Už jste někdy kvůli penězům skončili vztah?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.11.21 16:42

Už jste někdy kvůli penězům skončili vztah?

Dotaz pro chlapy

Je situace, že po rozvodu bydlím v pronajatém a zčásti zařízeném bytě - náklady jsou cca polovina mého platu. Změnou bytu moc neušetřím, tím, že jsem v centru, jsem v dosahu nádraží i obchodů. Stěhovat se pryč proto nechci. Další peníze padnou na jídlo, dopravu do práce. Ano, kouřím a jednou týdně partička, a s tím související útrata. Toho se vzdát nechci. Auto nemám.

Takže moc rezerv nezbývá. Seznámil jsem se s přítelkyní, navýšily se různé aktivity, ona je na tom po rozvodu finančně mnohem líp než já, navíc očekává platby za ní, případně platby z velké části za ní. To momentálně nejsem schopen. Brigády moc nepřipadají v úvahu, končím v práci v 17 hodin i déle a pracuju manuálně, takže nezbývá síla.

Vzdali jste v takovém případě vztah?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27533
13.11.21 16:45

Jako upřímně, kdyby chlap neměl ani na to, aby mi zaplatil večeři, tak mě to taky moc neohromí. :nevim: nevim m kolik máš plat, ale asi to žádná sláva v pokročilém věku nebude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5259
13.11.21 16:50

A od vztahu očekáváš co? Chceš se sestěhovat, založit rodinu…kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 16:53
@brisco píše:
A od vztahu očekáváš co? Chceš se sestěhovat, založit rodinu…kolik vám je?

Děti už mám, další už nechci.

Když jsme s manželkou byli na náklady dva, bylo to samozřejmě lepší. Manželství se rozpadlo, nemá smysl tu řešit, proč.

• Citovat
  • Nahlásit
9911
13.11.21 16:53
@Anonymní píše:
Dotaz pro chlapy

Je situace, že po rozvodu bydlím v pronajatém a zčásti zařízeném bytě - náklady jsou cca polovina mého platu. Změnou bytu moc neušetřím, tím, že jsem v centru, jsem v dosahu nádraží i obchodů. Stěhovat se pryč proto nechci. Další peníze padnou na jídlo, dopravu do práce. Ano, kouřím a jednou týdně partička, a s tím související útrata. Toho se vzdát nechci. Auto nemám.

Takže moc rezerv nezbývá. Seznámil jsem se s přítelkyní, navýšily se různé aktivity, ona je na tom po rozvodu finančně mnohem líp než já, navíc očekává platby za ní, případně platby z velké části za ní. To momentálně nejsem schopen. Brigády moc nepřipadají v úvahu, končím v práci v 17 hodin i déle a pracuju manuálně, takže nezbývá síla.

Vypadá to, že se musíš smířit s tím, že sice budeš kouřit, ale nebudeš kouřen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5259
13.11.21 16:57
@Anonymní píše:
Děti už mám, další už nechci.Když jsme s manželkou byli na náklady dva, bylo to samozřejmě lepší. Manželství se rozpadlo, nemá smysl tu řešit, proč.

No a s touto paní neplánujete být na náklady dva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
13.11.21 17:02

Tak si asi budeš muset najít někoho, kdo nikdy nic zaplatit nebude chtít, když ty peníze nemáš a radši je prokouris s partickou, to je vcelku logicky, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 17:03
@brisco píše:
No a s touto paní neplánujete být na náklady dva?

Nevypadá to z její strany. Bydlí v jiném městě v RD, moje přistěhování k ní není kvůli práci možné. Ona pracuje doma, nevejde sem. Patová situace, nějak dramaticky to řešit jiným bytem je zatím předčasné. Navíc má psy a s těmi by to bylo v centru města dost problematické.

• Citovat
  • Nahlásit
6451
13.11.21 17:04

Bez auta, bez peněz, koureni a particka- zachvili ti to vyresi sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10801
13.11.21 17:07
@Anonymní píše:
Dotaz pro chlapy

Já si myslím, že to ona rozsekne za tebe dřív než ty se k něčemu dobereš. Každopádně chlap co nemá nic a smrdí korunou, tak není ideální partie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22487
13.11.21 17:08

Aby chlap od rodiny neměl prakticky nic a místo pozvání na večeři si radši koupil krabku, tak by mě ani nenapadlo si s ním něco začít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1573
13.11.21 17:08
@Anonymní píše:
Dotaz pro chlapy

Podle popisu to není o vzdání nebo nevzdání, ale že tahle dáma je mimo Tvé finanční možnosti. Ledaže bys jí nalil čistého vína a ona podle toho upravila svá očekávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 17:12
@terien píše:
Aby chlap od rodiny neměl prakticky nic a místo pozvání na večeři si radši koupil krabku, tak by mě ani nenapadlo si s ním něco začít.

Dá se pozvat na guláš nebo na bramboráky udělané doma :mrgreen: měla by to ocenit, ne?

• Citovat
  • Nahlásit
6461
13.11.21 17:13

Vyhodnotila bych tě jako neperspektivního.. autem na výlet ji nevezmeš, u úhrady večeře se kroutíš jak úhoř, na kino a divadlo tě taky zřejmě neužije a jak by vypadala dovolená s tebou si radši ani nechci představit… Chlap bez peněz s cigárem v ruce a s bandičkou kumpánů za zády je prostě ubožák, sorry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22487
13.11.21 17:14
@Anonymní píše:
Dá se pozvat na guláš nebo na bramboráky udělané doma :mrgreen: měla by to ocenit, ne?

Když ti to přijde vtipný :nevim: ale vsadím boty, že neocení. Hledej si sobě rovnou, rozuměj marnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat