Už máte školou povinné děti nemocné s virózou?

Anonymní
21.9.19 18:00

už máte školou povinné děti nemocné s virózou?

Omlouvám se za anonym…už máte děti školou povinné nemocné?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.9.19 18:02

Já nemám školou povinné děti, ale pracuju ve škole a už to začíná. Nemocní (doma) nebo aspoň nachlazení a smrkající ve škole.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.9.19 18:04

To bude ono…bolest v krku, rýma, únava…dcera říkala, že ve škole děti smrkají, až mají nosy odřené, 29 dětí ve třídě, kdo by nepodlehl:-((((((

• Nahlásit
  • Citovat
12478
21.9.19 18:46

Nemám nemocné ani jedno ze dvou školních a drží se i školkové. Prostřední chvíli pokašlával a najednou nic. Samotnou mě to překvapuje, příjemně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
21.9.19 18:47

Já se hlásím, dcera nakazila celou rodinu :cert:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13115
21.9.19 18:51

U nás už podruhé :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.19 18:52

Jo, už byly doma obě školní i obě školkové.. hned druhý týden, trhli jsme rekord :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12964
21.9.19 18:52

Dcera přijela nastydlá minulý týden z jazykového pobytu v Anglii, ale jen smrká, takže do školy chodí. mladší syn po ránu kašle, ale celý den je jinak OK. Takže taky chodí. Holt začal podzim. A fakt je nebudu nechávat doma s prvním zasmrkáním - to by do školy nemuseli chodit vůbec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18482
21.9.19 18:53

Deti, skolkove a prvnak, jsou zatim cajk, zato ja skoro tyden lecila rymicku. :zed:
Ale starsi prinesl ze skoly, ze deti s priznaky nemoci si maji nechavat rodice doma.Ve druzine pry skoro pulka deti chybela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68811
21.9.19 18:55
@Anonymní píše:

Ne, proč by měly být nemocné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29351
21.9.19 19:00
@Anonymní píše:

ne… proč by měly být nemocné? A proč anonym na takovou otázku? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.9.19 19:03

Syn byl ve skole tyden - 1. trida a ted byl 14 dni doma s anginou. M.

• Nahlásit
  • Citovat
470
21.9.19 19:06

Taky se hlásím, ode dneška teplotujem, suchý kašel, rýma. Syn je na druhém stupni ZŠ, už ve čtvrtek se mi nelíbil, přišel ze školy a usnul, což u něho není normální, otázka času, kdy nakazí I nás :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9006
21.9.19 19:09

Ne, nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.9.19 19:10

Jsem učitelka u prvňáků. V týdnu mi chyběly 4 děti. Můj druhák byl nemocný před týdnem. On bývá relativně zdravý a mívá hodně rychlý průběh. Dva dny spí a nic mu není. Předškolák byl nemocný celý týden - rýma a kašel, do školky nechodil.
Mně to taky už odrovnalo a z učitelek nejsem sama. Řekla bych, že půlka sborovny smrka. Do toho máme ve škole průjmy, zánět spojivek a vši.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama