Úvěrový podvod - podmínka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.03.18 19:28
Úvěrový podvod-podmínka

Zdravím, mám dotaz.. Loni jsem měla těžkou finanční situaci kdy jsem si musela vzít úvěr.. v té době jsem akorát přišla o práci.. vzala jsem si 2 úvěry (provident, fair credit) a uvedla bývalé zaměstnání ve kterém jsem již nebyla.. provident to po nějaké době zjistil a dal to na policii za úvěrový podvod, dostala jsem podmínku. Teď ale jdu po roce na výslech kvůli faircreditu, který to nyní začal prošetřovat. Chci se zeptat, zda je to porušení podmínky když úvěr od faircredit jsem si brala ještě před providentem a poté už jsem si žádný úvěr nebrala?

Reklama

Reakce:

The_Assassin
Kecalka 420 příspěvků 15.03.18 19:58

Z logiky věci to není porušení podmínky, ale pokud na tebe podají TO, patrně ti půjde k tíži, že už jsi za stejný čin byla jednou odsouzená.

Bábrdl
Neúnavná pisatelka 19861 příspěvků 15.03.18 20:15
@Anonymní píše:
Zdravím, mám dotaz.. Loni jsem měla těžkou finanční situaci kdy jsem si musela vzít úvěr.. v té době jsem akorát přišla o práci.. vzala jsem si 2 úvěry (provident, fair credit) a uvedla bývalé zaměstnání ve kterém jsem již nebyla.. provident to po nějaké době zjistil a dal to na policii za úvěrový podvod, dostala jsem podmínku. Teď ale jdu po roce na výslech kvůli faircreditu, který to nyní začal prošetřovat. Chci se zeptat, zda je to porušení podmínky když úvěr od faircredit jsem si brala ještě před providentem a poté už jsem si žádný úvěr nebrala?

Jako, že by po tobě mohl soudce chtít, abys cestovala do minulosti a napravila své chyby? :lol: :lol: Ne, to porušení podmínky není.

Nicméně je to další úvěrový podvod, za který můžeš dostat další trest.

martina.se
Hvězda diskuse 56773 příspěvků 2 inzeráty 16.03.18 06:39
@Anonymní píše:

pokud se to stalo předtim, tak to není porušení podmínky.. ale jak koukám, vyplatilo se Ti to :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Decibely lásky Tamary Klusové: Malou Jenovéfu vystavuje ohlušující síle reproduktoru

Tamara Klusová (30) vyrazila také na pražský festival Mezi Ploty a vzala... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama