Uvnitř pochvy mě bolí - škrábanec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 16:38
Uvnitř pochvy mě bolí - škrábanec

Manžel neměl ostříhané nehty a rozvášnil se a zřejmě mě poranil, bolí mě hrozně uvnitř pochvy, stalo se to v den ovulace, tudíž byl hojný výtok. Bolest stále přetrvává a lehce jsem zašpiněla, stalo se vám to také někdy? Zahojí se to samo? Zkusím sexuální půst, ale dál nevím co pro to udělat, aby se to zahojilo

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 16:46

Nuda?

Verun83
Echt Kelišová 8874 příspěvků 33 inzerátů 08.08.18 16:55

Ano zahoji. Nesexovat, rana se stahne.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 08.08.18 17:01

Kup manželovi nůžtičky na nehty a nedělej z toho dráma, rána se sama stáhne do 1-2 dnů. ;)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 08.08.18 17:11
:-)

Ju, fakt potrebujes poradit s takovou kravinou.? 8o

Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 08.08.18 17:19

Už zase? :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >