Už máte kapra? Hlavně mu nedávat jméno ...!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Meduňková
Povídálka 49 příspěvků 22.12.18 12:01
Už máte kapra ? Hlavně mu nedávat jméno ...!

Ahoj, už máte kapra? My máme dva, a jmenují se Jenda a Zdenda.. Manžel říkal..hlavně jim nedávej jména..ale to se nedá..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11639 příspěvků 22.12.18 12:06

Ne, bude losos a teleci 8) lososa ve vane nechci a tele na zahradě uz vůbec ne :lol:

Fíková
Kelišová 5564 příspěvků 22.12.18 12:08

A kterýho klepnete jako prvního? Jendu nebo Zdendu? :lol:
Já mám na zítra objednaného už vykuchaného, do vany ho nechci.

Tableta
Závislačka 4259 příspěvků 22.12.18 12:08

@Meduňková Nemáme a mít nebudeme :jazyk: Ale ti vaši by se měli jmenovat spíš Křemílek a Vochomůrka :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 7118 příspěvků 22.12.18 12:13

Koupili jsme jednou když sem byla malá a byl to Bohouš, pak ho nikdo nedokázal zabít a po svátkach sme ho pouštěli do rybníka (jo teď už vím že to asi nepřežil) :mrgreen: teď už kupuju File a řízky a když náhodou táta jako rybář nějakého chytne tak ho rovnou praští a donese ho už mrtvého aby nás nenapadlo dávat jména :lol:

Elishka1
Závislačka 2880 příspěvků 22.12.18 12:14

mame na mrazaku zalozni kapri filet, kdybychom uz nesehnali cerstvy, tak se uvidi.

Jméno jsme mu nedali :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 45132 příspěvků 22.12.18 12:24

Rano pro nej jel muz s deckama. Vozi zabiteho. Uz je nalozeny v lednici, v mlecne lazni.
Bude tam do pondeli rano, nez ho obalim.
Edut. chlap ho ji sam. Ja a decka kureci mini rizky mame a sobe si delam obalene zampiony.

chaela
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 2 inzeráty 22.12.18 12:29

Máme už mrtvého, takže ten jméno fakt nemá. Vždycky jsem přemýšlela nad tím, kde se ti lidi koupou, když mají ve vaně rybu…

Russet
Extra třída :D 13341 příspěvků 22.12.18 12:31

@Meduňková
Kapra zásadně máme zabitého. Nikdo by ho neklepnul. A kapřím mrtvolkám jména nedaváme.

Russet
Extra třída :D 13341 příspěvků 22.12.18 12:32
@chaela píše:
Máme už mrtvého, takže ten jméno fakt nemá. Vždycky jsem přemýšlela nad tím, kde se ti lidi koupou, když mají ve vaně rybu…

Chodí spát na prasátko. Aspoň se zlaté samo nebojí.

Annabela11
Závislačka 2901 příspěvků 22.12.18 12:34

@Meduňková Kapra mám ale ne živého…chlazeného.

Kelsey
Hvězda diskuse 45132 příspěvků 22.12.18 12:36
@chaela píše:
Máme už mrtvého, takže ten jméno fakt nemá. Vždycky jsem přemýšlela nad tím, kde se ti lidi koupou, když mají ve vaně rybu…

Dneska je bezne, ze jsou doma dve koupelny nebo koupelna se dela prostorna, aby byla vana i sprchac.
Mi spis prekvapuje, ze tohle lidi udivuje. Ziveho kapra doma nechci, kdo by s nim bojoval. Ale vanu by mel pro sebe a my sprchac.

blumen
Hvězda diskuse 44516 příspěvků 22.12.18 12:44

Jako deti jsme mivali kapra v male vanicce. Ted ho doma nejime, takze ani nekupujeme. Max bych si koupila pro sebe mensi kousek, ale prizpusobim se rodine, abych nemusela delat 3 ruzna jidla 8)

Meduňková
Povídálka 49 příspěvků 22.12.18 12:47
@chaela píše:

Tak my se myjeme samozřejmě, mame sprchu.

Ennny
Ukecaná baba ;) 2218 příspěvků 22.12.18 13:17

Mám půlku kapra z glóbusu a jméno u něj nebylo :P :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >