Už chci, aby ten malý zákeřný tvor opustil moje telo :D

Anonymní
17.1.20 20:50

Uz chci aby ten maly zakerny tvor opustil moje telo :D

Jsem na konci 25 tydne a jsem zoufala! Od zacatku tehotenstvi zazivam peklo, zvraceni, zvraceni, migreny, nevolnosti, zhubla jsem 8kilo, ketony v moci - jist jako vopravdu neslo no. Nebojte se maminko, do 12tt a budete mit klid. Jooo jasne po 12 tydnu se nic nestalo a jedeme ve stejnych kolejich. Nejhorsi byly ty 15-20 hodinovy migreny se zvracenim, zkusila jsem paralen ale hahaha, kdyz jsem ho nevyzvracela tak stejne nepomohl. Je den kdy je mi fajn, ale pak zase je den kdy ho celej probliju a dostavam se z toho dalsi 2 dny s pocitem jako po kocovine. Na to bliti mi celkem pomaha cola, ale chlastej v tehotenstvi colu ze, matky by me ukamenovaly. Vcera jsem zase zvracela a pridala se k tomu desna bolest zad, jakoby kolem dokola zeber, no ja myslela ze umru.. neslo mi lehnout na bok a kdyz jsem si lehla na zada, tak me to dablovo dite zkopalo ze jsem malem spadla z postele. Odpocitavam dny do porodu.. nechci byt sobecka ale s timhle se fakt neda v jednom tele spokojene bydlet.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.1.20 20:51

Jooo a za tehotenstvi jsem asi 5× chytla rymu a z tech hlenu jsem taky zvracela. Velika parada to byla, nevedela jsem jestli si driv kychnu nebo budu blejt.

• Nahlásit
  • Citovat
3545
17.1.20 20:53

Nejkrásnější období v životě ženy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7663
17.1.20 20:55

No jo… Těhotenství… Nejkrásnější období v životě ženy.
Nakopat do koulí toho deb.ila, kterej tento výrok pronesl. :roll: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
799
17.1.20 20:56

No není to krásné období ženy? :D naštěstí takové stavy jako ty nemám, ale taky už se nemůžu dočkat až bude venku, žádná sranda to teda není, už teď uvažuju jestli chci tohle všechno ještě někdy podstupovat znovu, no každý říká že na to zapomenu, tak doufám že mají pravdu, chci víc dětí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606
17.1.20 20:56

Já zvracela celý těhotenství. V prosinci jsem porodila a konečně nezvracim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
17.1.20 20:57

Promiň, ale ten konec mě fakt rozesmál. Samozřejmě soucítím jako budoucí matka s tebou, sic zatím takové hrůzy neprozivam a doufám že ani prožívat nebudu. Ale jsem migrenik už od dětství a má záchrana má jméno sumatriptan. Může se v těhotenství, zkus se na něj poptat. Neříkám že migrénu odežene, ale místo třeba 6 hodin krutých bolesti jsou třeba jen dvě, tři relativně snesitelnych bolesti. Paralen mi nepomáhá ani na normální bolest hlavy, zrovna už asi dvě hodiny trpím a nevypadá to že by bolest ustupovala. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 20:57

@Mallorka tohle kdyz predemnou nekdo rekne, otevira se mi kudla v kapse :D taky nechapu, jsem ve 25 tydnu a kdyz jsem sedela v cekarne s ostatnima maminama na testovani cukrovky, tak mely bricha jak balony a me malem ukamenovaly ostatni pacienti co prisli na krev co drepim a nepustim dedka sednout (jenze nam naridili sedet a nehnout se), ale vysvetluj to kdyz bricho zadny :D no mozna je to to nejpozitivnejsi, ze si jeste oholim pipku a zavazu tkanicky :D

• Nahlásit
  • Citovat
727
17.1.20 21:00

Nejkrasnejsi obdobi v zivote zeny a predci to snad jenom sestinedeli :D Drz se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
881
17.1.20 21:01

A bude hůř.. hlavně ke konci jsem myslela, že se nedočkám. Dělala jsem možný i nemožný, aby šla aspoň o 2 týdny dřív. Kdepak. Slečna šla přesně na termín dle MS :D Těhotenství pro mě bylo děs a to jsem se trápila jen s blbinkama jako neklid nohou, křečové žíly, pálení žáhy apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 21:01

@Ukulemba ja jsem strasne posrana z kazdyho leku. I kdyz me lekarka ujistila, ze po nejakych cipcich na zvraceni se miminku nemuze nic stat, tak mi pribalova informace a lekarnice, ktera se na me mracila a rikala „ale uzivejte jen kdyz to bude VOPRAVDU NUTNY“ - s varovnym prstikem, tak jsem si rikala ze to vydrzim do nouze nejvyssi, ktera i kdyby prisla, vzpomenu si na vztyceny varovny prstik :D takze triptany nepripadaj k uvaze :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.1.20 21:03

@josslyn.n jako krecovy zily? Me se zacaly delat brutalne u kotniku a cekam kdy mi odumrou, protoze toto je ale fakt nechutny :D paleni zahy nastesti nemam, ale vymenila bych za migreny :D

• Nahlásit
  • Citovat
22011
17.1.20 21:04
@Anonymní píše:
Jsem na konci 25 tydne a jsem zoufala! Od zacatku tehotenstvi zazivam peklo, zvraceni, zvraceni, migreny, nevolnosti, zhubla jsem 8kilo, ketony v moci - jist jako vopravdu neslo no. Nebojte se maminko, do 12tt a budete mit klid. Jooo jasne po 12 tydnu se nic nestalo a jedeme ve stejnych kolejich. Nejhorsi byly ty 15-20 hodinovy migreny se zvracenim, zkusila jsem paralen ale hahaha, kdyz jsem ho nevyzvracela tak stejne nepomohl. Je den kdy je mi fajn, ale pak zase je den kdy ho celej probliju a dostavam se z toho dalsi 2 dny s pocitem jako po kocovine. Na to bliti mi celkem pomaha cola, ale chlastej v tehotenstvi colu ze, matky by me ukamenovaly. Vcera jsem zase zvracela a pridala se k tomu desna bolest zad, jakoby kolem dokola zeber, no ja myslela ze umru.. neslo mi lehnout na bok a kdyz jsem si lehla na zada, tak me to dablovo dite zkopalo ze jsem malem spadla z postele. Odpocitavam dny do porodu.. nechci byt sobecka ale s timhle se fakt neda v jednom tele spokojene bydlet.
Ďáblovo dítě? Těhotenství je procházka růžovým sadem. Porodem to teprve začíná.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
17.1.20 21:05

:D :D :D Jsi vtipná :palec: Děkuju za to, že to malé smrádě mě neustále a pořád jen kope. Asi jsem chodila málo na diskotéky :D S tou pipkou a tkaničkama ti to přeju :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
17.1.20 21:06
@Anonymní píše:
@Ukulemba ja jsem strasne posrana z kazdyho leku. I kdyz me lekarka ujistila, ze po nejakych cipcich na zvraceni se miminku nemuze nic stat, tak mi pribalova informace a lekarnice, ktera se na me mracila a rikala „ale uzivejte jen kdyz to bude VOPRAVDU NUTNY“ - s varovnym prstikem, tak jsem si rikala ze to vydrzim do nouze nejvyssi, ktera i kdyby prisla, vzpomenu si na vztyceny varovny prstik :D takze triptany nepripadaj k uvaze :D

No vím že to není žádná hitparáda, ale já se zase x hodin nedej bože dní s migrénou trápit nehodlám, takže vím že když to prijde, hned ho vemu. Myslím, že lepší triptan kterej Dr schválil než psycho stres bolesti a myšlenky na smrt ( ty mívám při migréně často)
Dala jsem radu, nalož s ní jak potřebuješ. :blossom: Každopádně přeji ať je dobre, když to je to nejkrásnější období ženy :grin: :grin: :grin: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama