Už mě nebaví být pořád sama.

Anonymní
10.7.21 19:28

Už mě nebaví být pořád sama.

Dávám anonymně, prosím nechat, jsou to moje osobní splíny :lol: Ženy, co jste samy, ať už s dětmi nebo bez dětí, jak se vám žije?
Nemyslím finančně, ale partnersky. Jestli vám nechybí, po příchodu z práce s někým popovídat, vypít kafe…večer se přitulit, o víkendech trávit společně volný čas.
Samozřejmě, že mám super děti, ale už odrůstají a začínají mít svoje zájmy, náročnou práci, koníčky, přátele. Ale poslední dobou se začínám cítit sama a čím dál tím víc si uvědomuji, že jsem párový typ.
Trvá to pět let. Vztah jsem jeden vážný měla, ale ztroskotalo to na psychické labilitě partnera, takže o mluvení a nebo podpoře z jeho strany to fakt nebylo :mrgreen:
Navíc nemám žádnou rodinu…
Jak to dáváte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24425
10.7.21 19:38

Ano, hledám partnera asi z podobných důvodů, jaké uvádíš - abych měla kámoše, parťáka, s kým jet na výlet, s kým se dívat na televizi, s kým si dám večer vínka, s kým se zasmějeme a tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64433
10.7.21 20:20
@Anonymní píše:
Dávám anonymně, prosím nechat, jsou to moje osobní splíny :lol: Ženy, co jste samy, ať už s dětmi nebo bez dětí, jak se vám žije?
Nemyslím finančně, ale partnersky. Jestli vám nechybí, po příchodu z práce s někým popovídat, vypít kafe…večer se přitulit, o víkendech trávit společně volný čas.
Samozřejmě, že mám super děti, ale už odrůstají a začínají mít svoje zájmy, náročnou práci, koníčky, přátele. Ale poslední dobou se začínám cítit sama a čím dál tím víc si uvědomuji, že jsem párový typ.
Trvá to pět let. Vztah jsem jeden vážný měla, ale ztroskotalo to na psychické labilitě partnera, takže o mluvení a nebo podpoře z jeho strany to fakt nebylo :mrgreen:
Jak to dáváte?

po příchodu z práce s někým popovídat, vypít kafe…večer se přitulit, o víkendech trávit společně volný čas.

stačí si uvedomit, ze toto málokdo ma, i když je ve vztahu a zjistit, ze samotné ti je mnohem lepe. Občas bych šla na nějaké rande pro změnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
10.7.21 20:27

Ja pritele mam, ale ma porad tolik prace a pak si me ani tak nevsima, ze to, co pises ani kolikrat stejne nemam :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5807
10.7.21 20:51
@Anonymní píše:
Jak to dáváte?

Momentálně začínám nový život, příští týden se stěhuju od ex do svého. Začala jsem změnou účesu. Jaký to bude, ještě netušín. Ale dneska cestuju po barech s kámoškou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 21:05

Partnera mám, ale stačí mi víkend bez něj a když si představím, že bysme s dcerou byly bez něj takhle každý den, je mi hodně uzko a smutno. Obdivuji maminky, které jsou samy. Samotu zažíváme na rodičovské i my, kterým večer chlap přijde a co teprve ony..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 21:30
@Kockazvysocan píše:
Momentálně začínám nový život, příští týden se stěhuju od ex do svého. Začala jsem změnou účesu. Jaký to bude, ještě netušín. Ale dneska cestuju po barech s kámoškou

Tuhle fázi už mám za sebou :P a bylo to skvělé období.
Akorát už stačilo :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 21:31

Zrovna jsem přišla nad tím přemýšlela.

Byla jsem sama od narození dítěte.
Vyhovovalo mi to dlouho, jenže pak přišla láska z čistého nebe a já ztratila hlavu. Od té doby mám velký pocit, že někoho musím mít. Ta první láska byla platonická, jenže teď jsem měla 2 roky vztah. Zdál se úžasný, ale partner se rozhodl pro rozchod takovým tím novým moderním stylem GHOSTING.
O to je mi hůře.

Říkám si, že bych měla být spokojená a tím, co mám. Jenže mi ta láska chybí. Chybí mi, že mi někdo říká, jak jsem krásná a jak mě má rád. Že nemusím být na všechno sama. Nebaví mě, že jsem pořád ta silná, která vše zvládne sama. Nesnáším, jak mi všichni říkají, že nikoho nepotřebuji. POTŘEBUJI!! :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 21:33
@Venetia píše:
po příchodu z práce s někým popovídat, vypít kafe…večer se přitulit, o víkendech trávit společně volný čas.stačí si uvedomit, ze toto málokdo ma, i když je ve vztahu a zjistit, ze samotné ti je mnohem lepe. Občas bych šla na nějaké rande pro změnu.

Rande byla. A několik jsem jich absolvovala. Bohužel trend je, najít si ženskou na sex a tím to končí. Společný čas nee..
Takový privátek, ale zadarmo :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 21:36
@Anonymní píše:
Zrovna jsem přišla nad tím přemýšlela.

Byla jsem sama od narození dítěte.
Vyhovovalo mi to dlouho, jenže pak přišla láska z čistého nebe a já ztratila hlavu. Od té doby mám velký pocit, že někoho musím mít. Ta první láska byla platonická, jenže teď jsem měla 2 roky vztah. Zdál se úžasný, ale partner se rozhodl pro rozchod takovým tím novým moderním stylem GHOSTING.
O to je mi hůře.

Říkám si, že bych měla být spokojená a tím, co mám. Jenže mi ta láska chybí. Chybí mi, že mi někdo říká, jak jsem krásná a jak mě má rád. Že nemusím být na všechno sama. Nebaví mě, že jsem pořád ta silná, která vše zvládne sama. Nesnáším, jak mi všichni říkají, že nikoho nepotřebuji. POTŘEBUJI!! :,(

To znamená, že se odstřihl a konec?
Podobně jsem dopadla já (zakl.) a docela špatně se s tím peru, i když už bych ho, po tom jak se zachoval, nechtěla.
I u mě to byla láska, ale reálná, s plánem svatby a společného bydlení…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 21:39
@stinga píše:
Ano, hledám partnera asi z podobných důvodů, jaké uvádíš - abych měla kámoše, parťáka, s kým jet na výlet, s kým se dívat na televizi, s kým si dám večer vínka, s kým se zasmějeme a tak

Po rozchodu s otcem dětí jsem nechtěla nikoho na vztah ani vidět, ale už bych to teď i brala.
Daří se potkávat příjemné lidi?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 21:42
@Anonymní píše:
To znamená, že se odstřihl a konec?

S tímhle se špatně člověk vyrovná, protože to jakoby není ta TEČKA, co člověk k vyléčení srdce potřebuje.
Předtím mě zasáhlo, když se partner vrátil k bývalce. Tohle (a Samoz. jiné) jsou situace, se kterýma se člověk těžko vyrovná.

Děsí mě, že je mi 35 a jsem sama. První svatba minimálně ve 40? Chtěla bych lásku a přitom se strašně bojím, že už nikdy nebudu nikomu věřit. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
24425
10.7.21 21:54
@Anonymní píše:
Po rozchodu s otcem dětí jsem nechtěla nikoho na vztah ani vidět, ale už bych to teď i brala.
Daří se potkávat příjemné lidi?

no daří, ale… ono většina nezadaných chlapů 35-40 mají fakt nějakou vadu, která se projeví až časem - maminčin mazánek, chlap, co neví, co chce, chlap, který už se nijak nemíní přizpůsobovat, hned to nepoznáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 21:56
@stinga píše:
no daří, ale… ono většina nezadaných chlapů 35-40 mají fakt nějakou vadu, která se projeví až časem - maminčin mazánek, chlap, co neví, co chce, chlap, který už se nijak nemíní přizpůsobovat, hned to nepoznáš

Myslím, že právě to je to, co si chlapi říkají i o nás ženách. Já přitom na sobě žádnou vadu neshledávám. Nevidím tedy důvod, proč by měl mít takový nezadaný muž vadu.

• Citovat
  • Nahlásit
24425
10.7.21 22:06
@Anonymní píše:
Myslím, že právě to je to, co si chlapi říkají i o nás ženách. Já přitom na sobě žádnou vadu neshledávám. Nevidím tedy důvod, proč by měl mít takový nezadaný muž vadu.

no ti co tu vadu žádnou nemají, jsou už dávno zadaní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat