Už mě nebaví život kvůli Koronaviru

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5607
7.8.20 12:24

@ARES30 No vidíš, a já těch lidí znám minimálně 5 a i jednoho, co zemřel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10314
7.8.20 12:24

@ARES30 Jistě, a pohřební ústavy ve Wuchanu a v Itálii spalovali mrtvé schválně 2× pomaleji, aby se mohlo psát, že nestíhají, že? V Moskvě stála fronta sanitek bez nemocných, aby to vypadalo, že nemocnice nestíhá příjem, a v New Yorku ty chlaďáky k nemocnicím přistavovali jen na burgery pro vrchní sestru :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
7.8.20 17:06

V Americe se nudit nemusi, kazdy jde na koro-party.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1538
9.8.20 13:36
@Anonymní píše:
Nevim jestli to má někdo stejně jako já ale od doby co se virus rozšířil je už všechno na nic. Už se neumim radovat ze života jako dřív. Člověk už je jen v nejistotě všude a co pak až začnou chodit zase děti do školy. Jsem už ze všeho psychicky vyčerpaná, doléhá to ať chci nebo ne. K tomu jsme přišli o práci a doma si lezeme na nervy a už to tak neklape jako dřív. Vše se sype. Chtěla bych zpátky starej život. Máte to někdo taky tak?

Myslím, že to moc prožíváš. Je to prostě chřipka, akorát je hodně medializovaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.8.20 12:34

blbost

Slečno, nebo paní, možná jste jen v životě nezažila opravdové problémy, tak máte strach z nemoci, která má silnější propagaci než následky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
977
13.8.20 13:40

@Danylo To, že s partnerem přišli o práci úplná banalita není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
17.8.20 22:05

Mám to stejně jak zakladatelka a klidně mě sežerte, že si přece nemám na co stěžovat, když mi nikdo neumřel. Depresemi jsem trpěla už od puberty a teď se to vrátilo v plné síle. Přišla jsem kvůli té podělané čínské chřipce o práci (přímá souvislost ;) ), pracovala jsem v kanceláři a sice se mi naštěstí podařilo hned najít něco jiného, ale musela jsem se odstěhovat 340 km daleko, nelíbí se mi tu, bývalou práci jsem měla 10 minut pěšky z domu, teď strávím 2 hodiny v MHD a hlavně je to obchod s 12hodinovými směnami a já opravdu nejsem typ, který by dobře zvládal věčně nasrané, protivné, arogantní a někdy i sprosté zákazníky takže jsem z toho dost špatná a do toho ještě roušky :roll: Nejsem astmatik, ale bohužel dokud se to muselo nosit tak jsem po každé směně po cestě domů měla pocit, že to už fakt nedám, protože 12 hodin v práci + ty 2 v MHD…jakmile to zrušili tak se mi zvýšila energie o 100 %, proto už teď jsem zděšená z toho, že od 1.září to začne zase a totálně mi to zkazilo náladu ze zbytku léta. Věřím, že jakmile si najdu práci opět odpovídající mému vzdělání a povaze (neříkám, že jsem nějaká kancelářská krysa, která opovrhuje obchodem apod., ale nedávám psychicky ty lidi) tak se to v mnohém lepší, ale celkově mi chybí ten starý svět s volným cestováním, bez roušek atd. Doteď nějak nemůžu v hlavě pobrat, jak je možné, že naprostá většina zemí na světě prostě ze dne na den vypnula firmy, připravila lidi o práci, nařídila jim nosit hadr na hubě, zavřela restaurace a nákupáky a zavřela hranice včetně toho slavného Schengenu…Chápu, že to asi jinak nešlo a můžeme být rádi, že není válka a totalita (zatím), ale vám ten starý svět nechybí? Já mám z toho deprese hned od té chvíle co to začlo…a vůbec mi nejde o chození po barech a shopping centrech, ale o ten pocit, že se prostě NESMĚLO…dokonce ani nejsem žádný velký cestovatel, ale prostě mi vadí, že NEMŮŽU. Letos už ani nepojedu na žádný hrady a zámky, bohužel, je mi líto, že nepodpořím český turismus, ale když zas budou roušky uvnitř tak si to odpustím, z takového výletu bych ani neměla radost. Je mi samozřejmě líto lidí, co jsou na tom hůř, ale mě v tomhle novém světě prostě život nebaví, nemusím se snad kvůli tomu porovnávat s ostatními, kdo je na tom hůř, abych to tak cítila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.20 06:41
@Anonymní píše:
Nevim jestli to má někdo stejně jako já ale od doby co se virus rozšířil je už všechno na nic. Už se neumim radovat ze života jako dřív. Člověk už je jen v nejistotě všude a co pak až začnou chodit zase děti do školy. Jsem už ze všeho psychicky vyčerpaná, doléhá to ať chci nebo ne. K tomu jsme přišli o práci a doma si lezeme na nervy a už to tak neklape jako dřív. Vše se sype. Chtěla bych zpátky starej život. Máte to někdo taky tak?

Ano stejně, šílený strach o děti až budou ve skole

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.20 06:51

@Kolarkaa můžu se zeptat jak přecházíte na domácí výuku, budete je učit vy

• Citovat
  • Nahlásit
473
3.9.20 07:02

Ja se nebojím viru, já se bojím té části zfanatizované společnosti. Podle mě je ta hysterie velmi neúměrná riziku, kterou vir má. Vinim z toho media a politiky. Nebaví mě odevšad slyšet neustále slova opatření, koronavir, roušky. A to se na tv doma ani nedivam, to stačí pustit v autě rádio. Nemocnice nejsou přehlcený, lidi neumírají, a stejně se saskuje. Přijde mi, ze jdeme s kanónem na komára. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30043
3.9.20 07:08

Normálně žijem, včera jsme přiletěli z dovolené. Vadí mi dennodenní hlášení nakažených jak u bláznů. Roušky jsou jen drobná nepříjemnost. Až vypukne chřipková, to chci vidět, jak hlásí ty denní počty nakažených a nemocných. Když epidemii vyhlašují ve chvíli, kdy jsou nemocná 2% obyvatel. To budou teprve cifry!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
3.9.20 14:22
@Anonymní píše:
@Kolarkaa můžu se zeptat jak přecházíte na domácí výuku, budete je učit vy

Ano, syna jsem „stahla“ ze školy, učit ho budu sama. Od školy dostanu učebnice a zakoupím pracovní listy stejné, jako mají děti v „jeho“ třídě, abych ho učila strjně a zvládal pak přezkoušení ve škole

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama