Je už mi vidět těhu břicho?

226
9.10.19 20:46

Už je mi vidět těhu břicho? :-D

Ahoj, tak dlouho se kazdy den prohlizim a proste nevim :lol: jsem presne v 18 tt a je tohle tehu bricho nebo je to jen ze jsem vecerela? :mrgreen: vidite tam neco? Lide co me vidi denne nebo casto mi tvrdi, ze zadny nemam a lide co me vidi jednou za cas mi tvrdi ze uz mi roste. Rano mi teda prijde ze vazne zadne nemam.. Dal se bojim vlastne, jestli je vse v poradku? Jsem poprvé tehotna tak se bojim a kontroly mam 1× mesicne teprve :roll: cvicim skoro kazdy den, trx, lehke posilovani, bricho zlehka, heat… Citim se dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5281
9.10.19 20:49

@klobinka Bricho me začalo trochu rust v 6m…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6135
9.10.19 20:49

Je to tehubricho :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 20:50

Bože, kolik je ti let? A co by to mělo být než těhu břicho? :nevim:
Jinak na břicho už neposiluj, to není vůbec dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22171
9.10.19 20:57
@klobinka píše:
Ahoj, tak dlouho se kazdy den prohlizim a proste nevim :lol: jsem presne v 18 tt a je tohle tehu bricho nebo je to jen ze jsem vecerela? :mrgreen: vidite tam neco? Lide co me vidi denne nebo casto mi tvrdi, ze zadny nemam a lide co me vidi jednou za cas mi tvrdi ze uz mi roste. Rano mi teda prijde ze vazne zadne nemam.. Dal se bojim vlastne, jestli je vse v poradku? Jsem poprvé tehotna tak se bojim a kontroly mam 1× mesicne teprve :roll: cvicim skoro kazdy den, trx, lehke posilovani, bricho zlehka, heat… Citim se dobre.

Břicho vidím. Vypadá tak nějak jako břicho. Těhotná prokazatelně jsi, asi máš zpevněné svaly, tak nebude tak velké. Neplaš zbytečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
9.10.19 20:57
@Ann-Sylvie píše:
Bože, kolik je ti let? A co by to mělo být než těhu břicho? :nevim:
Jinak na břicho už neposiluj, to není vůbec dobrý.

No booze pardooon :D jak pisu, nekdo mi tvrdi ze zadny nemam nekdo ze uz pomalu leze, a ja takhle podobne vypadala i kdyz jsem se vic najedla :D proto jsem zmatena kor kdyz je to proste poprvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
9.10.19 21:00
@Russet píše:
Břicho vidím. Vypadá tak nějak jako břicho. Těhotná prokazatelně jsi, asi máš zpevněné svaly, tak nebude tak velké. Neplaš zbytečně.

Jasne, dekuju za uklidneni. Me už to proste nedalo se nezeptat, navic jinde nez co denne slycham v okoli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.10.19 21:01

Jsem ve 27.tt a mám asi takové břicho jako máš teď ty. Jsem celkem štíhlá a přesto to na mně není skoro vidět a ani v mhd mě nikdo nepustí sednout, i když někdy bych to docela ocenila. V prvním těhotenství jsem to měla stejně. Porodní asistentka mi po porodu řekla, že si myslela, že budu mít malé mimčo, když jsem měla před porodem tak malé břicho. Přitom moje první mimčo malé vůbec nebylo. Celé první těhotenství jsem si kvůli tomu dělala starosti, zvlášť když jsem viděla ostatní maminky v podobném týdnu např. na testu na těhotenskou cukrovku nebo na těhotenském cvičení. Gynekolog mě opakovaně ujišťoval, že je to v pořádku a na ultrazvuku velikost mimi odpovídala týdnu těhotenství. To mě vždy uklidnilo.
Takže být tebou, velikost bříška neřeším, důležité jsou kontroly u gynekologa, zda je vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
22171
9.10.19 21:03
@klobinka píše:
Jasne, dekuju za uklidneni. Me už to proste nedalo se nezeptat, navic jinde nez co denne slycham v okoli :)

Já nebyla žádná sportovkyně a taky jsem čelila poznámkám, že mám malé břicho. Vykulilo se až poslední týdny a kabát jsem zapnula i při nástupu do porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23418
9.10.19 21:04

Každý má jiné břicho. Jinak ráno je samozřejmě menší než večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4566
9.10.19 21:05

Velikost břicha je hodně nepřesný ukazatel já jsem břicho jako ty měla ještě v 30tt a kdyby se mi děti narodili donošene prý by měly okolo 4,5 kg a mám být ráda že se narodili o měsíc dřív :lol: dcera 2460 g (34+1)syn 3100g (35+1)… neřeš to hlavně že u doktora je vše ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
9.10.19 21:05
@Anonymní píše:
Jsem ve 27.tt a mám asi takové břicho jako máš teď ty. Jsem celkem štíhlá a přesto to na mně není skoro vidět a ani v mhd mě nikdo nepustí sednout, i když někdy bych to docela ocenila. V prvním těhotenství jsem to měla stejně. Porodní asistentka mi po porodu řekla, že si myslela, že budu mít malé mimčo, když jsem měla před porodem tak malé břicho. Přitom moje první mimčo malé vůbec nebylo. Celé první těhotenství jsem si kvůli tomu dělala starosti, zvlášť když jsem viděla ostatní maminky v podobném týdnu např. na testu na těhotenskou cukrovku nebo na těhotenském cvičení. Gynekolog mě opakovaně ujišťoval, že je to v pořádku a na ultrazvuku velikost mimi odpovídala týdnu těhotenství. To mě vždy uklidnilo.
Takže být tebou, velikost bříška neřeším, důležité jsou kontroly u gynekologa, zda je vše v pořádku.

Ja jsem vyšší typ postavy a mam nejakejch 176 cm cca a ted asi 60kg uz. Jinak si rikam, jestli to neni tim sportem, ze neni tak velky. Skoda jen, ze ty kontroly mam zatim jen jednou za mesic, nastesti mam taky vse v poradku. Taky mi to dela obcas starosti prave ale mesic cekat je jak rok :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40685
9.10.19 21:07
@klobinka píše:
No booze pardooon :D jak pisu, nekdo mi tvrdi ze zadny nemam nekdo ze uz pomalu leze, a ja takhle podobne vypadala i kdyz jsem se vic najedla :D proto jsem zmatena kor kdyz je to proste poprvy.

Prosimte a zalezi na tom?
Jako v autobuse te asi nikdo sednout nepusti.. Pod oblečením si nikdo ani nevsimne, ze si tehotna, coz je v tomhle tydnu úplně normální.
Stejne tak je normální, ze rano je břicho mensi nez vecer.. Tim, ze bricho je jeste mrmavy, tak je to hodne vidět, ale budes mit buben tsk uz ten rozdil neuvidíš a jestli te bavi si zkoumat rostoucí břicho tak se kazdy tyden hned rsno vyfot, to nejlip uvidíš jak ti behem mesice narostlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
9.10.19 21:08
@Ennny píše:
Velikost břicha je hodně nepřesný ukazatel já jsem břicho jako ty měla ještě v 30tt a kdyby se mi děti narodili donošene prý by měly okolo 4,5 kg a mám být ráda že se narodili o měsíc dřív :lol: dcera 2460 g (34+1)syn 3100g (35+1)… neřeš to hlavně že u doktora je vše ok

Jojo, u dr je vse ok, jen mi to nedalo, kazdej den posloucham neco jinyho, tak jsem zavitala sem at posoudi uplne jini lide nez v mem okolí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4566
9.10.19 21:10

@klobinka jo u mě zase nikdo nechápal že jdu rodit :lol: sestra si myslela že jdu na screening v 20tt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama