Reklama

Úvěrový podvod - podmínka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 19:28
Úvěrový podvod-podmínka

Zdravím, mám dotaz.. Loni jsem měla těžkou finanční situaci kdy jsem si musela vzít úvěr.. v té době jsem akorát přišla o práci.. vzala jsem si 2 úvěry (provident, fair credit) a uvedla bývalé zaměstnání ve kterém jsem již nebyla.. provident to po nějaké době zjistil a dal to na policii za úvěrový podvod, dostala jsem podmínku. Teď ale jdu po roce na výslech kvůli faircreditu, který to nyní začal prošetřovat. Chci se zeptat, zda je to porušení podmínky když úvěr od faircredit jsem si brala ještě před providentem a poté už jsem si žádný úvěr nebrala?

Reklama

Reakce:

The_Assassin
Kecalka 451 příspěvků 15.03.18 19:58

Z logiky věci to není porušení podmínky, ale pokud na tebe podají TO, patrně ti půjde k tíži, že už jsi za stejný čin byla jednou odsouzená.

Bábrdl
Generální žvanilka 21138 příspěvků 15.03.18 20:15
@Anonymní píše:
Zdravím, mám dotaz.. Loni jsem měla těžkou finanční situaci kdy jsem si musela vzít úvěr.. v té době jsem akorát přišla o práci.. vzala jsem si 2 úvěry (provident, fair credit) a uvedla bývalé zaměstnání ve kterém jsem již nebyla.. provident to po nějaké době zjistil a dal to na policii za úvěrový podvod, dostala jsem podmínku. Teď ale jdu po roce na výslech kvůli faircreditu, který to nyní začal prošetřovat. Chci se zeptat, zda je to porušení podmínky když úvěr od faircredit jsem si brala ještě před providentem a poté už jsem si žádný úvěr nebrala?

Jako, že by po tobě mohl soudce chtít, abys cestovala do minulosti a napravila své chyby? :lol: :lol: Ne, to porušení podmínky není.

Nicméně je to další úvěrový podvod, za který můžeš dostat další trest.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 16.03.18 06:39
@Anonymní píše:

pokud se to stalo předtim, tak to není porušení podmínky.. ale jak koukám, vyplatilo se Ti to :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >