Už mě nemiluje - co dělat

27.7.15 12:05

Už mě nemiluje - co dělat

Jsme spolu celkem krátce cca dva roky všechno bylo bezproblémové prostě zamilovaný až po uši. Když jsme se seznámili už tenkrát jsem věděla, že je to můj pravý. Hodně rychle skočil do mého života, mé dceři prakticky ze dne na den nahradil tátu a pro mě se stal velkou oporou. Poté nastaly finanční problémy snad dlouhé trvání získat hypotéku přispěli k tomu, že jsme si jeden druhého přestali vážit. Při malém problému mi vycházeli z úst slova, že se rozjedem. Z jeho zase na oplátku nadávky, že jsem blbá, že neco nedělám, tak jak bych měla. Jelikož jsme si sedli, řekli jsme si, že to bylo špatně si nadávat nebo se hádat tak vše brzo utichlo. Je to zhruba půl roku co jsem vysadila antikoncepci a zhruba před dvěma měsíci jsme se začali snažit o miminko. Vůbec by mě nenapadlo, že se muže stát neco takového. Najednou mi začal vyčítat, že ho moc hlídám, že mu beru soukromí, že když se rozešel se svoji minulou přítelkyni neměl za kým jít, že ztratil všechny kamarádky. Je tedy pravda, že bych to mohla tolerovat víc, že si s někým píše. Snad by to i šlo kdyby to nebylo v noci. To je tak věc názoru do kdy je vlastně toto únosné. No a můj problém kdy to všechno začalo, bylo to tak rychlé. Před týdnem odjela jeho maminka. Najednou jako by jsme byli jinde on se furt musel procházet a ujasnovat si věci. Najednou mi řekl, že už nechce dítě. Nejdřív, že si ho nemůžem dovolit. Jenže co se nestalo udělala jsem si těhotenským test a ten je pozitivní. Když sem mu to řekla vypadalo to, že to je v pořádku, že má i radost. Před víkendem jsme odjeli na dovolenou a při mluveni v autě mi oznámil, že už mě nemiluje jako dřív, že to upadá. Nejsem si jistá jestli neřekl, že už mě nemiluje. Momentálně přemýšlím co vůbec dál. Nechal mě abych se zadlužila na opravu baráku na který stále není hypotéka. Neustále si říkám, že i když tohle přejdeme, kdy si zase uvědomí, že už mě zase nemiluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

elot
27.7.15 12:12

@Bezejmena2015 to je opravdu chlap do nepohody :roll: no nevím ale tenhle vztah vám asi dlouh nevydrží. Udrzet vztah musí oba a a i tak to dá někdy práci. A pokud už tě nemiluje tak to půjde těžko. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
6183
27.7.15 12:14

Třeba už jen není zamilovaný. A kromě toho, že má z těhotenství možná radost a řekl, že tě už tolik nemiluje, tak jak se k k těhotenství postravil? Vyjádřil se nějak, jestli budete spolu, jak vychovávat dítě? Uvědomil si vůbec, že teď nemůže jen tak snadno odejít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
27.7.15 12:15

Zamilovanost přešla. Už tě nemiluje, milovat nebude - kor, když se vymlouvá na „Najednou mi řekl, že už nechce dítě. Nejdřív, že si ho nemůžem dovolit.“
Za mě na potrat a najít si jiného. A taky, proč ses kvůli chlapa zadlužovala? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20856
27.7.15 12:33

Zkrátka jsi se rozhodla vyřešit problém ve vztahu dítětem a jak už to bývá, nevyšlo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
27.7.15 12:51

@Blekota to dítě za to nemůže :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1490
27.7.15 13:11

Jste oba nevyzrálí, ale chyby, které děláte, by vás měly posunout dál a příště si dát pozor. Tím ale nemyslím, že byste měli za každou cenu pokračovat společně. Vysadit antikoncepci v době, kdy jste si prošli krizí, byla dost zásadní chyba, ale potratem bych to rozhodně neřešila. Buď bude dítě pro vás oba motivace rychle se začít chovat dospěle a zodpovědně, nebo ne, a pak bude lepší i proto to dítě, když spolu raději nebudete.
Hlavně sundej růžové brýle, že to byl ten pravý, asi nebyl, ale zvaž, co ti pokračující vztah s ním tobě a tvému dítěti může dát…tedy pokud bude chtít pokračovat i partner, že.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.15 13:40

Nemyslím si, že by se o to dítě nechtěl postarat. Ani by mi neřekl ať ho dám pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
27.7.15 13:45
@Blekota píše:
Zamilovanost přešla. Už tě nemiluje, milovat nebude - kor, když se vymlouvá na „Najednou mi řekl, že už nechce dítě. Nejdřív, že si ho nemůžem dovolit.“
Za mě na potrat a najít si jiného. A taky, proč ses kvůli chlapa zadlužovala? :zed:

Mám stejný názor ;)

• Nahlásit
  • Citovat
27.7.15 13:46

Neřekla bych že by šlo o nevyzrálost. Mě s nim bylo vždy dobře. Vím že vztah není jen o tom dobrém. Jsem spíše unavená z toho, že jsem mu chtěla dat všechno a ve zlém se to obrátilo. Nechci utíkat z boje. Spíš nechápu jak se muže člověk změnit tak rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
27.7.15 13:49
@Bezejmena2015 píše:
Neřekla bych že by šlo o nevyzrálost. Mě s nim bylo vždy dobře. Vím že vztah není jen o tom dobrém. Jsem spíše unavená z toho, že jsem mu chtěla dat všechno a ve zlém se to obrátilo. Nechci utíkat z boje. Spíš nechápu jak se muže člověk změnit tak rychle.

Spadly růžové brýle. Navíc píšeš, že jsi mu chtěla dát všechno - Doporučuji přečíst si knížku Pravidla, kterými se vaše matka neřídila.
Ellen Feinová, Sherrie Schneiderová. Četla jsem jí několikrát jedním hltem – za jednu sobotu se dá zvládnout. A můžu ti říct, že jsem přesně v té knize našla „tu pipinu“, která pro chlapa dělá první poslední jako ty @Bezejmena2015 a stejně si toho nikdo nebude vážit. Opravdu – přesně si přečtete ty p.i.t.ch.o.v.i.ny, které děláte a o které chlap vůbec nestojí (přitom vy si myslíte, že je to to nejlepší).
Také je tam ta zmínka o penězích, kterou mám v podpisu. Řídím se tím už asi 3 roky a ejhle, změna je vidět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
27.7.15 14:05
@Bezejmena2015 píše:
Neřekla bych že by šlo o nevyzrálost. Mě s nim bylo vždy dobře. Vím že vztah není jen o tom dobrém. Jsem spíše unavená z toho, že jsem mu chtěla dat všechnoa ve zlém se to obrátilo. Nechci utíkat z boje. Spíš nechápu jak se muže člověk změnit tak rychle.

To se vždy ve zlé obrátí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
27.7.15 14:12
@Bezejmena2015 píše:
Spíš nechápu jak se muže člověk změnit tak rychle.

Nemá o co bojovat. Ty mu podstrojuješ a dělalas první poslední. Ho to nebaví, chce se tě zbavit, proto ty řeči, že na dítě nemáme finance a kdesi cosi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
27.7.15 14:14

@Blekota Je ta knížka lepší, než Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč? To je strašnej brak.. myšlenka dobrá, ale číst se to nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14308
27.7.15 17:06

Já jsem ještě nezažila člověka, který by dobrovolně říkal protějšku, že už ho tolik nemiluje atd. a už neměl nikoho jiného v záloze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama