Úvěr na rodičáku

Anonymní
27.6.15 01:34

Úvěr na rodičáku

Ahoj, chci koupit novou jidelni židličku, zvažuji, jestli by mi ji nedali přes Cetelem (má ho e shop Kasa.cz v možnosti platby na splatky), splátky by byly prd, jedna se mi o židličku do 3000,– Jsem ale na rodicaku, nevíte nevadí to? Už jsem od nich mela na splátky fotak Canon skoro za 20000. Splacela jsem bez problémů. Chtěli ale potvrzeni o příjmu a do zaměstnání si volali… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28835
27.6.15 06:21

Vy nemáte 3000 v hotovosti 8o? Stojí Ti za to platit úroky, ta židlička se Ti prodraží.
Myslím, že pokud jsi na rodičáku, tak Ti úvěr nedají, musela bys mít další příjem - dokazatelný přivýdělek, invalidní důchod apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1659
27.6.15 07:08

Nevím, ale když nemáš 3 tis. na jídelní židličku, nebylo by lepší koupit nějakou bazarovou, na kterou budeš mít. Když si ji vezmeš na úvěr, tak ji pak také můžeš hodně přeplatit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.15 07:28

Jídelní zidliška za 3000 to je nějaká super? kamoška kupovala za 800 normálně v obchodě a byla nadmíru spokojená. Ale jinak souhlasím s výše popsaným. řešení bych viděla dej si každý měsíc 500 bokem a za chvíli máš i na tu židličku. myslím si že splátky by o moc menší nebyly :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3398
27.6.15 07:29

Kdyz na ni nemáš, kup radši levnější, klidne od nekoho.. Půjčovat si na jid. zidlicku mi nepřijde jako dobry nápad.. A jen s rodicakem ti půjčku stejne nedají, si myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
27.6.15 07:30

8o 8o 8o :roll: Ženská jedna pitoma :zed: :zed:  :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30887
27.6.15 07:39

Klasický případ neuváženého nakládání s penězi, když mám hluboko do kapsy. Finanční negramotnost. Oběhnu bazary a mám ji za pár floků, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
27.6.15 07:53

No ja mam dost. Takze když nemam hotovost tak koupim n a splátky. Radsi kup z bazaru a pokud nemas ani na tu tak z ceho chces splácet.
To mu se říká financni gramotnost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.15 07:59

http://aukro.cz/…3122703.html

http://aukro.cz/…2196940.html

jen namátkou…
jinak osobně si myslím že židlička za 3000 to dítě i sama krmí ne?!
Zakladatelko proč musíš mít tak drahou židli a co na ní je tak spešl? Proboha je to jen židle na které budou drobky, omáčka, sušenky, rohlíky a to vše možná najednou ;) Je to věc, která ti má sloužit chvilku a pak ji vyhodíš. Nebo co budeš potom dělat s židlí za 3000 8o myslíš že ji prodáš byť jen za polovinu ceny? Já ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
27.6.15 08:20

Nova židle z Ikei za 500kč a jsem maximálne spokojena. Jinak jsem u splatkove společnosti pracovala a i na rodičaku se da vzit uver ale vysoke úroky. A

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Martina321
27.6.15 08:22

Kup si židličku v Ikee, stojí asi 500 i s tím pultem. Je plastová, nevypadá teda kdovíjak nádherně, ale účel splní. Stejně je akorát furt zapatlaná a tahle jde krásně otřít hadrem, nemusíš prát žádný potahy a tak. Ale jestli musíš mít nutně tu za 3000 tak proč si nepůjčí partner? A podle mě tři tisíce ti půjčí i na rodičáku.

• Nahlásit
  • Citovat
30887
27.6.15 08:23
@Martina321 píše:
Kup si židličku v Ikee, stojí asi 500 i s tím pultem. Je plastová, nevypadá teda kdovíjak nádherně, ale účel splní. Stejně je akorát furt zapatlaná a tahle jde krásně otřít hadrem, nemusíš prát žádný potahy a tak. Ale jestli musíš mít nutně tu za 3000 tak proč si nepůjčí partner? A podle mě tři tisíce ti půjčí i na rodičáku.

Ikea ani není dost nóbl. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13698
27.6.15 08:45

Taky predne nechapu takhle drahou zidlicku, kdyz na to nemam. Jinak myslim, ze cetelem a homecredit na rodicaku nepujcuji, taky jsem to zkousela a rekli mi, at si veme uver manzel. Jinak ale uver na rodicak se samozrejme vzit da, ale zalezi na jeho vysi a tvych vydajich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1748
27.6.15 09:13

Tak pro ty co nechápou takto drahou židličku, tak třeba rostoucí židle aby byly k něčemu stojí kolem těch 3 tisíc ty levnější. My jí máme a jsem s ní moc spokojená. Nicméně kdybych ty peníze neměla, tak bych si na tohle určitě nepůjčovala a koupila nějakou v bazaru, nebo plastovou k ikee, nebo by dítě sedělo na normální židli. Půjčovat si na jídelní židli mi přijde jako naprostý nerozum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30887
27.6.15 09:50
@Lucka1111 píše:
Tak pro ty co nechápou takto drahou židličku, tak třeba rostoucí židle aby byly k něčemu stojí kolem těch 3 tisíc ty levnější. My jí máme a jsem s ní moc spokojená. Nicméně kdybych ty peníze neměla, tak bych si na tohle určitě nepůjčovala a koupila nějakou v bazaru, nebo plastovou k ikee, nebo by dítě sedělo na normální židli. Půjčovat si na jídelní židli mi přijde jako naprostý nerozum.

jednou si půjčí na předraženou židli, podruhé na jinou kravinu, co se dá koupit za pár šlupek. Exekutoři si už mnou ruce. Sakra, když mám hluboko do kapsy, tak snad používám rozum, ne?

Příspěvek upraven 27.06.15 v 10:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama