Už jsem zoufalá, je to tam nebo není?

Anonymní
7.2.20 09:59

Už jsem zoufalá,je to tam nebo není ?

Ahoj, jak už píšu jsem zoufalá.
Já a moje kamarádka vidíme ducha. Manžel a má sestra nevidí vůbec nic. :,( :,(
Mám tři dny do ms. Cyklus mám pravidelný 28 dní.
Krom toho ducha co vidím já, tak mě dneska třetí den pálí ráno žáha, bolí mě dneska i hlava a začal i podbřišek. Zase to nevyšlo, že… ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

455
7.2.20 10:02

Negativní. Těhotná pravděpodobně nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1339
7.2.20 10:03

Slabého ducha vidím… byl duch v limitu?
Nejlepší je testovat až v den MS.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283

A co nezoufat a počkat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143

Tady ten test neznám, má tam být plus? Pokud ano, vidím nepatrného ducha :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
7.2.20 10:04
@Anonymní píše:
Krom toho ducha co vidím já, tak mě dneska třetí den pálí ráno žáha, bolí mě dneska i hlava a začal i podbřišek. Zase to nevyšlo, že… ????

Zkus další test za dva dny, teď se to opravdu nedá říct. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
7.2.20 10:04
@Anonymní píše:
Krom toho ducha co vidím já, tak mě dneska třetí den pálí ráno žáha, bolí mě dneska i hlava a začal i podbřišek. Zase to nevyšlo, že… ????

Bohužel tyto testy dělají falešné duchy. Po zaschnutí začne prosvítat testovaci čárka..mně to ukázal taky a nebyla jsem v tom. Od te doby kupuji jen klasicke papírové testy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9813
7.2.20 10:08

Jejda mane, to jako fakt ukazujete půlce rodiny před ms? zblázníte se z toho, já chápu, že chcete moc otěhotnět, tak jsem byla na tom jako vy - dokud jsem to takto řešila, tak jsem neotěhotněla. vyšlo to hned jak jsem se začla soustředit na něco jinýho. jinak já teda nic nevidim, ale to nemusí nic znamenat, před ms - mě testy vycházely vždy pozitivní až několik dní po vynechané ms. Takže pokud máte cyklus pravidelný, tak bych počkala na ms, poku bude jeden, dva dny vynecaná, tak bych testla a bue to pak na devadesát devět procent jasný, jestli to vyšlo nebo ne…držm palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6313
7.2.20 10:11

Jo, jsi zoufalá. Ukazovat test dělaný 3 dny před menstruaci širokému pribuzenstvu není normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
7.2.20 10:14

Vidím asi rysku tam, kde má čárka být. Testovala bych nejdříve za 2-3 dny. Co se týče těch „příznaků“, tak kdyby byly, bylo by i HCG a bylo by alespoň trochu měřitelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
7.2.20 10:26

Uz sem si rikala, kdy bude dneska zalozena dalsi miliontastopatnacta diskuze o honeni duchu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
7.2.20 10:29

Me tyhle testy dělali falešné duchy. Bohužel. Nezbyde ti nic jiného než čekat do ms. Jinak tam možná něco je, ale jak říkám. Možná falešný duch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1373
7.2.20 10:34

Tohle už je na diagnózu.
Vůbec si nepomáháš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1407
7.2.20 10:38
@karkarka píše:
Jo, jsi zoufalá. Ukazovat test dělaný 3 dny před menstruaci širokému pribuzenstvu není normální.

No přesně… A hlavně není třeba zakládat novou diskuzi, stačí dát fotku do diskuze, která už je založená.
Nejdřív si udělej test v den MS a pak foť… Tenhle je negativní. Držím palce za tři dny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
705
7.2.20 10:50
@Anonymní píše:

Já se omlouvám, ale nic nevidím. Mimo jine, si nejsem jistá, jestli pálení žáhy má něco společného s těhotenstvím v počátku. Mě Zaha pálí až teď, téměř u konce a spoustu ženských to tak má. Přála bych vám aby to vyšlo, ale nectete tolik příznaky a test dokud není stopro pozitivní si nechte pro sebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama