Už mĕ nemiluje, ale nechce rozbit rodinu

Anonymní
3.6.16 10:31

Už mĕ nemiluje,ale nechce rozbit rodinu

Pritel mi rekl, ze me uz nemiluje, ale mame dite tak se pry neda nic delat :?.Vubec sem nebyla schopna reakce. Uplne mi to vyrazilo dech, ikdyz vim, ze nas vztah je uz takovy studeny. Vlastne taky nevim, jestli bych si pritele znova vybrala, kdyby sel vratit cas. Rodinu taky rozbit nechci, tak nevim jestli tu situaci resit nebo delat jakoby se nic nestalo.Vim,ze bych mela neco rict, ale nevim co. Pritel po tom, co mi to rekl, utikal do prace.Tak od rana jen prehravam v hlave, co bych mu po prichodu z prace mela vlastne rict :nevim:.Rozchazet se asi nechci, ale ono je neco jineho se jeden druhemu,,jen" vyhybat nebo slyset na vlastni usi, ze je se mnou pritel jen proto, ze nechce rozbit rodinu.Ted uz vim, ze uz asi lip nikdy nebude. Vztah vysumi uplne a ja misto abych se aspon zlobila, tak jen nevim co rict. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
3.6.16 10:34

Už mě nemiluje, vztah je chladný, nijaký…kdyby to byl můj přítel, doma by mě už nenašel.
Co poradit tobě nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
3.6.16 10:40

Já tohle řešila, ale nebylo v tom dítě. Chlap mi taky řekl, že mě už nemiluje, ale je mu se mnou dobře a tak nějak si na mě už zvykl…na druhý den jsem tam už nebyla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
3.6.16 10:41

Nikdy bych v takovém vztahu nebyla a už vůbec ne kvůli dětem. I těm bude lépe v prostředí, kde se budou lidé milovat a ne žít v chladném vztahu, to přece není rodina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
3.6.16 10:41
@Anonymní píše:
Pritel mi rekl, ze me uz nemiluje, ale mame dite tak se pry neda nic delat :?.Vubec sem nebyla schopna reakce. Uplne mi to vyrazilo dech, ikdyz vim, ze nas vztah je uz takovy studeny. Vlastne taky nevim, jestli bych si pritele znova vybrala, kdyby sel vratit cas. Rodinu taky rozbit nechci, tak nevim jestli tu situaci resit nebo delat jakoby se nic nestalo.Vim,ze bych mela neco rict, ale nevim co. Pritel po tom, co mi to rekl, utikal do prace.Tak od rana jen prehravam v hlave, co bych mu po prichodu z prace mela vlastne rict :nevim:.Rozchazet se asi nechci, ale ono je neco jineho se jeden druhemu,,jen" vyhybat nebo slyset na vlastni usi, ze je se mnou pritel jen proto, ze nechce rozbit rodinu.Ted uz vim, ze uz asi lip nikdy nebude. Vztah vysumi uplne a ja misto abych se aspon zlobila, tak jen nevim co rict. :zed:

Máte na výběr dvě věci - buď budete chodit do manželské poradny, budete na sobě pracovat a zkusíte se zase mít rádi, nebo se pro dobro toho dítěte rozejděte. Pokud spolu zůstanete, a nic dělat nebudete, tak si budete připadat divně a vaše dítě si vezme do života hrozný příklad o vztazích v rodině, což není vůbec zdravé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
3.6.16 10:45
@terinka4444 píše:
Už mě nemiluje, vztah je chladný, nijaký…kdyby to byl můj přítel, doma by mě už nenašel.
Co poradit tobě nevím

Zdrhla bys s dětmi během jedné pracovní směny chlapa, jo? To jako vážně? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1595
3.6.16 10:45

@terinka4444 to se lehce řekne, ale ne každý má možnost ze dne na den odejít z domu s dítětem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24365
3.6.16 10:46

No nemiluje už náhodou někde jinde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
3.6.16 10:47

Zakladatelko, a ty ho miluješ? (Bez ohledu na to, co ti teď řekl.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
3.6.16 10:50

Rodina už je rozbitá, takže rozchod už je jen taková tečka… :nevim: podle mě rodina, kde není mezi partnery žádný vztah, stejně žádná rodina není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
3.6.16 10:50
@WaIl píše:
Zdrhla bys s dětmi během jedné pracovní směny chlapa, jo? To jako vážně? :mrgreen:

Nezdrhla, já nemá za potření zdrhat, ani bych neměla. A ano, pokud by mi můj přítel nebo i manžel řekl, že mě už nemiluje a je se mnou jen kvůli dětem, tak bych šla. Prostě bych mám zabalila věci do kufříčku a přesunula nás do mého domu. Pak bych řešila zbytek našich věcí. To jako vážně, rozhodně bych nesetrvávala ve vztahu, kde je se mnou ten druhý jen kvůli dětem, jen kvůli dětem. Výhoda nezávislosti na chlapovi. Prostě naložíš věci do svého auta a přesuneš se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
3.6.16 10:51
@lucik2011 píše:
@terinka4444 to se lehce řekne, ale ne každý má možnost ze dne na den odejít z domu s dítětem

však jsem psala, kdyby to byl můj přítel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1595
3.6.16 10:51

@terinka4444 jak jednoduché :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
3.6.16 10:52
@Tiger-lily píše:
Rodina už je rozbitá, takže rozchod už je jen taková tečka… :nevim: podle mě rodina, kde není mezi partnery žádný vztah, stejně žádná rodina není

ano, není..a pro děti je to horší než oddělení rodiče

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
3.6.16 10:54

Jestli je to mezi vama vzajemne driv nebo pozdeji si najdete partnery tak i tak :nevim: myslim si ze laska se neda vynucovat a prodluzovat to, roky utecou a mladi v prd*lce… bych ho poslala do haje :cert: ex od me dcerky bylo neco podobneho :pocitac: ted zpetne to vidim jinak 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama