Už ke mě necítí to co na začátku vztahu

Anonymní
5.5.21 07:18

Už ke mě necítí to co na začátku vztahu

Ahoj, když vám váš přítel řekne že k vám necítí to co na začátku vztahu a chce se Rozejít. Myslím si ale že skoro po 5 letech k tomu danému člověku nejde ani cítit to co na začátku vztahu, zamilovanost je pryč.
Stalo se některé z vás něco podobného a po čase si uvědomil že vás chce zpět?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
221
5.5.21 07:22

U nás teda zamilovanost nezmizela ani po 5 a u rodičů ani po 30 letech :think:
Pokud se chce rozejít, tak na tom asi něco bude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1157
5.5.21 07:22

5 let je dlouhá doba. Kolik je vám let? Neupinej se na návrat. Zamilovanost po 5 letech je většinou fuč, ale může ji nahradit láska a to se u tvého partnera nestalo. Posouvali jste váš vztah? Ber to jako životní zkušenost, ale nelpi na návratu, ať neztrácíš čas. Ty s tím už udělat nic nemůžeš, jen to pustit a jít dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
5.5.21 07:32

Taky si myslím že jde cítit to co na začátku. My jsme s mužem neustále zamilovaní a tak by to mělo být :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
5.5.21 07:41

Moji rodiče jsou spolu 30 let… A pokaždé když je vidím tak jsou stále zamilovaní… Takže tím to asi nebude… Pokud chce jít nech ho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
5.5.21 07:42
@Anonymní píše:
Ahoj, když vám váš přítel řekne že k vám necítí to co na začátku vztahu a chce se Rozejít. Myslím si ale že skoro po 5 letech k tomu danému člověku nejde ani cítit to co na začátku vztahu, zamilovanost je pryč.
Stalo se některé z vás něco podobného a po čase si uvědomil že vás chce zpět?

To vis, ze jo, po peti letech uz to je (a melo by to byt) uz trochu jinak nez motylci v brise a omameni tim druhym. Kdo tvrdi, ze to tak ma, keca, nebo ma chorobny vztah ;)

Kazdopadne ale ten tvuj se s tebou chce rozejit. S tim bych nedelala nic, nutit ho nemuzes. Je mi to lito :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 07:44

Ale zvláštní na tom všem je, že mi řekl že by se se mnou rád vidal, že mě má rád a že je mu se mnou dobře…

• Citovat
  • Nahlásit
3365
5.5.21 07:52
@Anonymní píše:
Ale zvláštní na tom všem je, že mi řekl že by se se mnou rád vidal, že mě má rád a že je mu se mnou dobře…

Tak ještě, aby tě nesnášel, když jsi mu (asi) nic neudělala. Na tvém místě bych s ním aspoň na čas přerušila kontakt, líp se z toho dostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5189
5.5.21 07:52

Může se stát, že se ten vztah časem prostě vyčerpá, i když vlastně nikdo neudělá nic špatně. Ne vždy se z zamilovanosti stane láska na celý život. Taky se mohlo stát, že se zamiloval a došlo mu, že to, co má teď, není to pro něj to pravé.

Snaž se jeho rozhodnutí respektovat. Neběhej za ním, nedoprošuj se a snaž se žít svůj život. Jestli spolu máte znovu být, budete, jestli ne, tak ne. Nech to osudu.

Co ty víš, možná po čase zjistíš, že to bylo dobře a nakonec budeš ráda, že to takhle dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
5.5.21 07:58
@Anonymní píše:
Ale zvláštní na tom všem je, že mi řekl že by se se mnou rád vidal, že mě má rád a že je mu se mnou dobře…

To je klasická rozchodová fráze, takový to: „v tobě chyba není, jen ve mě“ nebo „jsi skvělá, ale…“ „mam tě rád, ale…“
Může se stát, že tě opravdu začal brát jen jako kamarádku a uvědomil si, že ve vztahu chce něco víc,… jako snažit se ho přemlouvat a držet to na sílu je jen prodloužení trápení pro oba dva, pokud se chce rozejít, tak je v tom vztahu něco špatně a je lepší si to uvědomit a jít od sebe než to lepit dalších x let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5189
5.5.21 07:59
@Anonymní píše:

Dělá si zadní vrátka. Na tvým místě bych se od něj odstřihla, alespoň na čas. Nechce s tebou být, tak ať ti dá prostor si na to zvyknout. Rozhodně bych mu teď nedělala nejlepší kámošku. Zbytečně se budeš týrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
5.5.21 08:39

Necítí k tobě to, co před 5 lety, protože teď to cítí k nějaké jiné. Ale protože je srab, tak ti to nepřizná. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1157
5.5.21 08:53
@Anonymní píše:

To určitě nelže, ale s tebou se chce vídat, ale na vztah bude hledat nebo už našel jinou. Jestli můžu něco doporučit, tak si odpusť porozchodový sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
5.5.21 08:54

My se známe od základky, byly jsme si první láskou, dětskou láskou.. následně nějaká odluka do toho puberta, pak jsme se po střední opět sešli, nyní jsme spolu 6 let.
Pořídili jsme si dům, nyní čekáme rodinu. Žijeme spolu sen, přijde mi, jako bych ho znala věčnost, neexistuje představa na život s někým jiným, zároveň lásku cítím, jako bych se zamilovala před týdnem. A každou věcí, co pro nás udělá, ho miluju víc. Nejsme ti, kteří si řeknou miluju tě při každým hovoru, na počkání, z nudy. Řeknem si to hlavně gesty.
Kolikrát něco pro mě udělá a tím mi vyjádří takovou lásku, víc než kdyby jí dokola omílal.
Po 5 letech je fáze lásky úplně někde jinde než na začátku, ale o to je silnější. Moje rodiče jsou spolu 34 let, řekla bych, že se mají pořád stejně rádi, jakoby to bylo včera. Ten tvůj panáček asi potkal lepší kvítí. Na něj se vyprdni a najdi si někoho, kdo si tu tvoji lásku zaslouží. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3874
5.5.21 10:26
@ropucha 02 píše:
Necítí k tobě to, co před 5 lety, protože teď to cítí k nějaké jiné. Ale protože je srab, tak ti to nepřizná. :cert:

Přesně tohle jsem chtěla napsat. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat