Už jsem unavená z tchyně

Anonymní
19.1.20 13:29

Už jsem unavená z partnerovi matky.

Ahoj.

Už dřív jsem tu zakládala diskusi, že manžel tchyně (turek) chlastá a chová se pak nevhodně. Bydleli jsme v jednom bytě, on byl agresivní. V pátek se to opět vystupňovalo a já nevím, jak se k tomu opět postavit a hodil by se mi náhled nezúčastněných.

S tchýni jsme se nebavili, zkoušela mi jednou volat ale nelíbilo se jí, že jí nechci volat 4× denně a zpovídat se kde jsem byla, co dělám, s jakou kámoškou jsem a kolikrát dnes kadila naše dcera. Hodně vyzvídala taky naše vztahové problémy a to se mi nelíbilo. Urazila mojí rodinu a já, blbka, na Vánoce poslala chlapa k nim s dcerou. Jako že udělám hezkej skutek.

V pátek hovor. Tchyně na chlapa řvala, vyčítala mu mě, že nevídá kvůli mě dceru. Doslovně mu řekla, že pokud takhle chci, tak že bude každý ráno vstávat s tím, že neexistuju. Partner na ní dost křičel do telefonu, co si o sobě myslí a vypadlo z něj, že její manžel mu tehdy říkal, že má kvůli mě deprese ať si najde milenku. To mi teda přijde dost přes hranu.. ok.

Dnes byl s tchýní asi na jídle. Vypadlo z ní, že ona chce vídat malou, že já jsem taková a maková, že ona mě jako přijala a.. že prej my dva s partnerem jsme jí jedno, že by si ráda napravila chyby co udělala s partnerem na ní.

Přijde vám to taky utažený za vlasy? Nebo jsem divná, když mi tohle přijde moc? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1974
19.1.20 13:38

Jako, že tchýně řekla že se chce vidět s vaší dcerou a napravit na ní chyby co jste udělali vy jako rodiče? Chapu to dobře? Pises strasne zmateně.

Příspěvek upraven 19.01.20 v 13:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 13:39

Jiná kultura no…nečekala si snad, že se zrovna ten tvůj turek kvůli tobě změní, že ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2961
19.1.20 13:41
@Anonymní píše:
Ahoj.

Už dřív jsem tu zakládala diskusi, že manžel tchyně (turek) chlastá a chová se pak nevhodně. Bydleli jsme v jednom bytě, on byl agresivní. V pátek se to opět vystupňovalo a já nevím, jak se k tomu opět postavit a hodil by se mi náhled nezúčastněných.

S tchýni jsme se nebavili, zkoušela mi jednou volat ale nelíbilo se jí, že jí nechci volat 4× denně a zpovídat se kde jsem byla, co dělám, s jakou kámoškou jsem a kolikrát dnes kadila naše dcera. Hodně vyzvídala taky naše vztahové problémy a to se mi nelíbilo. Urazila mojí rodinu a já, blbka, na Vánoce poslala chlapa k nim s dcerou. Jako že udělám hezkej skutek.

V pátek hovor. Tchyně na chlapa řvala, vyčítala mu mě, že nevídá kvůli mě dceru. Doslovně mu řekla, že pokud takhle chci, tak že bude každý ráno vstávat s tím, že neexistuju. Partner na ní dost křičel do telefonu, co si o sobě myslí a vypadlo z něj, že její manžel mu tehdy říkal, že má kvůli mě deprese ať si najde milenku. To mi teda přijde dost přes hranu.. ok.

Dnes byl s tchýní asi na jídle. Vypadlo z ní, že ona chce vídat malou, že já jsem taková a maková, že ona mě jako přijala a.. že prej my dva s partnerem jsme jí jedno, že by si ráda napravila chyby co udělala s partnerem na ní.

Přijde vám to taky utažený za vlasy? Nebo jsem divná, když mi tohle přijde moc? :zed:

Tak vzala sis turka tak mas jako bonus tureckou tchyni tak te se nebude pozdavat zadna ceska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9813
19.1.20 13:43
@lleennttiillkkaa píše:
Jiná kultura no…nečekala si snad, že se zrovna ten tvůj turek kvůli tobě změní, že ne…

Ja to pochopila tak, ze Turek je manzel tchyne :nevim: A zrejme zasahuje do chodu rodiny (nic necekaneho).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22024

To je cely domateny :jazyk:…Kdo ma deprese? Kdo si ma hledat milenku a kdo to navrhnul? Jaky chyby chce napravovat? Na kom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Už jsem četla tvoji předchozí diskuzi a fakt se divím, že se s ní vůbec jestě bavíte. Je úplně mimo ta ženská a ten její tuplem. Chápu, že je to těžký když jde o jednoho z rodičů, ale já taky musela otce odstříhnout protože toho bylo už moc. Myslím, že ve vašem případě by jste to měli taky zvážit.

• Nahlásit
  • Citovat
22024
19.1.20 13:44

Turek je,,tchan,, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 13:47

Jo aha, já to pochopila tak, že turek je manžel, tudíž je tchýně turková a oba jsou na pěst

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 15:43

Turek je manžel tchýně, není to partnerův otec.

@Anonymní píše:
Už jsem četla tvoji předchozí diskuzi a fakt se divím, že se s ní vůbec jestě bavíte. Je úplně mimo ta ženská a ten její tuplem. Chápu, že je to těžký když jde o jednoho z rodičů, ale já taky musela otce odstříhnout protože toho bylo už moc. Myslím, že ve vašem případě by jste to měli taky zvážit.

Já bych ráda. O Vánoce jsem myslela že aspoň o svátky bych se na to měla vykašlat a dceru tam poslala. Jenomže to co teď zas předvádí.. nejhorší je že mám pocit že já jsem špatná, že to je jako moje vina, že nechci teď už aby ani nohou překročila můj práh. Alespoň se stěhujeme pryč z tohohle města.

• Nahlásit
  • Citovat
92
19.1.20 17:37
@Anonymní píše:
Turek je manžel tchýně, není to partnerův otec.Já bych ráda. O Vánoce jsem myslela že aspoň o svátky bych se na to měla vykašlat a dceru tam poslala. Jenomže to co teď zas předvádí.. nejhorší je že mám pocit že já jsem špatná, že to je jako moje vina, že nechci teď už aby ani nohou překročila můj práh. Alespoň se stěhujeme pryč z tohohle města.

Omylem jsem napsala anonymně, tak teď už normálně. S alkoholikem a bláznem nemá cenu cokoliv řešit. Jenom vás to oba vyčerpá. Měli by jste to utnout a dál je neřešit, nebo vás zničí. Už jste pro ně udělali co jste mohli, podali jim pomocnou ruku když potřebovali a oni se u vás chovali jako prasata. Snažit se udržet něco tak rozvrácenýho nemá efekt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 18:18

@smarket já se nejvíc děsím toho, že jako má pocit že když u svýho syna selhala, tak teď
má druhou šanci. Já ale neuznávám, aby prarodiče byli ti, co budou vychovávat způsobem jako.. “budu se s ní modlit” a “bude mluvit turecky” myslim, že o tom rozhoduje rodič a prarodiče by se z vnoučete měli hlavně radovat. Partner je jedináček. Ona sama celý dětství nebyla přítomná a strkala ho k prarodičům. Jenže já to mám prostě jinak, neudělali jsme si dítě proto, abych jí teď zaprodala někomu jak životní cíl. A nevím, zda bych byla svým dětem někdy schopná říct, že oni mi jsou jedno, jestli je uvidím ale hlavně ať mám pod kontrolou vnouče. To je podle mě fakt chorobný už. Jsem ssi hrozná snacha, ale po tom všem bych sk nejvíc přála, aby se sbalili a odjeli zpátky do turecka a my jsme měli už konečně klid. Ona si neuvědomuje, že to štve i jejího syna a má jí plný zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.1.20 18:19

Pak tady čtu jak snachy jsou celý nesvý, že babička dala dítěti párek a chce se mi brečet. Kéžbych tohle s tchýní řešila já.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama