Úvěr-moneta- zkušenosti

Anonymní
19.12.20 09:36

Úvěr-moneta- zkusenosti

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat
Chtěla bych si vzít úvěr na auto u monety ( je to moje banka, kam mi chodí vyplata )
No, jsem v zaměstnání kde mám napsáno základní mzda 17000 plus nenaroková část mzdy
kterou dostávám vždy k výplatě z jiného účtu
Takže mám cca 19-20tisic měsíčně.
Nebude to nějak vadit?
Babicče teď nedávno dali úvěr na bydlení na 300tisic a to má jen poloviční důchod a 6000,– ze zaměstnání, tak si rikam proč by mi nedali :D Žádné jiné úvěry nemám, děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6783
19.12.20 09:38

Tak asi hlavní je, kolik si chcete půjčit. :roll: Něco jinýho je 50tis na nějakou popelnici a nebo 700tis na novou Octavii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1524
19.12.20 09:57

Zavolej na zákaznickou linku banky a budeš vědět hned ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
19.12.20 11:22

Pokud nemáš žádný škraloup a banka má jistotu, že budeš splácet, nevidím problém. Záleží ale na hodně faktorech, ale zejména myslím, že primární bude věk, druh zaměstnání (riziko, že budeš propuštěna apod.) a pravděpodobně i rodina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4725
19.12.20 11:23
@Dermabion píše:
Zavolej na zákaznickou linku banky a budeš vědět hned ;)

To je moc jednoduché a logické řešení :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
909
19.12.20 11:24

Záleží, jaké auto budeš kupovat, nějaké nové, ojeté? Ty peníze z jiného účtu, máš ve výplatnici nebo na černo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
19.12.20 14:47

Prvně bych se zamyslela nad jistotou výdělku. Máš smlouvu na neurčito? Nevyhodí Tě v tomhle období? Co bys s dluhem dělala v případě ztráty zaměstnání, dlouhodobé nemoci, atd..? Jak bys ho splácela? A z čeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat