Uvolnění dítěte ze školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulale
Povídálka 50 příspěvků 01.01.18 14:49
Uvolnění dítěte ze školy

Ahoj holky
Potřebuju radu, dcera sedmiletá chodí prvním ročníkem do školy tady v ČR, a já ji potřebuju uvolnit asi na 3 týdny +- 2-3 dny ze školy..Potřebuju si něco vyřídit v práci kterou opouštím a která je samozdřejmě v zahraničí..manžel tam také pracuje a já si malou na ty 3 týdny musím vzít sebou..do podrobna to rozepisovat nebudu bylo by to nadlouho a domluvit se s bývalým šéfem na dálku nebo po internetu není možné prostě tam musím další týden odjet..hlídání nemáme! Uvažuji jak to oznámit učitelce nejspíš se na to před pololetím a vysvědčením nebude tvářit zrovna nadšeně..máte nápad? nebo zkušenost? jak uvolnit dítě ze školy na takovou dobu? díky za každý názor..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 01.01.18 14:53

Na webu musi mit formulář na toto. Jdi za ředitelem a on ti povi vse presne. A neboj se toho. :lol:

sara1000
Kelišová 5534 příspěvků 2 inzeráty 01.01.18 14:56

@Janulale
Take mame formular na webu skoly. Prosste vyplnim, odevzdam rediteli.Pak se dohodnou s tridni a poprosim o seznam uciva na tu dobu.
Ja ted uvolnovala pouze na tyden na hory.

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 01.01.18 14:57

Je to hodně narychlo, odjet musíš, dceru samotnou doma nechat nemůžeš. Ale zašla bych za učitelkou hned ve středu a počítala bych s tím, že dceru hnedle ze všeho přezkouší, jestli tedy nemají už pololetní písemky napsané. Přeci jen po třech týdnech už do pololetí prakticky žádný čas nezbývá.

terinka4444
Hvězda diskuse 65811 příspěvků 01.01.18 15:06

Na rovinu, prostě na rovinu. Ovšem 3 týdny učitelka omluvit nemůže, musíš zažádat u ředitele. Já vždy nejdřív píšu učitelce, a pak řediteli, že učitelka o tom ví.

Kelsey
Hvězda diskuse 43849 příspěvků 01.01.18 15:06

Tri tydny pro prvnaka je moc.
Ja bych to neudelala. Vyresila bych hlidanim a odcestovala sama.
Bez do skoly a res u reditelky.
Musi to jit pres reditelnu.

Kelsey
Hvězda diskuse 43849 příspěvků 01.01.18 15:10

Jeste se mrkni, jak u vas vychazi jarni prazdniny. Treba to vyjde, ze budes muset zadat o uvolneni, jen dva tydny a jeden vyjdou jarni prazdniny.

Janulale
Povídálka 50 příspěvků 01.01.18 15:13
@Kelsey píše:

Vím že 3 týdny nejsou ideální doba ale hlídání nemám jak jsem psala, učit se s ní po tu dobu můžu sama pokud mi dá učitelka osnovy..navíc děti v první třídě můžou být i 3 týdny nemocné jako jedna holčička u mé malé ve třídě se spálovou angínou..byla fuč od října do listopadu a učila se doma..to vyjde skoro na stejno..

lucenka
Vesmírná mluvilka 31241 příspěvků 01.01.18 15:22
@Kelsey píše:

Proč by to mělo být moc? V první třídě se toho zrovna moc neučí :nevim:

Jinak zašla bych nejdřív za učitelkou a ten samý den za ředitelemy se s nimi nějak domluvit.

Ijen
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 01.01.18 15:25

Napis zadost a domluv se s tridni ucitelkou. Ja takhle uvolnuju kazde jaro.

Bledulka
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 01.01.18 15:25

Klidně bych jela. Ředitel školy nemá důvod dceru neuvolnit. Ty jsi povinna se o ni starat. A pokud s ni budeš procvičovat učivo je to v pořádku. Přesně dítě muže být nemocné i měsíc. Naše dcera měla v první třídě mononukleozu a byla doma měsíc. Vše dohnala.

divine woman
Echt Kelišová 7687 příspěvků 01.01.18 15:26

@Janulale Musíš za ředitelem nebo ředitelkou a zažádat předem o uvolnění z výuky. Třídní učitel to udělat nemůže. Za učitelkou bych došla a požádala o úkoly na ty 3 týdny, aby pak dcera nebyla moc pozadu.

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 01.01.18 15:26

Já jsem tedy pochopila, že zakladatelka tam musí odjet 8.1., což je skoro na to, aby dcera radši „onemocněla“, byť podvody neschvaluji.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22807 příspěvků 01.01.18 15:28

@Janulale Dojdi za ředitelem školy a řekni mu to přesně tak, jak to je. Jen teda holce to nezávidím, protože vypadnout na 3 týdny v první třídě je docela masakr. Syn měl loni každý týden nové vědomosti.

Janulale
Povídálka 50 příspěvků 01.01.18 15:29
@zoy píše:
Já jsem tedy pochopila, že zakladatelka tam musí odjet 8.1., což je skoro na to, aby dcera radši „onemocněla“, byť podvody neschvaluji.

Přesně tak odlétám 8.1 a zpátky chci být nejpozději do 30.1 kvůli vysvědčení, z tou nemocí též mne to napadlo ale učitelka chce abych si vyzvedávala úkoly pro dceru osobně a to by jaksi se na to přišlo..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama