Uvolněte se, prosím - hledám konkrétní díl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michelle06
Povídálka 13 příspěvků 30.01.19 10:15
Uvolněte se, prosím - hledám konkrétní díl

Holky poraďte mi, prosím. Nemohu najít jeden kontkrétní díl pořadu Uvolněte se, prosím. Ano, vím, že nyní se pořad jmenuje Show Jana Krause, ale tento konkrétní díl byl z roku cca 2010 (tuším). Vybavuji si vše už jen matně, ale vím, že posledním účastníkem byla žena. Snad nějaká logopedka nebo psycholožka a nutila Krause jezdit na židli jako na koni a u toho křičet :-D Byla to neskutnečná sranda a vždycky jsem se u toho děsně zasmála. Nedávno jsem si na tenhle díl vzpomněla, ale nemůžu nic takovýho najít. Není to nějaké z Vás povědomé? :-D

Reakce:
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26532 příspěvků 30.01.19 10:29

@Michelle06
Budeš muset pohledat… možná poznáš podle fotky paní… já nevím o čem mluvíš, tak jen odkaz…

https://www.ceskatelevize.cz/…te-se-prosim

Jakeee
Nováček 9 příspěvků 30.01.19 11:52
Michelle06
Povídálka 13 příspěvků 30.01.19 13:10

@Jakeee Děkuju moc. To je přesně ono :-)))

Jakeee
Nováček 9 příspěvků 30.01.19 23:33
@Michelle06 píše:
@Jakeee Děkuju moc. To je přesně ono :-)))

Jojo, není zač, je to dobrý díl jako každý, ale tyto kde se dělají nějaké aktivity jsou TOP ! :pankac: :pankac:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26532 příspěvků 31.01.19 08:17

@Michelle06
Já jsem na to taky mrkla a teda ta pani je mi krajně nesympatická :lol:

Michelle06
Povídálka 13 příspěvků 31.01.19 09:21

@FreeLady12 Prijde mi, ze i Kraus na ni ma pifku a tim je to prave takova sranda jak si k ni dovoluje :lol:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26532 příspěvků 31.01.19 09:52
@Michelle06 píše:
@FreeLady12 Prijde mi, ze i Kraus na ni ma pifku a tim je to prave takova sranda jak si k ni dovoluje :lol:

Joo, to jooo :D
jen se divím, že jí nesundal víc … Kraus to umí :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >