Reklama

Uvolněná tekutina v děloze - ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy_Farrah_Fowler
Stálice 95 příspěvků 14.03.18 04:31
Uvolněná tekutina v děloze - ovulace?

Dobre ranko, ahoj, loni jsem si nechala vytahnout telisko, ze se zacneme snazit o ditko. Na kontrolnim UZ mi doktor rekl, ze probiha ovulace, protoze jsem mela v deloze uvolnenou tekutinu. Posledni dva az tri mesice (v pulce cyklu) na sobe pocituji jako bych si ucuravala, pritom o moc vubec nejde. Trva to cca den az dva a pak to prejde. Ovulacni testy si nedelam tak by me zajimalo zda to nektera z vas taky tak mela? Dekuji

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reklama

Reakce:

brumi
Kelišová 6385 příspěvků 14.03.18 07:56

@Amy_Farrah_Fow­ler nevím jestli tě tím uklidním, ale já mám volnou tekutinu vždy cca 2 týdny před ms, díky tomu mám i bříško jak (balon) :D. Ale že by jakoby utíkala to určitě ne-e.

Anys29
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 14.03.18 08:01

@Amy_Farrah_Fow­ler To jakože ucuravani je asi takový výtok před / při ovu, taky jsem to měla.

Amy_Farrah_Fowler
Stálice 95 příspěvků 15.03.18 01:32

Diky holky, urcite jsem tohle zazivala i driv, ale nikdy jsem si s tim nejak nelamalu hlavu. Mam fyzicky tezkou praci tak jsem si myslela, ze se mi obcas stala „nehoda“ :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama