Už jsem zkusila všechno

Anonymní
3.8.20 11:52

Už jsem zkusila všechno

Přeji krásné poledne. Chtěla bych se podělit s mým životem za poslední rok. S manželem jsme spolu byli 13 let s toho 9 let vdaní… Máme dvě krásné zdravé holčičky (7 a 5lete)
Je to 14mesicu co si manžel našel jinou (mladší) má určeno na každou posílat alimenty 100kč takže od manžela vidím každý měsíc na holky jen dvě stě korun. Holky si občas na procházku vezme a něco jim koupi (zmrzlinu, čokoládu nic velkeho)… Kvůli kovidu jsem přišla o práci a manžel mi s holkami nechce pomoct. Řekl mi ať se starám že pro něho už nejsme jeho rodina… Moje rodina se kvůli mého bývalého manžela otočila ke mě zády protože tam navykladal nesmysly nemám nikoho kromě jedné věrné kamarádky která na tom je podobné jako já. Nevíte kde zaručeně berou do práce nebo nenajde se někdo kdo by holkám mohl trochu pomoct… Nejde nám o věci (oblečení a hračky těch mají dost) ale potraviny apod. o pomoc jsem žádala už azyl minulý měsíc opravdu mi pomohly s potravinami ale nevim co mam dělat dále.. chodim pořád na pohovory a všude mi řeknou že mě mohou vzít až to skončí ten kovid a nebo si mám zaplatit testy aby věděli že jsem negativní bohužel na testy nemam. Pokud bude vadit nechám příspěvek smazat adminem. Předem se kdyžtak omlouvám. Omlouvám se za anonym. Nedávno jsem pomáhala já a teď sama potřebuji pomoct je mi to trapné omlouvám se ještě jednou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
790
3.8.20 11:55

200 Kč alimenty jo 8o nějaká blbost ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 11:59

@tajnaorient bohužel to tak má uděláno soudně on sice pracuje ale všechno má na černo peněz má dost ale co s toho když to má na černo a nikdo neví že pracuje

• Citovat
  • Nahlásit
11497

A kdo mu ty likvidacni alimenty urcil? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11497
@Anonymní píše:
@tajnaorient bohužel to tak má uděláno soudně on sice pracuje ale všechno má na černo peněz má dost ale co s toho když to má na černo a nikdo neví že pracuje

Soud??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4165
3.8.20 12:01
@Anonymní píše:

tak má aspon minimální mzdu, nee?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8898
3.8.20 12:02

Slyšela jsem toho už hodně, ale alimenty 100 na dítě, to ještě ne. Moc překombinovaný :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30043
3.8.20 12:05

No jsou prázdniny, těch dramatických příběhů tu ještě bude. A všechny anonymní. I když je to fuk, nick je taky anonymní. Ale zase kdyby byla stejná zakladatelka, přece by to bylo lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 12:07

Pobírá sociální dávky a toho moc nebere a že má další příjmy to nikdo už neví. Jen mě zajímá zda někdo neví o nějaké praci/brigádě kde by opravdu vzali hned je mi 31 let a jsem z Havířova jsem vyučená ošetřovatelka ale 3roky jsem dělala v obchodě takže mi nevadí dělat něco jiného aji ;)

• Citovat
  • Nahlásit
2678
3.8.20 12:07

A já jsem žila dodnes přesvědčená, že pod 500 se u alimentů jít nedá(ne že by to nebyla taky almužna )…to jako u soudu mysleli, že žije pod mostem? 8o
Práce…to záleží hodně na místě bydliště…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16555
3.8.20 12:11

Hoď sem foto rozsudku, protože tohle ti nikdo nevěří. Zdravýmu chlapovi nikdo takhle nízký alimenty nevyměří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 12:15

Dobře moment zkusím pohledat

• Citovat
  • Nahlásit
4853
3.8.20 12:19
@Anonymní píše:
Dobře moment zkusím pohledat

V kazdem pripade zazadej o zvyseni, pokud dlouhodobe bere davky, muze to soud vyhodnotit jako ucelove a mohou mu byt vymereny alimenty z prumerneho platu v jeho oboru a vasem kraji. Nicmene myslim, ze nejake zvyseni tam bude urcite.
Narazove lze par stovek ziskat treba darovanim krevni plazmy.

Jinak kdyz jste byli spolu, tak na cerno nepracoval? Asi ano, kdyz mu ihned vymerili tohle. To jen, ze kdyz to jde do spolecne kasy, tak je prace na cerno a davky ok a pak se holky divi, ze se to jednou obrati proti nim.

Příspěvek upraven 03.08.20 v 12:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
3.8.20 12:22
@Anonymní píše:
Přeji krásné poledne. Chtěla bych se podělit s mým životem za poslední rok. S manželem jsme spolu byli 13 let s toho 9 let vdaní… Máme dvě krásné zdravé holčičky (7 a 5lete)
Je to 14mesicu co si manžel našel jinou (mladší) má určeno na každou posílat alimenty 100kč takže od manžela vidím každý měsíc na holky jen dvě stě korun. Holky si občas na procházku vezme a něco jim koupi (zmrzlinu, čokoládu nic velkeho)… Kvůli kovidu jsem přišla o práci a manžel mi s holkami nechce pomoct. Řekl mi ať se starám že pro něho už nejsme jeho rodina… Moje rodina se kvůli mého bývalého manžela otočila ke mě zády protože tam navykladal nesmysly nemám nikoho kromě jedné věrné kamarádky která na tom je podobné jako já. Nevíte kde zaručeně berou do práce nebo nenajde se někdo kdo by holkám mohl trochu pomoct… Nejde nám o věci (oblečení a hračky těch mají dost) ale potraviny apod. o pomoc jsem žádala už azyl minulý měsíc opravdu mi pomohly s potravinami ale nevim co mam dělat dále.. chodim pořád na pohovory a všude mi řeknou že mě mohou vzít až to skončí ten kovid a nebo si mám zaplatit testy aby věděli že jsem negativní bohužel na testy nemam. Pokud bude vadit nechám příspěvek smazat adminem. Předem se kdyžtak omlouvám. Omlouvám se za anonym. Nedávno jsem pomáhala já a teď sama potřebuji pomoct je mi to trapné omlouvám se ještě jednou.

To je mi líto. Ráda bych pomohla, ale bydlíš daleko.

Příspěvek upraven 03.08.20 v 12:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23352
3.8.20 12:23

Stovka je holej nesmysl…i nepracující musí dávat minimálně tři-pět stovek. Soud to bere povětšinou tak, že se chlap prostě musí snažit a to, že je na pracáku není důvod pro to, aby děti přestaly jíst…

A za druhý, prostě sháněj, no..teď je to s prací takový napikaču, ale někdy se jen stačí projít po městě a na krámech nebo hospodách visí nabídka na práci nebo brigádu… Prostě vzít cokoliv a pak se kdyžtak ohlížet výš.
Dále si zažádej o příspěvek na bydlení, ten udělá docela dost, když si sama s dvěma dětmi ;) A určitě se nestyď dál spolupracovat s charitou nebo sockou, potravinová pomoc je skvělá věc a rozhhodně není ostudou si o ni říct znovu, když se ti situace nezměnila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama