Už aby skončilo to šílenství - jsem na prášky ze svých dětí

Anonymní
30.4.20 10:01

Už aby skončilo to šílenství - jsem na prášky ze svých dětí

Mám tady už po celý týden obě dvě dcery pohromadě a musím říct, že je to fakt nezvladatelný cirkus. Přes den obě někam trajdají, kdoví kam, nic moc mi nechtějí říkat. Večer se jakože učí, ale nevěřím jim to, nemám žádný důkaz a co jim vlezu do pokoje, tak řeší spíše zábavu. Ta starší si teď pořídila nějaký divný hudební nástroj, který jsem poprvé v životě viděla až u ní, nevím, co to je, ale vydává to docela nepříjemné bzučivé zvuky. Nejsem na to vůbec zvědavá.
Jak vůbec v této době regulujete pohyb svých pubertálních dětí? Starší pořád někam lítá, prý pracuje, doma místo vlastního studia skajpuje s mladšími dětmi a pomáhá jim s přípravou do školy, prý se učí až v noci, v čemž je další problém, že chodí spát třeba až ve tří ráno, nechápu! :roll: Ta mladší šije roušky (ale z docela ošklivých látek a celkově jsou dost nevkusné) a tvrdí, že snad může chodit na brigádu, když nedostává kapesné, takže stejně chodí. Nevím, co mám dělat, jsem z toho vážně špatná, holky místo aby pomáhaly doma, pořád jen někam chodí a ohrožují nás. Ta starší je docela těžký alergik a astmatik, ale tvrdí, že je jí všechno úplně jedno a že pokud se nakazí a zemře, tak se prostě stane, no. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Run
20713
30.4.20 10:06

Z toho textu vychází daleko sympatičtěji děti než ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5729
30.4.20 10:07
@Anonymní píše:
Mám tady už po celý týden obě dvě dcery pohromadě a musím říct, že je to fakt nezvladatelný cirkus. Přes den obě někam trajdají, kdoví kam, nic moc mi nechtějí říkat. Večer se jakože učí, ale nevěřím jim to, nemám žádný důkaz a co jim vlezu do pokoje, tak řeší spíše zábavu. Ta starší si teď pořídila nějaký divný hudební nástroj, který jsem poprvé v životě viděla až u ní, nevím, co to je, ale vydává to docela nepříjemné bzučivé zvuky. Nejsem na to vůbec zvědavá.
Jak vůbec v této době regulujete pohyb svých pubertálních dětí? Starší pořád někam lítá, prý pracuje, doma místo vlastního studia skajpuje s mladšími dětmi a pomáhá jim s přípravou do školy, prý se učí až v noci, v čemž je další problém, že chodí spát třeba až ve tří ráno, nechápu! :roll: Ta mladší šije roušky (ale z docela ošklivých látek a celkově jsou dost nevkusné) a tvrdí, že snad může chodit na brigádu, když nedostává kapesné, takže stejně chodí. Nevím, co mám dělat, jsem z toho vážně špatná, holky místo aby pomáhaly doma, pořád jen někam chodí a ohrožují nás. Ta starší je docela těžký alergik a astmatik, ale tvrdí, že je jí všechno úplně jedno a že pokud se nakazí a zemře, tak se prostě stane, no. :,(

Puberta může být náročná. Ale to jak o svých dcerách píšeš bez citu, to mě pak napadá, jestli je tvůj přístup k nim v pořádku. Otázkou je, zda se chovají nevhodně, nebo jen jejich chování za nevhodné vnímáš nebo je jejich chování reakcí na tvůj přístup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1355
30.4.20 10:14

Tak neseď u emimina a věnuj se jim :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
30.4.20 10:16

Vítej zpátky meh, nedávno tady někdo zmínil, žes už se dlouho neozvala :mavam: Koukám, že u vás nic nového?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
30.4.20 10:17

Mám z toho příspěvku dost divnej pocit. Jakože chápu že mít třeba malé děti doma je opruz nebo tak..ale to jsou velké děti a evidentně si i věnují různým věcem. Moc nechápu co řešíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20639
30.4.20 10:18

Ale kdopak to vylezl z nory… klidně se podepiš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16837
30.4.20 10:18

Přesně vím, kdo to pise, anonym zbytecny :mrgreen: katastrofa mit tyden doma 2 pubertacky no :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4009
30.4.20 10:19
@Anonymní píše:
Jak vůbec v této době regulujete pohyb svých pubertálních dětí? Starší pořád někam lítá, prý pracuje, doma místo vlastního studia skajpuje s mladšími dětmi a pomáhá jim s přípravou do školy, prý se učí až v noci, v čemž je další problém, že chodí spát třeba až ve tří ráno, nechápu! :roll: Ta mladší šije roušky (ale z docela ošklivých látek a celkově jsou dost nevkusné) a tvrdí, že snad může chodit na brigádu, když nedostává kapesné, takže stejně chodí. Nevím, co mám dělat, jsem z toho vážně špatná, holky místo aby pomáhaly doma, pořád jen někam chodí a ohrožují nás. Ta starší je docela těžký alergik a astmatik, ale tvrdí, že je jí všechno úplně jedno a že pokud se nakazí a zemře, tak se prostě stane, no. :,(

Ahoj, meh! :mavam: Tak se ti holky konecne vratily a zas je to spatne?

Příspěvek upraven 30.04.20 v 10:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
796

Vysokoskolacka je urcite desnej pubertak. Vitej me57h :mavam:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9673

Takže holky se od dceřiného přítele na chvíli vrátily domů, Meh57 (nebo jak si to přesně říkáš)?
Tak je tam zase nech odstěhovat a máš klid, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
30.4.20 10:20

Ježiš ženský to je fakt zas ona? Já se picnu. Hned mi to přišlo divný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.20 10:20
@Enmamma píše:
Puberta může být náročná. Ale to jak o svých dcerách píšeš bez citu, to mě pak napadá, jestli je tvůj přístup k nim v pořádku. Otázkou je, zda se chovají nevhodně, nebo jen jejich chování za nevhodné vnímáš nebo je jejich chování reakcí na tvůj přístup.

Já o nich nepíšu bez citu, pouze jsem z těch holek dlouhodobě vyčerpaná. Je s nimi těžká domluva, pokud to vůbec lze za domluvu považovat. Obě chytré jak stádo opic, myslí si, že sežraly Šalamounovo h****, protože navštěvují pravidelně různé rádoby zajímavé semináře a besedy, kde chodí lidi, kteří chtějí především zapůsobit na okolí a vyvolávat pozornost. Kdysi mi i říkaly, co se dozvěděly nového, dneska už to naštěstí nedělají, protože asi už konečně pochopily, že mám na práci mnohem důležitější věci… ne aby řešily normální věci na holky v jejich věku. Ony se se mnou tedy už moc bavit nechtějí, nezajímají je normální témata a vlastně si ani nemáme moc co říct. Ta starší je v tomto ohledu horší, byla taková odmalička, mladší se postupně dopracovala a už je úplně stejná. Když s nimi mluví moje známé, říkají, že to není normální, že jako by mluvily s nějakou encyklopedií, že prostě ty holky toho mají strašně moc nabiflovaného a že se s nimi prakticky nedá normálně bavit o takových těch běžných věcech jako počasí. Nejhorší je, že to vypadá, jako by ostatní jen chtěly poučovat. Mně na to holky odpovídají, že je prostě ta normální témata nebaví, že jim to vysává energii a že nechtějí nikoho poučovat, ale já jim to prostě nevěřím, jsou to pořád taková zasněná telátka, co si myslí, že jsou něco víc. Moc mě trápí, že jsou takové.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.4.20 10:24
@AndreaNova píše:
Mám z toho příspěvku dost divnej pocit. Jakože chápu že mít třeba malé děti doma je opruz nebo tak..ale to jsou velké děti a evidentně si i věnují různým věcem. Moc nechápu co řešíš.

Platí nějaká nařízení, mají co nejvíce sedět doma, místo toho obě pracují.

@Berry77 píše:
Tak neseď u emimina a věnuj se jim :roll:

Já se jim snažím věnovat, ale ono to nejde. Jednou se mě snažily zapojit do svých koníčků, ale nezlobte se na mě, u toho, co dělají, se nedá vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
76
30.4.20 10:26
@Anonymní píše:
Já se jim snažím věnovat, ale ono to nejde. Jednou se mě snažily zapojit do svých koníčků, ale nezlobte se na mě, u toho, co dělají, se nedá vydržet.

Tak když je matka neuživí…lepší než aby chlastali a dělali si 5 děcek..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama