Už mě nemiluje, ale já jeho stále ano

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 09:49
Už mě nemiluje ale já jeho stále ano

Ahojte mám takové těžké dilema jsem vdaná už 8 let a budeme spolu 10 let máme spolu dvě děti 6 a 4 roky v poslední době už je to hrozný manžel mi asi před měsícem řekl že už mě nemiluje že mě rád má ale nemiluje mě a taky že miluju o dost mladší holku vím i jakou ale že to chce ješte skusit ale že to může být na dlouhou dobu tak jsem mu tu šanci dala ale od tý doby se chová odtazite a nestojí to za nic včera jsem si s ním promluvila znovu a řekl mi že už se mnou nechce ani spát že to nechce jen s povinnosti že to takhle nechce. Nevím co mám dělat je mi hrozně a nedokážu si představit že bych s ním neměla být a taky jen sama z detma prostě se mi furt vrací to co jsme zažili je tu některá která řešila něco podobného?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 22.01.17 09:53

Smutné. Ukaž mu, že máš nějakou hrdost.

lady82
Povídálka 30 příspěvků 22.01.17 09:56

Právě řeším obdobnou situaci, jen s tím, že nemám děti a že manžel nikoho nemá (jsem si tím skoro jistá), kolik ti je?

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 22.01.17 09:57

@lady82 skoro 26

lady82
Povídálka 30 příspěvků 22.01.17 10:00

Mne 35.

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 22.01.17 10:05

@lady82 no a co budeš dělat? Přemýšlela jsi o tom? Já nevím ani trochu

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 22.01.17 10:14

Devcata když láska není…tak se nedá nic dělat. :nevim: nutit se to nedá a jen budete obě nešťastné v tomto stahu

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 22.01.17 10:17

@Malike no on mi tvrdí že to prý být jinak může ani jeden z nás se nedokáže s tím druhým, rozejít

lady82
Povídálka 30 příspěvků 22.01.17 10:20

@lovean @Malike u nás už bohužel rozchod z jeho strany nastal, rozvod zatím ne.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 22.01.17 10:37
@Anonymní píše:
Ahojte mám takové těžké dilema jsem vdaná už 8 let a budeme spolu 10 let máme spolu dvě děti 6 a 4 roky v poslední době už je to hrozný manžel mi asi před měsícem řekl že už mě nemiluje že mě rád má ale nemiluje mě a taky že miluju o dost mladší holku vím i jakou ale že to chce ješte skusit ale že to může být na dlouhou dobu tak jsem mu tu šanci dala ale od tý doby se chová odtazite a nestojí to za nic včera jsem si s ním promluvila znovu a řekl mi že už se mnou nechce ani spát že to nechce jen s povinnosti že to takhle nechce. Nevím co mám dělat je mi hrozně a nedokážu si představit že bych s ním neměla být a taky jen sama z detma prostě se mi furt vrací to co jsme zažili je tu některá která řešila něco podobného?

Je to smutné a bolestivé, ale uvědomte si že je k vám upřímný, tak to zkuste ocenit. Je to tvrdé, ale nechte ho jít. Pokud rozvod proběhne v klidu, určitě nebude mít v srdci zášť, vy také ne a bude to lepší pro děti. Nepíšete jaký má vztah k dětem, snad bude i po rozvodu skvělým tatínkem.

nostress
Extra třída :D 13441 příspěvků 22.01.17 10:44
@Anonymní píše:

Je mi to moc líto, že jsi v takové situaci. Co můžeš s tím dělat, pokud ti řekl, že tě už nemiluje? Jestli ho chceš i tak zpátky, můžeš to zkusit, ale poradila bych se s odborníkem, nebo mu navrhni návštěvu manželské poradny.

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 22.01.17 10:55

@lady82 nějak se ale hnout musíš..I když to bude tezke..Oba by jste se trápily..On chce jinou a ty to vis a i ty si zasloužíš lásku a sex.

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 22.01.17 10:57

@holkaZ no má to jeden háček on odejít momentálně nechce on to chce ješte, skusit lepit ale mě chybí polibky neznosti a nevím jak dlouhou tohle vydržím @nostress tu manželskou poradnu jsme řešili už před měsícem a ani jednomu se nám do toho nechce se nám mluvit o tom s někým z té poradny

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 22.01.17 10:58

@lady82 a můžu se zeptat..Děti nemáte proč?

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 22.01.17 11:00

@Malike to bylo asi pro mě no jinou miluje ale ta s ní to nemá budoucnost je to taková pipka od mojeho je mladší o skoro 15 let takže nevím ale neprijde mi že by z toho něco bylo a jo chybí mi objetí sex pusa atd. Ale nedokážu odejít

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >