Už dáváte dětem na ven kraťasy ?

28414
17.4.07 12:28

Už dáváte dětem na ven kraťasy ?

Ahoj, teď jak je krásně, tak přemýšlím, jestli bych už mohla dát malýmu jen kraťasy a tričko (ponožky a boty, nebo sandále).
Teď mu dávám ponožky, tepláky a tričko s krátkým rukávem. Vím ale, že se má ochladit, tak jestli ještě není brzo :roll:
Jo a doma jsme bez plíny, myslíte že už bych mu ji nemusela dávat ven, na zkoušku? Nenastydne mi, je už na to počasí?
Díky moc, Jana :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2286
17.4.07 12:36

Ahoj Jano,
my už včera byli venku v kraťasech, dneska taky, ale zítra už se má začít zhoršovat počasí tak nevím. Dávám jim teda takové ty pod kolena. Ale záleží kde se nejvíc pohybujete. Na slunci je teplo, když navíc děti běhají, jsou kraťasy lepší. Ale když jsme pak včera šli ještě na písek, seděli a hráli si a byli ve stínu, dostali mikiny.
Bez plínky to vyzkoušej, rezervní oblečení sebou, možná i boty :wink: :idea: Ale když zvládá bez plínky doma, venku to určitě zvládne taky :)
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
17.4.07 13:09

Já teda ještě kraťasy nedávám. Když fouká vítr tak to ještě není letní počasí. Na kraťasy mi to ještě nepřijde.

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
17.4.07 13:18

Ahoj,
Matýsek už má od soboty 3/4 kraťasy a rozohdně si nemyslím, že by mu byla zima. Na nohou má polouzavřené botky a ponožky. A tričko má buď s krátkým nebo s dlouhým podle toho, jestli jdeme ven brzy, nebo až po obědě. Podle mě je dost vedro na to, abych ho vysvlékla. A pokud bude od zítřka zase hůř, tak ho zase oblíknu, ne?
On i doma chodí dost na lehko, třeba jen v tričku a slipech, tepláky mu snad nedávám nikdy, takže asi dost záleží na tom, jak je dítko otužilé.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
17.4.07 13:20

Ahoj, taky mi přijde na krátké kalhoty brzy. Přes poledne na sluníčku je pěkně teplo, ale ve stínu a když zafouká je ještě zima. Mám děti ještě dost malé a dokonce je mívám v punčocháčích pokud se nepohybuju autem.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.4.07 13:28

Připadá mi hodně brzo na kratťasy

• Nahlásit
  • Citovat
2857
17.4.07 13:36

Ahoj

Já kratasy nedávám z toho důvodu že jsem kvůli končící rýmě zalezlí ve stínu na písku… ale trošku mě zaráží nárzory, jako že na kraťasy je ještě brzo… občas mi připadne že lidi se oblékají podle kalendáře a ne podle toho jak aktuálně je… i včera se mi třeba podařilo potkat maminku s beránkovým fusakem a řvoucím dítkem…

Je vedro, klidně dám kraťasy… záleží taky na dítku, jak studený má odchov… ale určitě jsem pro vždyť každá zná nejlíp své dítko a není problém mít v kabeli tepláky na převlečení:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17178
17.4.07 13:41

taky silim nad nazorem „je brzo“…Vzydt je venku fakt vedro!

Ale zase zalezi na tom, na co je dite zvykle…Starsi syn je docela zimomrivy- takze mi treba ted doma chodi v puncochacich a triku s dlouhym…Malemu je porad teplo, takze ma na sobe jen bodyno s kratkym a ponozky :lol:

Ale pokud je dite zdravotne OK, tak bych mu kratasy nebo aspon kalhoty pod kolena klidne dala…a muz mit k tomu podkolenky- shrnute- ochladi se, tak je vyhrnu- takhle to resime my :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
17.4.07 13:41

MAKA: no nevím sice proč tě můj názor zaráží. Každý myslím může napsat svůj názor, ale taky jsem vysvětlila, že když fouká vítr což je teď hodně často tak opravdu není horko né že bych se dívala do kalendáře jestli už je červenec :wink: ale svůj názor nikomu nenutím ať si každý oblíká dítko jak uzná za vhodné. Jen jsem odpověděla na dotaz.

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15783
17.4.07 13:45

Kratasy nedavam z duvodu, ze rano kdyz jdeme do skolky tak je jeste zima. Takze dcera nosi trictvrtaky nebo jak se jim rika - konci pod kolenama nebo v pulce lytek a rano podkolenky.
Zitra se ma zase ochladit. Jinak souhlas - vcera jsem videla v poledne nekolik maminek v tricku ci tilku a jejich deti mely bundy, cepice a sedely v golfkach s nanoznikem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
17.4.07 13:48

Ahoj,

já v tom taky docela plavu a navíc taky zkoušíme venku bez plínky, takže sebou tahám věci kdyby se ochladilo věci kdyby se Kubík počůral, taky docela tápu v tom, co mám navlíkat Honzíkovi, takže ještě teplejší věci na něj + deku a ve finále zjistím, že třebas nemám dost vlhčených ubrousků a tak :lol: :lol:
Ve stínu fakt žádný vedro není… No ale dneska i včera měl Kubík tepláky a tričko s krátkým. Kraťasy měl jednou a zrovna sluníčko zalezlo a bylo poměrně chladno…
Sem ti asi moc neporadila, co? 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
17.4.07 13:59

nejak nechapu, ja mam 7 mesicniho kluka a je venku jen v tricku a kratasech, popr dokonce jen v plince a tricku a je mu jeste vedro, natoz ditka co chodi a litaji a tak.....chapu ze kazde ditko je jine ale fakt nechapu - ve stinu byva 25° ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.4.07 14:05

Kratasy dávám co nejpozději… v kalhotech (třeba úplně lehkých) se kolena daleko mín otlučou.

Bez plínky už zkuste chodit. Na to už je teplo dost. My byli prvně taky nějak v dubnu (loni) a uúplně v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
1235
17.4.07 14:08

Tak se nehádejte 8)
Každá si oblíkneme dítko po svém, akorát bych opravdu doporučovala nedávat dítěti o pět vrstev více, než mám sama, to já když vidím....... :twisted: :twisted: :twisted:

M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17178
17.4.07 14:12
EnkaL píše:
nejak nechapu, ja mam 7 mesicniho kluka a je venku jen v tricku a kratasech, popr dokonce jen v plince a tricku a je mu jeste vedro, natoz ditka co chodi a litaji a tak.....chapu ze kazde ditko je jine ale fakt nechapu - ve stinu byva 25° ;)

no jo, jenze Standu hreje ten jeho atomovej pohon :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama