Už 3 rokem mám hemeroidy

Anonymní
20.12.20 18:01

Už 3 rokem mám hemeroidy

Zdravím prosím potřebuji radu, už 3 rokem mám hemeroidy asi 3 menší. Začalo to u dcery když jsem otěhotněla. Nevíte jak se toho zbavit? :oops: diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6423
20.12.20 18:04

Zkus cipky. Kdyz to nepomůže tak doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2608
20.12.20 18:05
@Anonymní píše:
Zdravím prosím potřebuji radu, už 3 rokem mám hemeroidy asi 3 menší. Začalo to u dcery když jsem otěhotněla. Nevíte jak se toho zbavit? :oops: diky

A co takhle jít k proktologovi :roll: mastičky atd zmírňují příznaky tím to hasne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9996
20.12.20 18:14

Jít k lékaři, kór pokud jsou tak dlouho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
20.12.20 18:53

Já byla u doktora a mám klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6755
20.12.20 19:02
@Anonymní píše:
Zdravím prosím potřebuji radu, už 3 rokem mám hemeroidy asi 3 menší. Začalo to u dcery když jsem otěhotněla. Nevíte jak se toho zbavit? :oops: diky

Kdyz nedokazes jít k lékaři, tak tady ti to nevylecime. :zed: achjo, proč jsou ti lidi tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
20.12.20 19:09

Zkuste si při vykonávání velké potřeby na wc podložit nohy menší stoličkou či stupátkem a nahnout se více dopředu tak, abyste byla spíše ve dřepu než v sedě (svěrače střeva jsou totiž fyziologicky uzpůsobeny tak, aby vestoje či vsedě prostě „držely“, narozdíl od polohy ve dřepu). V této poloze pak nebudete na konečník vyvíjet tak velký tlak, čímž by se Vám mělo postupem času ulevit :mavam:

P. S.: Na tuto radu jsem narazila v knize Giulie Endersové „Střevo není tabu“ a od té doby, co se jí řídím, tak nemám problémy (podotýkám, že cca 6 měsíců po porodu bylo pro mě vykonávání velké potřeby noční můrou).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 19:14
@Anonymní píše:

A proč se tak dlouho dobrovolně trápíš? Zajdi si za proktologem. Ošetřil mi to nějakým laserem, 3 sezení myslím po 1000 Kč. Bolest žádná, účinek maximální.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 19:22

@Petra_VM ale já nemám žádné problémi, žádná bolest, prostě nic akorad je tam mám.

• Citovat
  • Nahlásit
128
20.12.20 19:33

@TER2312 můžu se zeptat jak vyšetření probíhá? To jsou hadicky? Přítel trpí už rok na svedění, vyzkoušel mastičky, od dr prášky na parazity, dostal žádanku na vyšetření, ale nedošel a si tam máš strach z bolesti :roll: nic mu nepomohlo tak trpí, teď tedy zkouší cipky a slíbil, že když nezaberou, že jsi tam dojde, tak jsem zvědavá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
20.12.20 19:51

@Dunkey to vubec nebolí. Doktor ten hemeroid stáhne do takového kroužku a ten pak odpadne, ale ani o tom nevíte, protože to znecitlivý takovou vodičkou, takže o tom vůbec nevíte. Akorát při každé návštěvě odstraní jen 1,takže je potřeba tam jít víckrát. Jste tam tak 10min. takže se není čeho bát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
20.12.20 19:57

@TER2312 děkuji moc, vyřídím doma 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 20:53

@Dunkey Za mě lepší ten UTZ. Bylo to naprosto v pohodě, žádná bolest. Nedává žádný kroužek, ale jakoby to upálí, takže efekt je okamžitý.

• Citovat
  • Nahlásit
273
20.12.20 21:21

Hele, manžel má hemeroid 10 let, našlal na to, ani já i přes snahu, po dobrým i po zlým to s ním ani nehlo až teď onehdy se mu stal trapas že chodil po městě s velkým flekem od krve na zadku ho to donutilo k doktorovi. Objednal se na chirdu, tam ho poslali na proktologii. Doktor se mu tam podíval, řekl že je to už 3. Stupeň a dostal zadanku na kolonoskopii a pak hned operace. Radim, neodkladat to, může to být příšerná bolest pak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 10:17

@Leontys a bolelo ho to celých těch 10 let měl stím problémi?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat