Už jsem zoufalá... průjem :(

6104
14.8.21 09:58

už jsem zoufalá... průjem :(

Už jsem zakládala jedno téma… ale zkusím znovu. Dcera pět let… řešíme stolici častou, měkkou. Nevím už zda napíšu a popíšu vše přesně, už je to dlouho…
Už se v tom plácáme víceméně od asi 20. července. Byli dva dny teploty… a pak přišel průjem… dva dny tasectan a bylo lepší tak jsme polevili a vrátilo se… pak znovu tasectan a průjem, pak byla i chyba mléko… ale každopádně nyní je to již opravdu 12 dní kdy jí jenom rohlíky, suchary, rýži, brambory, bezvaječné těstoviny, mrkev, kuřecí prsa, šunka, občas přesnidávku banánová, borůvková…nic jiného ji nedáváme, malinkou kapičku kečupu v jídle, už brečí u mrkve… :(
Měla hidrasect, tasectan, enterosgel, enterol… různě zkoušeno ne dokupy vše. Ted od ponděli do včera tasectan duo, 3× denně dva sáčky. Od včera je na tasectanu kids a po dvou hodinách hylak. Ut, st kadila 6× řídké, pak čtvrtek dvakrát už jsem doufala… včera zase asi 3-4×, dneska už to stihla 3× a řídké… já už jsem zoufalá. Ted tu jsou neteře… ona nesmí nic.. oni jedí…
A ještě odběry krve nic se nenašlo… celiákie negativní, žloutenka ok… dva stěry taky nic. Vzorek stolice jsem dávali v utery výsledky budou.
Zkusit to bezlepkové dávat? Nebo co mám zkoušet?? co dělat|?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15154
14.8.21 10:01

Dceri po salmonele zabraly pilule od cinana. Mela velice rychle negativni stery.
Jestli mate v okoli nejakeho dobreho, co dela i deti, obratila bych se na nej. Myslim, ze tyhle veci umi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33181
14.8.21 10:04

Bezlepkovou dietu ne. To by ani nepřišlo tak naráz. Počkala bych ještě na ten výtěr, možná tam je campylobakterie nebo něco takového a chce to antibiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11282
14.8.21 10:05

V rohlikach a sucharech je taky mliko/máslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6104
14.8.21 10:08
@vokishka píše:
Bezlepkovou dietu ne. To by ani nepřišlo tak naráz. Počkala bych ještě na ten výtěr, možná tam je campylobakterie nebo něco takového a chce to antibiotika.

Výtěry měla dva a negativní. Nic se nenašlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6104
14.8.21 10:08
@JancaS84 píše:
V rohlikach a sucharech je taky mliko/máslo.

Tak rohlíky, suchary se dávají u diet… Nevím co jiného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11282
14.8.21 10:11
@Veru1987 píše:
Tak rohlíky, suchary se dávají u diet… Nevím co jiného…

Tak, ale jestli bylo mlíko problém tak bych ji to prostě nedávala. Kdyžtak chleba a u sucharu se dívat na složení, ale většinou tam je mlíko, máslo, syrovatka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6104
14.8.21 10:13
@JancaS84 píše:
Tak, ale jestli bylo mlíko problém tak bych ji to prostě nedávala. Kdyžtak chleba a u sucharu se dívat na složení, ale většinou tam je mlíko, máslo, syrovatka.

Nemyslím si že to dělá mléko. Mléko před dietou před problémem pila mléko půl litru denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11282
14.8.21 10:21
@Veru1987 píše:
Nemyslím si že to dělá mléko. Mléko před dietou před problémem pila mléko půl litru denně.

Alergie se může projevit kdykoliv v životě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6887
14.8.21 10:31

@Veru1987 Stolice na parazity? Zkusit doporučení na dětskou gastroenterologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6104
14.8.21 10:33
@Havlova píše:
@Veru1987 Stolice na parazity? Zkusit doporučení na dětskou gastroenterologii?

Stolici jsme dávali v úterý na rozbor. Na tu čekám. Snad by našli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6887
14.8.21 10:36

@Veru1987 Správně se dává 3×, oni se paraziti nevylučují vždy. A byla opravdu na parazity, ono je to dost specifické vyšetření, nenajdeš je normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20052
14.8.21 12:12

@Veru1987 kluk to měl po očkování mmr, skoro rok. Výtěry, krev nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6104
14.8.21 12:38
@Bubla Bůčková píše:
@Veru1987 kluk to měl po očkování mmr, skoro rok. Výtěry, krev nic.

My měli jen očkování na tetan v červnu. V září jsme objednání na očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6104
16.8.21 12:10

Tak nakonec dceři dneska potvrdili boreliozu. Tohle jsem vůbec nečekala. Nevím zda z toho byl průjem, i doktorka se diví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat