Už 3 roky mám problémy s otěhotněním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PiperW
Povídálka 31 příspěvků 08.01.19 23:56
Už 3 roky problémy s otěhotněním

Dobrý večer všem,

možná to bude znít poněkud divně, ale mám takovou otázku.

Vždy po styku automaticky hned tahám kapesníčky na utření a utíkám na záchod. Vím, že to asi není ideální a asi by to sperma mělo dostat nějaký čas, aby bylo těhotenství vůbec možné, ale přesto se mi prostě hned po tom chce na záchod.

Tudíž se ptám, je to špatně? Je vůbec možné otěhotnět, když to takto budu dělat dál?

Podotýkám, že už se snažíme 3 roky a stále nic a to jsme byli na spermiogramu, stimulovali klostilem a byla jsem na laparoskopii zda není problém na mé straně. Vše vyvráceno a měli bychom být schopni počít přirozeně.

Někdo podobné zkušenosti? :( :?

Přečtěte si článek: Podpora otěhotnění – na které prostředky vsadit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9317 příspěvků 09.01.19 00:02

Ne, to na to fakt nemá vliv. Stále vám chybí velká část vyšetření. Minimálně imunologie a genetika. Předpokládám, že jsi to řešila jsem přes svou gynekoložku. Tohle už by chtělo CAR.

PiperW
Povídálka 31 příspěvků 09.01.19 00:06

jen na gynekologii, na car jsem nenašla odvahu, stále váhám. Ale mám čerstvě 28, tak se do toho asi letos pustím, pokud stále nic.

mau-mau
Závislačka 4095 příspěvků 09.01.19 03:22

Tak já pokud jsem chtěla otěhotnět, ležela jsem podle pokynů s nohama o zeď a těhotná jsem byla za život 6×. (DĚTÍ mám značně méně :lol: ) Prostě to těhotenství občas nevyšlo do konce. Taky jsem to mívala jindy tak, že jsem šla na záchod hned po styku, ale když jsem chtěla miminko, přemohla jsem se. Zkus to taky. Řekni si, že objektivně na wc nepotřebuješ. Což je pravda, pokud jsi byla čůrat před stykem a neseděli jste na tom 3h :lol: :palec: Držím ti palce :kytka: Ovšem podotýkám, že po 3 letech už bych byla v CARu ;)

Anonymka.D.
Kecalka 324 příspěvků 09.01.19 03:28

Ahoj, taky máme podobný problém, akorát se tedy zatím snažíme rok a půl. Taky máme za sebou vyšetření spermiogramu - ok, já laparoskopii s drillingem vaječníků a stimulaci clostilem. Zatím stále bez úspěchu, ačkoli žádný problém již nyní gynekoložka nevidí. Na vyšetření imunologie a genetiky jsem se jí ptala a hleděla na mě, jak kdybych spadla z višně :roll: Prý na co takové vyšetření, genetika se prý řeší až při opakovaných potratech a ne, když jsem ještě nebyla nikdy těhotná. Nakonec jsem se rozhodla, že to již se svou gynekoložkou nebudu řešit a objednala jsem nás do CARu. Myslím, že po více než ročním snažení už opravdu není něco v pořádku a je třeba, aby to řešil i odborníci, pokud daný pár dítě opravdu chce.

Příspěvek upraven 09.01.19 v 03:31

Anonymka.D.
Kecalka 324 příspěvků 09.01.19 03:30

Jo a nohy nahoru po styku většinou dávám a stejně se zatím nezdařilo. Podle mě to na otěhotnění nemá zásadní vliv, pokud má chlap normální spermiogram.

kristyn.g
Závislačka 3109 příspěvků 09.01.19 04:45

Já dávala rok a půl nohy na horu , clostil… atd a nic. Otěhotněla jsem když jsem zrovna nechtela kvůli nové práci ,běžela jsem se pořádně vypláchnout a ejhle… Teď ponocuju s mým dvou týdenním synem a říkám si jak jsem si to užívala když jsem mohla spát :cert: :mrgreen:

PetuleS1
Stálice 95 příspěvků 09.01.19 06:27

Je možné takto otěhotnět, dělala sem to stejně, vždy sem hned utíkala na wc, většinou teda :D a otěhotnět jsem taky nemohla X let a nakonec to přišlo když sem chtela nejmíň :lol:

kve-tinka
Kelišová 5186 příspěvků 2 inzeráty 09.01.19 07:11

Nohy nahoru jsem nedavala, do minuty jsem byla ve sprse. Otehotnela jsem ze sexu 1× tydne. At se Vam brzo zadari a nohy navrch neres. ;)

PiperW
Povídálka 31 příspěvků 09.01.19 09:03

Tak všem děkuji za komentáře, trochu jste mně uklidnili, ted jen se pořádně nakopnout k tomu někam zajít :)

quanavera
Kecalka 469 příspěvků 09.01.19 09:40

a co zkusit rovnou ivf jestli se vám nechce čekat?

VeroNika666
Kecalka 402 příspěvků 09.01.19 10:00

@quanavera Myslím,že jít rovnou na IVF je hloupost,když se vůbec neví, kde je problém. My to začali řešit po roce a půl, šli jsme do CARU a za týden jsme už byli na IUI, je to šetrnější a nic se neplatí,tak není důvod to aspoň nezkusit :roll: … Podle mého názoru

quanavera
Kecalka 469 příspěvků 09.01.19 10:21

Příčina neplodnosti se nenašla a výsledky dobré tak bych s ivf neváhala pokad na to chvátá.

PiperW
Povídálka 31 příspěvků 09.01.19 10:33

Jediné co mi právě nabízí na gynekologii je to ivf už, taky si myslím, že na to je ještě brzy, že by měl přijít ještě nějaký mezikrok..

PiperW
Povídálka 31 příspěvků 09.01.19 10:48
@Celina píše:
Vyber si CAR, který chceš, žádné doporučení nepotřebuješ. Oni s tebou proberou možnosti a neboj se, jit tam neznamená nutně jít rovnou do IVF. Nech si udělat všechna vyšetření, je jich fakt x a pak uvidíš, sami ti navrhnou optimální řešení :mavam:

A co se potom týče ceny za vyšetření? Když nebudu mít doporučení tak počítám, že budu asi hodně platit za ty testy a tak nebo jak to pak je? Popřípadě na jaké vyšetření se mám zaměřit když budu prohlížet ceníčky CARu? Děkuji :? Moc se v tom opravdu neorientuji

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama