Uvítaly byste, kdyby muž zakoupil sám od sebe erotickou pomůcku?

2301
27.4.20 10:17

Uvítaly byste, kdyby muž zakoupil sám od sebe erotickou pomůcku?

Co byste si myslely, kdyby náhle muž chtěl při sexu použít erotickou pomůcku a to ještě po 20 letech a v jeho téměř 52 letech? Mě pomůcky nikdy nelákaly a nelákají, nicméně manžel mi najednou při sexu stručně řekl, že má tady takovou pomůcku…Nikdy o žádných nemluvil a nechyběly nám nebo mně určitě ne. Vůbec jsem nevěděla, co tou pomůckou myslí, protože byla tma a nevěděla teda, co mám čekat nebo dělat. Že bych z toho měla nějaké extra lepší pocity se také nedá říct, jako bylo to příjemné a trochu jiné, ale že bych to chtěla používat pravidelně, tak to teda ne. Ani mi to pak nechtěl ukázat, že prý ráno. Pak jsem v nočním stolku viděla, že to byl nějaký malý vibrátor na klitoris nebo snad i na anální stimulaci a k tomu tam měl ještě tubu lubrikančího gelu, který jsme ani jednou za celých 20 let nepoužívali. Ta pomůcka měla zvuk jak rotační kartáček, říkala jsem, že doufám, že použil když tak můj.
Ráno pak zase dělá jako že nic, což je celý on. Dělala jsem si legraci, jestli si chce ulehčovat práci a že se mi to stejně více líbí od něj a že jsem myslela, že čas pomůcek přijde, až nebude moct, neboť je o 9 let starší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1046
27.4.20 10:19

Lepší snažit se o inovaci intimního života s manželkou, než s nějakou cizí. Já bych to uvítala, aspoň bych tuto oblast nemusel řešit furt jen já.

Buď ráda a otevři se novým věcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15689
27.4.20 10:21

Řekla bych si, že je celkem dost opožděnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2217
27.4.20 10:22

Beruško, tak ty si tady s těma sexuálníma tématama nedáš pokoj?
Co jinak děláš celé dny kromě plkání na pipinu?
Ale určitě jsme rády, že víme o vaší nové erotické pomůcce, pokud to teda nebyl ten tvůj rotační kartáček. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52807
27.4.20 10:24

Pokud řeší něco co bybez toho nešlo nebo by to bylo obtížnější, tak ano.
ideální kdyby vše šlo hladce bez pomoci přístrojů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
27.4.20 10:24

Nijak bych se nad tim nepozastavila. Manzel, mladsi nez ja, kupuje er. pomucky bezne uz od zacatku vztahu, jsme spolu 20 let. Vnimam to jako soucast naseho int. zivota. Tot vse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2301
27.4.20 10:25
@hopsalka píše:
Lepší snažit se o inovaci intimního života s manželkou, než s nějakou cizí. Já bych to uvítala, aspoň bych tuto oblast nemusel řešit furt jen já.Buď ráda a otevři se novým věcem.

Mně to překvapilo, že to udělal po 20 letech. Já si vždy myslela, že je to lepší bez pomůcek, že se člověk více snaží sám a že postupem času se dva mají spíše zaměřit na zintenzivnějí společného prožitku a ještě větší poznání druhého a není třeba používat ohle. Jako já se tomu nebráním, udělala jsem, co řekl a nechala ho to použít, ale fakt mi to nepřišlo nijak lepší a ten zvuk elektrického rotačního kartáčku mi přišel dost rušivý.
Nevím, co od něčeho takového očekával, nějaký asi desetimetrový vroubkovaný vibrující úzký úzký penis. Jak jsem viděla ten lubrikační gel, tak tuším, kam mi to zasune příště, pokud to k tomu nebylo automaticky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2301
27.4.20 10:27
@divine woman píše: Řekla bych si, že je celkem dost opožděnej.

Mně to nikdy nechybělo a přišlo mi to zbytečné. I teď mi to přijde zbytečné, protože mi to přišlo horší než bez pomůcky. S pomůckami mi to přijde totiž i v páru dost neintimní. On mi řekl, že člověk se prý nemá bránit technickému pokroku a jeho výdobytkům a že nemám mít myšlenkama v 19. nebo kolikátem století.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
27.4.20 10:27

@izquierdo tak desetimetrovy penis by me trochu rozhodil to nepopiram :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26231
27.4.20 10:29
@izquierdo
@izquierdo píše:
Mně to překvapilo, že to udělal po 20 letech. Já si vždy myslela, že je to lepší bez pomůcek, že se člověk více snaží sám a že postupem času se dva mají spíše zaměřit na zintenzivnějí společného prožitku a ještě větší poznání druhého a není třeba používat ohle. Jako já se tomu nebráním, udělala jsem, co řekl a nechala ho to použít, ale fakt mi to nepřišlo nijak lepší a ten zvuk elektrického rotačního kartáčku mi přišel dost rušivý.
Nevím, co od něčeho takového očekával, nějaký asi desetimetrový vroubkovaný vibrující úzký úzký penis. Jak jsem viděla ten lubrikační gel, tak tuším, kam mi to zasune příště, pokud to k tomu nebylo automaticky.

Tak „desetimetrový“, to manžel není žádný troškař… :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2301
27.4.20 10:29
@Venetia píše:
Pokud řeší něco co bybez toho nešlo nebo by to bylo obtížnější, tak ano.
ideální kdyby vše šlo hladce bez pomoci přístrojů.

To si právě taky myslím. Dokonce si myslím, že když se různé pomůcky používají často, že to intimitu i narušuje. Zdá se to asi i pohodlnější něco někam zasunout, zapnout apod., než se snažit sám. Chápala bych to občas třeba během pohl. styku pro zintenzivnění prožitku, ale jinak ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2301
27.4.20 10:30
@Ijen píše:
@izquierdo tak desetimetrovy penis by me trochu rozhodil to nepopiram :mrgreen:

Deseticentimetrový samozřejmě, prostě malý a i úzký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14582
27.4.20 10:32

To je ta příprava na andropauzu, zlato. To víš, testosteron ubývá, síly docházejí, ty mu děláš peklo, když jednou poleví ve frekvenci, tak si pořizuje hračky. Zvykej si, bude to čím dál víc… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26231
27.4.20 10:32
@izquierdo píše:

Tak takový mám taky, vypadá jako rtěnka, mám ho oblíbený… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
27.4.20 10:36
@izquierdo píše:

Jasne ze preklep, ale vtipny. No jinak to podle me moc resis. Chapu, ze nekdo o pomucky nestoji, ja proti nim nic nemam, ale ani je nijak extra neprozivam, pouzivame je podle nalady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama