Uvidím se s nimi po 17 letech

Anonymní
6.7.20 17:42

Uvidím se s nimi po 17 letech

Ahoj holky :kytka:
Vím že to sem asi moc nepatří ale já to asi potřebuji ze sebe dostat a poradit se s vámi :D
Jde o to, že jsem od svých 5 letech žila jen s mámou.. (dnes je mi 22 let) O svém tátovi dodnes nic nevím a ani o jeho rodině.. Ale před 2 měsíci se mi z ničeho nic ozvala jeho sestra a zvala mě na bibiččine narozeniny.. Že prý mě chcou všichni vidět a že by babička byla moc šťastná kdyby mě viděla.. A že jí je prý strašně líto že mě nikdy neviděla vyrůstat a že jsem k ní nikdy nejezdila jako malá na prázdniny..
Pojedu tedy za nimi příští týden na víkend..
Já tedy bydlím v Moravskoslezském kraji a oni v Mělníku.. Takže mě čeká dlouhá cesta..
A už teď začínám být trošku nervózní co mě tam bude čekat a co si s nimi mám říct.. :? Máte taky někdo takovou zkušenost? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21758
6.7.20 17:46

Jed s otevrenym sedcem a cekej, co se bude dít. Oni jsou urcite na mrtvici vic nez ty. A ldyby zacaly brecet a tobe se nechtelo, tak si to nevycitej, ony asi na tebe porad myslely. Drzim vam moc palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17474
6.7.20 17:46

Ne, nikam bych nejela. Celou dobu věděli, kde tě najdu a vzpomenou si teď? A padnete si do náruče a budete hrát šťastnou rodinku? :roll: nechápu. A to jsem prakticky ve stejné situaci, svého otce jsem nikdy neviděla, vím, že mám sourozence, ale zvědavá na ně tedy nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21758
6.7.20 17:49
@terien píše:
Ne, nikam bych nejela. Celou dobu věděli, kde tě najdu a vzpomenou si teď? A padnete si do náruče a budete hrát šťastnou rodinku? :roll: nechápu. A to jsem prakticky ve stejné situaci, svého otce jsem nikdy neviděla, vím, že mám sourozence, ale zvědavá na ně tedy nejsem.

A co kdyz to bylo jinak? Co kdyz jim jeji tata zakazal ji kontaktovat a ony nechtely delat zle? Ja bych taky nebyla nadsena, kdyby se treba tatka ditete nejak vyznamneji odmlcel a najednou se zacaly objevovat teticky? Neprijde mi spatne poclat do jeji dospelosti a nechat ji rozhodnout se sama :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49505
6.7.20 17:50

Je to pochopitelne na tobe, ale dala bych jim sanci a jela bych. Myslim si, ze babicce je to ted ve stari lito, ze o kontakt s tebou prisli. Neni pozde, aby se kontakt navazal. Kazdy dela chyby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17474
6.7.20 17:52
@PaníKadrnožková píše:
A co kdyz to bylo jinak? Co kdyz jim jeji tata zakazal ji kontaktovat a ony nechtely delat zle? Ja bych taky nebyla nadsena, kdyby se treba tatka ditete nejak vyznamneji odmlcel a najednou se zacaly objevovat teticky? Neprijde mi spatne poclat do jeji dospelosti a nechat ji rozhodnout se sama :nevim:

Rodinu neznám, možné je všechno, ale bát se vlastního syna? :think: navíc dospělá je už 4 roky, jestli dobře počítám to si tedy dali načas. A jako zázrakem je přešel i strach :lol: sorry, ale na telenovely ala pošta pro tebe nejsem stavěná, já bych nikam nejela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23684
6.7.20 17:56
@Anonymní píše:
Vím že to sem asi moc nepatří ale já to asi potřebuji ze sebe dostat a poradit se s vámi :D
Jde o to, že jsem od svých 5 letech žila jen s mámou.. (dnes je mi 22 let) O svém tátovi dodnes nic nevím a ani o jeho rodině.. Ale před 2 měsíci se mi z ničeho nic ozvala jeho sestra a zvala mě na bibiččine narozeniny.. Že prý mě chcou všichni vidět a že by babička byla moc šťastná kdyby mě viděla.. A že jí je prý strašně líto že mě nikdy neviděla vyrůstat a že jsem k ní nikdy nejezdila jako malá na prázdniny..
Já tedy bydlím v Moravskoslezském kraji a oni v Mělníku.. Takže mě čeká dlouhá cesta..
A už teď začínám být trošku nervózní co mě tam bude čekat a co si s nimi mám říct.. :? Máte taky někdo takovou zkušenost? :roll:

já tomu nerozumím..Z jakého důvodu s tebou celé ty roky nebyla otcova strana v kontaktu? A co tak najednou, že si vzpomněli?
Nervózní bych byla jak pes…Hele, jed, ale bud ostražitá. Fakt těžko říct, co se z toho vyklube. Může z toho být dojemné setkání po letech a vyčištění vztahů, ale taky fiasko. Uvidíš…A radši tam nepij alkohol, at máš chladnou hlavu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15201
6.7.20 17:56

Hm - je to divné, a proč se neozvali ti příbuzní předtím? a proč se s tebou otec nestýkal? nechtěl, nechtěla matka?
nevím, asi bych tam jela, ale nic si od toho neslibovala, prostě se potkáte - cizí neznámí dospělí lidé :nevim: co z toho :nevim:
pro dítě má smysl i širší rodina - rozšíření obzorů a tak - ale v dospělosti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
6.7.20 17:57
@terien píše:
Rodinu neznám, možné je všechno, ale bát se vlastního syna? :think: navíc dospělá je už 4 roky, jestli dobře počítám to si tedy dali načas. A jako zázrakem je přešel i strach :lol: sorry, ale na telenovely ala pošta pro tebe nejsem stavěná, já bych nikam nejela.

Zdravím vás.. Mě právě taky přijde divné že po tak dlouhé době mě chtějí najednou vidět..
Ale vždycky si říkám že když to nezkusím tak neuvidím co se bude dít..
Snad to bude všechno probíhat v pohodě.. I když už teď jsem nervózní jak prase před porážkou :lol:
*Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
796
6.7.20 18:00

Asi bych byla zvedava, jela bych, ale spis ze zvedavosti nez z cehokoliv jineho. Hodne by me zajimal kontext, proc se o tebe nezajimali doted. Na druhou stranu to lze vnimat i tak, ze si lusknou a ty razem jedes na konkretni cas pres celou republiku za nimi kvuli „babicce“, kterou jsi v zivote nevidela…jsem docela hrdej clovek a tento pocit by se ve mne teda dost pral…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49505
6.7.20 18:01
@Majka6802 píše:
Zdravím vás.. Mě právě taky přijde divné že po tak dlouhé době mě chtějí najednou vidět..
Ale vždycky si říkám že když to nezkusím tak neuvidím co se bude dít..
Snad to bude všechno probíhat v pohodě.. I když už teď jsem nervózní jak prase před porážkou :lol:
*Zakladatelka

Neboj se. Az prekonate prvotni nervozitu, mozna si vysvetlite. Pak to snad bude dobre.
Mysli pozitivne. Je skoda odmitnout, delat urazenou a nenavstivit je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8585
6.7.20 18:02

Tak taky je otázka, zda vůbec věděli, kde tě hledat… Co na to říká tvoje máma? Mám v rodině případ, kdy celé roky máma odklízela pokusy o jakoukoli komunikaci z otcovy strany :nevim: jela bych, když to bude fiasko, nikdy už je znovu vidět nemusíš. Ale můžeš se dost dovědět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5343
6.7.20 18:03
@Anonymní píše:
A už teď začínám být trošku nervózní co mě tam bude čekat a co si s nimi mám říct.. :? Máte taky někdo takovou zkušenost? :roll:

Jeď, vždyť je to hezký. Nevíš, jak to bylo. Babička je dojemná, takhle, když to čtu, tak nic špatnýho nečuju. Lepší pozdě, než nikdy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
6.7.20 18:03
@pe-terka píše:
já tomu nerozumím..Z jakého důvodu s tebou celé ty roky nebyla otcova strana v kontaktu? A co tak najednou, že si vzpomněli?
Nervózní bych byla jak pes…Hele, jed, ale bud ostražitá. Fakt těžko říct, co se z toho vyklube. Může z toho být dojemné setkání po letech a vyčištění vztahů, ale taky fiasko. Uvidíš…A radši tam nepij alkohol, at máš chladnou hlavu…

Zdravím vás… Vůbec nevím.. Táta o mě nikdy žádný zájem neměl.. A popravdě už si jej vůbec nepamatuju.. Nikoho z jeho rodiny..
No já jsem připravena na všechno.. Naštěstí tam s semnou jede i můj přítel.. Asi bych si netroufla jet sama k „úplně cizím lidem“ :?
*Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21758
6.7.20 18:04
@terien píše:

Jak, bat se? Chapu, ze ty se neohlizis na nikoho a delas to, co chces ty, ale treba tam byl hnusny rozchod a nechteli motat diteti hlavu. Ne vsechny babicky a dedove se soudi o styk s dítětem. Nekteri rezignuji, ale mrzi je to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama