Už jsem z toho zoufalaá

Anonymní
16.2.16 16:09

už jsem z toho zoufalaá

Ahoj holky, čím jste si krátily den, když jste byly nezaměstnané bezdětné. Bydlím na menším městě. Jsem doma rok a už mi z toho hrabe. Dělala jsem si i rekreační kurz. Ráno vstanu. Jdu na koupit a pak trčím doma. Na zábavu nemám peníze. Jsem ráda, že mám na jídlo. Rozesílám životopisy chodím se ptát osobně a pořád nic.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16.2.16 16:11

Naprosto vím, jak se cítíš, já byla na úřadu rok a půl, než jsem našla práci.
Seděla jsem celé dny u PC a kynula, hledala si práci, posílala životopisy, každý den jsem prolustrovala x firem, webů atd.
V létě jsem večery v létě využila tak, že jsem začala chodit běhat (tedy spíš rychlou chůzi do lesa) takhle jsem aspoň zabila čas, ale lituju toho, že jsem hodinu denně nevěnovala jazykům, mohla jsem se zdokonalit. Teď v práci nemám čas nato, abych chodila na jazyky :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 16:13

Zakladatelka - dělám to samé, co ty sedím doma a cpu se.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
16.2.16 16:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky, čím jste si krátily den, když jste byly nezaměstnané bezdětné. Bydlím na menším městě. Jsem doma rok a už mi z toho hrabe. Dělala jsem si i rekreační kurz. Ráno vstanu. Jdu na koupit a pak trčím doma. Na zábavu nemám peníze. Jsem ráda, že mám na jídlo. Rozesílám životopisy chodím se ptát osobně a pořád nic.

A tvuj obor?

• Nahlásit
  • Citovat
16.2.16 16:14
@Anonymní píše:
Zakladatelka - dělám to samé, co ty sedím doma a cpu se.

Jsem přibrala za tu dobu 15kg, to tě nic nebaví, pak třeba i v noci nespíš, pak jdeš v 6 ráno spát, jsi dotentovaná celý den, přichází depky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 16:15

Zakladatelka - přesně tak a pak prospím den. Přijdu si jak největší lempl a už mě nebaví život.

• Nahlásit
  • Citovat
1980
16.2.16 16:19

A můžu se zeptat, jak se ti stalo, že jsi rok doma?
Já jsem byla bez práce jednou v životě, celé tři týdny a luxusně jsem si těch pár dní užila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
16.2.16 16:21

Šmarja já mít tolika času, tak cvičím, běhám a užívám život. To nic nestojí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 16:22

Zakladatelka - v minulý práci mi neprodloužili smlouvu. Normálně posílám životopisy a chodím po pohovorech a zrovna mě nevybrali. Když jdu na pohovor pod mým životopisem mají plno dalších životopisů. Když bych třeba vzala práci prodavačky, tak mě nevezmou že prý nemám praxi v prodeji. Chtěla jsem jít doplnovat zboží do supermarketu a zrovna mají místo jen doplnování nápojů a na to chtějí prý muže.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.16 16:23

Zakladatelka - nebo většinou nepostoupím do dalších kol.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.16 16:24

Zakladatelka - nic mě nebaví, přijdu si zbytečná a lempl k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
Uju
6746
16.2.16 16:28

No, já malovala hedvábí, ale to je dost finančně náročný. Teď jsem začala kutit z papírových ruliček to nestojí skoro nic a mě to baví(jen mi to teda nejde jak bych si přála :oops: ) Jen teda už nemám volno takže nemohu řádit jak bych si přála.

PS: Jinak když jsem sháněla práci já, tak na místo prodavačky jsem tvrdila, že jsem v létě chodila prodávat do masny. (krámek ve vesnici daleko od místa bydliště a už několik let zrušenej)- takže praxe mizerná, ale alespoň něco 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
16.2.16 16:31

Jezdit na kole, běhat, výlety peskobusem, kešky, sběr hub, ovoce, ořechů, zahradniceni, samostudium jazyků, vylepšení znalostí žádoucích pro práci (pořádně ovládnout Excel atd.), výtvarné činnosti, vylepšení bytu nenakladnym způsobem, pokec s kamarádkami, drobné opravy, učení jaak dělat věci doma levneji (úklid. prostředky, domácí šunka, pastika atd.), šití, focení, návštěvy rodiny, vyroba van. dekoraci a jedlých dárků, cteni, spaní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3274
16.2.16 16:32

Nemůže to tak trochu být důvod neúspěchu u pohovorů? Jestli je na to tobě znát zoufalost, znuděnost, pocit zbytečnosti? Nikdy jsem tak dlouho bez práce nebyla, ale trochu si to dokážu představit, jak tím člověk může klesnout až na dno… Zapracuj trochu na svém sebevědomí. Najdi si aspoň nějaký koníček nebo aktivitu, kterou zaplníš den. Určitě se najde spousta věcí, co nic nestojí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 16:35

Zakladatelka - tak u pohovorů se snažím přetvařovat a být veselá a vždy si nastuduju informace o dané firmě a řádně se upravím. Mě spíš deptá, že nevím konec, kdy mi skončí nezaměstnanost.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama