Reklama

Uvnitř pochvy mě bolí - škrábanec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 16:38
Uvnitř pochvy mě bolí - škrábanec

Manžel neměl ostříhané nehty a rozvášnil se a zřejmě mě poranil, bolí mě hrozně uvnitř pochvy, stalo se to v den ovulace, tudíž byl hojný výtok. Bolest stále přetrvává a lehce jsem zašpiněla, stalo se vám to také někdy? Zahojí se to samo? Zkusím sexuální půst, ale dál nevím co pro to udělat, aby se to zahojilo

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 16:46

Nuda?

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 08.08.18 16:55

Ano zahoji. Nesexovat, rana se stahne.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 08.08.18 17:01

Kup manželovi nůžtičky na nehty a nedělej z toho dráma, rána se sama stáhne do 1-2 dnů. ;)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 08.08.18 17:11
:-)

Ju, fakt potrebujes poradit s takovou kravinou.? 8o

Aillet
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 08.08.18 17:19

Už zase? :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >