vždy, když jsem v životě přestřelila, omluvila se, dřív nebo později. On nikdy. Mám ho ráda, ale cim dal víc mě to ubiji. Odešla jsem pryc a říkám si, že si třeba uvědomí, ze může o mě taky přijít, ale nevím jestli je to dobré řešení. Nějaka rada? Když bude doma sám, bude mu to vrtat? Moc děkuji..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Astyna88
Kecalka 347 příspěvků 10.12.18 18:15

Je to chlap. Náznaky nepomůžou, ani velké ani malé. Pokud mu to neřekneš, on ti to nepřečte z myšlenek :lol: musíš s ním jednat na rovinu - říct - štve mě, když děláš…apod. Tak to pochopí.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 10.12.18 18:16

Tak to hlavně vydrz a ne, že zas prilezes, to víš že mu to začne vrtat. Pokud to tedy myslíš vazne. Jinak neuznávam nějaké demonstrativní ukončení vztahu, už si to řekla a musíš počítat i s tím, že on je třeba rád, že ten návrh je od tebe, tím je z obliga a už se třeba neozve. Počítám, že nemáte děti.

Lalelale
Závislačka 3138 příspěvků 10.12.18 18:18

Vytahovat na někoho něco, s čím se člověk důvěrně svěřil, je ubohost. Vmetla bych mu to a kdyby i tak s tímhle nepřestal, tak bych mu v afektu asi udělala to samé. A následně bych to ukončila, protože bych nedokázala žít s někým, kdo mi takové věci v hádce omlátí o hlavu. K tvé otázce, někteří lidé se dokážou změnit, když jde do tuhého a oni si uvědomí, že tentokrát už zašli příliš daleko. Třeba mu dojde, že tě ztratit nechce a změní se. Třeba ne. To ti nikdo neřekneme, ale dozvíš se to sama nejspíš hodně brzy.

radek9
Kecalka 166 příspěvků 10.12.18 18:18

Někteří lidé (muži i ženy) se nedokáží omluvit…
nic s tím nenaděláš - ani Tvým „odchodem“ si to neuvědomí …
můžeš se s tím jen smířit…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 18:20

@Netopýr1 nemyslím si, že by byl rád. Ještě dva dny zpátky bylo vše v pořádku, plánujeme spolu budoucnost a mě to.proste vyletělo. Dokáže být hodně arogantní, když chce a tuhle jeho vlastnost prostě nedokážu vystát. Jinak jsem mu to říkala už x krát, že se ke starým hádkám a krivdam nevrací. Já prostě jen chci, aby si uvědomil, že to není v pořádku a nebudu to pořád jen ja, co se usmiruje.

Lenka_Hal
Kelišová 6295 příspěvků 10.12.18 18:27

Mas pravdu, ze tohle se v hadce nedela. Ja se dokonce drzim zasady, ze se zasadne jen hadam o to, proc ta hadka zacala. Jakmile zacne manzel vytahovat neco jinyho, upozornim ho na to a opakuju to tak dlouho, dokud se nevrati k tematu :mrgreen: a pak muzu vesele „jecet“ dal, kvuli cemu jsem se to rozcilila :lol: Ale je to dulezite, jinak se vlastne hadate zbytecne, protoze to, kvuli cemu to zaclo, se nevyresi :nevim:
A podpasovky, to je ten nejhorsi kalibr, to dle meho vytahuji jen zoufalci…to bych mu hned vmetla, jestli mu dosly argumenty :think:
A mimochodem, kdyby chlap obcas proste rekl promin, to jsem spletl, zapomnel atd…nehadam se vubec, kdy to uz konecne pochopi :lol:

axelina
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 10.12.18 18:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Hodně jsem se pohadala s přítelem a v afektu mu řekla, že s ním končím. Štve mě, že se neumí hadat, např. narazi na me slabé stránky (věci, kdy se sverim a on to pak vytahuje proti me), např. mi teď řekl, že se nediví, že nemám přátele nebo vytahuje staré krivdy. Hádka byla kvůli blbosti, která se nafoukla do velké bubliny. Mrzí mě a dost jak se chová, vždy to tak pri každé hádce dělá a já už to nevydržela, nepřijde mi takové chování prostě fér. Vždy, když jsem v životě přestřelila, omluvila se, dřív nebo později. On nikdy. Mám ho ráda, ale cim dal víc mě to ubiji. Odešla jsem pryc a říkám si, že si třeba uvědomí, ze může o mě taky přijít, ale nevím jestli je to dobré řešení. Nějaka rada? Když bude doma sám, bude mu to vrtat? Moc děkuji..

dobře jsi udělala…to víš že mu to bude vrtat… měla jsem taky konflikt s chlapem- odejit nemužu protože mam deti :-) ale ignoruju ho už skoro mesíc a dělám že tam neni. nebavíme se. myslím že nejdřív čekal že jako vždy prvni krok udelám ja..ae tentokrat jsem fakt zvažovala že odejdu takže ani nahodou nebudu delat prvni krok..ted po mesici se začal chvoat trochu jinak.. je víc doma, pomáha, dětí si všímá…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 18:34

@Lenka_Hal každý občas prestreli a řekne, co by neměl, jen mám takový pocit, že jej to nemrzí vůbec . Do konce to s těmi kamarády řekl už jednou a když jsme to probírali, že by to řekl zas, protože je to pravda. (Období, kdy téměř všechny moje kámošky založily rodinu a holt mají jiné priority). Tak i když má pravdu, je to jak rána pod pás

catchthem
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 10.12.18 18:34

Tohle dělají jen blbečci, manipulátoři, tyrani a prostě lidi, co tě chtějí srazit a dostat tam, kam chtějí.

Lenka_Hal
Kelišová 6295 příspěvků 10.12.18 18:49
@Anonymní píše:
@Lenka_Hal každý občas prestreli a řekne, co by neměl, jen mám takový pocit, že jej to nemrzí vůbec . Do konce to s těmi kamarády řekl už jednou a když jsme to probírali, že by to řekl zas, protože je to pravda. (Období, kdy téměř všechny moje kámošky založily rodinu a holt mají jiné priority). Tak i když má pravdu, je to jak rána pod pás

Hele, prestrelit ci „vystrelit“ nejakou treba nadavku bych jeste pochopila, ale zamerne rikat neco, jenom proto (ne, prave proto!), ze to druhemu vic ublizi, to je uz chladna uvaha, to s afektem nema co delat. Na tohle omluvu nemam…ja bych byla nastvana hodne. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 18:56

@Lenka_Hal taky že jsem hodně naštvaná. 2.den jsem mimo nás byt. Ale říkám si , jak dlouho? Tyden, dva? Nebo jít domů a ignorovat ho? Chci aby si uvědomil, že se tak ke mě chovat nemůže a ani nebude, taky mám své hranice. Je to asi jediné, pro mě však podstatné, co mi vadí a mrzi. Jinak bych reklam z máme hezky vztah

zrcadlo
Kelišová 7115 příspěvků 10.12.18 19:05

Já asi půjdu proti proudu, ale kdyby mi někdo řekl, že se mnou končí, tak bych to vzala jako fakt (nějak nechápu, že si má uvědomit, že o tebe taky může přijít, vždyť jsi to utnula). On v afektu vytahuje staré křivdy, ty ses s ním v afektu rozešla. Rozhodně nevidím tak jednoznačně, že by teď on měl podnikat nějaké kroky.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 10.12.18 19:30

Hnusarny a vytahovani starych sra**k pri hadkach snesu az po 15 letech vztahu. Do ty doby doufam, ze nas tohle nepotka. Vycitat si penize treba a vyhrozovat druhemu at si sbali a jde je humus. To je blby. Hodlas s nim byt nadale? Ja nevim jestli tohle mate 1× za rok nebo 1× tydne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 21:04

@zrcadlo protoze je akce a reakce, tzn.ze on prestrelil už hodně a přes me hranice. Tudíž pokud je člověk trochu vnímavý a toho druhého má rád, nenechá jej odejít jen tak. Ale to je jen můj pohled na věc, nerozchazim se často

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >