Úvěr od Raiffky st.sp. a potvrzení o PPM

3006
19.1.10 22:45

Úvěr od Raiffky st.sp. a potvrzení o PPM

Ahoj.Bereme si úvěr od Raiff.stav.spoř. a máme samozřejmě doložit potvrzení o příjmech. Přivydělávám si, ale teď momentálně pobírám peněžitou pomoc v mateřství. Paní, u které budeme úvěr podepisovat říkala, že na centrále se jim nelíbí vytištěný dávkový list z OSSZ, ale že mají radši jednou větou potvrzené, že pobírám mateřskou takové a takové výše. OSSZ ale nespolupracuje :cert: a opět mi poslalo dávkový list jen s poznámkou navíc, že pobírám určitou denní dávku…Potřebujem mateřskou započítat, aby nám vyšly peníze na půjčku. Nemáte zkušenost, jestli Vám to konkrétně Raiffka uznala. Nevím, jestli se nevydat na OSSZ osobně a k potvrzení je násilím přinutit :lol: :pocitac: …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2431
20.1.10 08:01

Ahojky neměli jsme to u Raifky,ale Českomoravská chtěla taky to ,že pobírám peníze.Zašla jsem na socialku a tam mi chtěli vyjet zas ten papír tak jsem řekla,že chci vytisknout papír,kde je napsáno,že za poslední 5 měsíců jsem pobírala částku 7 600.Tak mi jí vyjela bez problému.Zkus tam zajít osobně třeba nechápou co chceš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3006
20.1.10 08:28

Luci, rodičák nepotřebuju, tam jsou celkem příjemní. Peněžitá pomoc v mateřství se vyplácí na ossz-okresní správě soc.zabezpečení. A právě před takovou tou dávkovou tabulkou mě paní na raiffce varovala. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68330
20.1.10 11:37

Ahojky, a co zkusit vytvořit si ten papír sama, podle toho dávkového listu a dojít s tím na OSSZ, že bys to potřebovala potvrdit, třeba budou přístupnější, když to od nich nebude vyžadovat žádnou práci :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
21.1.10 09:23

Aha a jim nestačí složenky třeba?Stejně to je hrozný takovejch papírů běhání a pak se to vždy na něčem sekne .Tak držím palečky at to máte brzo vyřízené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3006
2.2.10 16:53

Takže jak paní, co nám úvěr sjednává, předpokládala…vyjetý dávkový list na centrále Raiff.st.spoř. neberou, prý by stačilo jen vlastními slovy potvrdit průměrný příjem za posl.3 měsíce…JENŽE na OSSZ to prostě nepotvrdí. Prý můžou potvrdit jen výstupy od nich z počítačového programu. No a ten jim vyjede právě jen ten dávkový list. Se picnu, takže moji mateřskou prostě do příjmu vůbec nezapočítají. Tak prý aspoň potvrzení o přidělení rodičáku…naštěstí mi právě mateřská končí, tak snad když si zažádám, přijde rozhodnutí brzo. :zed: :zed: :zed: :pocitac: :pocitac: :pocitac: Jestli nám úvěr neklapne kvůli úřednímu šimlu, tak se fakt naštvu. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama