Už 6 týdnů zvýšená teplota a krev z nosu?

Anonymní
17.4.17 15:29

Už 6 týdnu zvýšená teplota a krev z nosu ?? :-/

Začínám mít strach o syna (4), nejdříve měl zánet stř. ucha..ATB nezabraly a nemoc se po týdnu vrátila. Druhá ATB již zabraly ale syn měl pak stále zvýšenou teplotu… do toho jsem onemocněla já(dutiny) a on to chytnul a dostal bohužel zas ATB..včera je dobral,…ale ráno má stale 37.5 a každý večer 38c… do toho se nám během tech posledních 6 týdnu co vlastně má neustále teploty 3× stalo že v noci ze spaní se mu spustila krev z nosu a nešla zastavit… zitra jdu k MUDr a chci krevni obraz udělat…ale na internetu jsem našla samý katastrofický scenaře a opravdu se o něj bojím co to muže být :think: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Run
20681
17.4.17 15:38

Můžu reagovat jen na tu krev - měla jsem to jako malá několikrát do týdne, vždy v noci, vždy ráno spousta krve, vlasy přilepené k polštáři. Nenašli nic, jen mi vypálili cévky v nose.. Vcelku to zabralo, ale pořád na to trpím. Jakmile mám rýmu a nos je namáhaný. Malá to samý. Jakmile víc frká nebo to tam má překrvený. Co jsem si všimla na sobě, léky na bolest (např. když mě braly zuby) to vždy zhoršují a krvácí to skoro pokaždé. Hlavně nešil a nečti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.17 15:42

@Run :-) já vím samozřejmě že jak člověk začne hledat na internetu…tak má všechny diagnozy světa…snad taky doufám že to nic nebude.. ale 6 týdnů teploty kolem 38 s výkyvama až k 39.5..vyjímečně to klesne na 37… a to navzdory trojím ATB… jsem nervozní už no…

• Nahlásit
  • Citovat
2739
17.4.17 16:10

Můj syn 24 měs taky krvácel z nosu- neměl rýmu, jen když měl vysoké teploty stačilo 2× potáhnout a už mu tekla. Lékařka nám doporučila šplíchnout mu do nosu něco na rýmu - stáhne to sliznice a nemělo by dojít ke krvácení. Určitě bych to nedělala dlouhodobě, léky na rýmu jsou návykové.
Pokud krvácí, můžete mu dát do nosu gelaspon- prodává se volně v lékárně. Jsou to takové gelové kousky, které prasklou žilku zacelí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.17 16:13

@smudlinky …ahoj díky… no já tu krev z nosu neberu tak tragicky a kdyby šlo jen o ní tak to neřeším… spíš ty 6 neděl trvající teploty / horečky…i skrz ATB…k tomu ta krev a noční pocení na hlavičce…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama