Nervózní z porodu, jak se uklidnit?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.11.19 23:04

Už je ze mě asi cvok

Ahoj. Nevím co dělat. Mám před porodem, termín za 3 dny. Chci strašně porodit, ale jsem už děsně nervózní. Můj muž je doma zřídka, je hodně v práci a občas i v noci nebo přes pár dnů v týdnu. Odvoz jiný mám zařízený i v noci, ale když tu není jsem strašně nervózní, za prvé nechci otravovat v noci někoho a sleduju kazdou bolest, no naopak když je doma jsem úplně v klidu a na porod vůbec nemyslim. Už mi z toho hrabe. A ještě jak se nic pořád neděje. Zjistili mi pozitivního streptokoka a od té doby je to pro mě ještě horší jaký mám strach dojet včas. Poraďte prosím jak se uklidnit, když chlap zrovna není doma nebo poblíž. Je to spíš takový podvědomí než že by jsem hysterčila. Ale co s tím, když se maličký evidentně na svět ještě nechystá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19265
20.11.19 23:11

Jestli chceš zkusit vyvolat porod, tak nejlepší je sex.
A desíš se čeho? Že budeš rodit sama? Nebo že sama pojedeš do porodnice. Do porodnice můžeš jet i sanitkou, takže obtěžovat nikoho nebudeš. A rodit stejně musíš sama, toza tebe nikdo neudělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 23:24

@Netopirek já ani nevím. Spíše te neznámé situace. Volat si sanitku, má noční můra, úplně vidím ty davy čumilů. Já mám jiný odvoz zařízený nonstop, ale asi se bojím toho co bude, jak budu reagovat, jestli mám všechno, jak to zvládnu, samotný porod mě nestresuje spíš to co je před. Prostě jsem evidentně v klidu když je můj muž u mě. Nejspíš v něm mam velkou důvěru a oporu ani jsem nečekala jak moc je pro mě důležitý že bude v blízkosti, nemusí být u porodu nebo na sále. I když chce tak snad nam to vyjde. Když je u mě vůbec nemyslim na nějaký porod. Když není tak sleduju každý stah nebo signál. Už si případam jako magor.

• Citovat
  • Nahlásit
12229
21.11.19 00:06

Nejsi magor. Jsi ženská, která každým dnem čeká narození úžasného stvoření a zároveň nemá jistotu, co se bude dít. Neboj, raději jet dvakrát zbytečně, než jednou pozdě. Myslím si, že takové či podobné obavy má před porodem každá žena. A každá to nakonec zvládne. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19265
21.11.19 09:22

Tak jako první by tě mělo uklidnit, že u prvorodičky trvá porod hodiny. Než se dostaneš na ten interval kontrakcí, tak to může trvat i přes deset hodin.
Takže manžel stihne přijet. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat