Už mě prý nemiluje

Anonymní
26.9.20 07:51

Už mě prý nemiluje

Ahoj, jsem zničená.

Před týdnem jsme se vrátili s přítelem z dovolené (jsme spolu skoro rok). Byla jsem hrozně šťastná, dovolená byla krásná…

Tento víkend měl přijet za mnou, ale včera mi sdělil, že chce být sám, že nepřijede. Automaticky jsem pochopila, že něco není jak by být mělo. Ptala jsem se ho a dostala z něj, že mě má rád, ale už neví, jestli mě ještě miluje.

Poprosil mě, abych mu dala tenhle víkend čas. Chce jet za mamkou, že už se s ní prý domluvil. (Mamku znám a máme se celkem rády).

Nicméně je to jakoby se se mnou rozešel. Cítím se strašně zrazeně a najednou prázdně. Věcně mi ho něco připomíná. Nicméně přesto, že se snažím smířit s našim koncem, je ve mě mala naděje, že to je jen dočasný pocit a krize. A že si to uvědomí.

Vím, že jsem asi naivní. Jen teď moc nevím, co bych měla dělat. Nechat ho úplně být? To mi přijde nejmoudřejší. Postupně mě ale zacaly napadat věci jako že bych za nim zajela a počkala tam na něj. Nebo že bych mu tam jen koupila třeba růži a zase odešla. (Mám klíče)…

Opravdu jsem teď hrozně otupělá a nedokážu uvažovat v klidu. Co byste dělali Vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27589
26.9.20 07:53
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem zničená.

Před týdnem jsme se vrátili s přítelem z dovolené (jsme spolu skoro rok). Byla jsem hrozně šťastná, dovolená byla krásná…

Tento víkend měl přijet za mnou, ale včera mi sdělil, že chce být sám, že nepřijede. Automaticky jsem pochopila, že něco není jak by být mělo. Ptala jsem se ho a dostala z něj, že mě má rád, ale už neví, jestli mě ještě miluje.

Poprosil mě, abych mu dala tenhle víkend čas. Chce jet za mamkou, že už se s ní prý domluvil. (Mamku znám a máme se celkem rády).

Nicméně je to jakoby se se mnou rozešel. Cítím se strašně zrazeně a najednou prázdně. Věcně mi ho něco připomíná. Nicméně přesto, že se snažím smířit s našim koncem, je ve mě mala naděje, že to je jen dočasný pocit a krize. A že si to uvědomí.

Vím, že jsem asi naivní. Jen teď moc nevím, co bych měla dělat. Nechat ho úplně být? To mi přijde nejmoudřejší. Postupně mě ale zacaly napadat věci jako že bych za nim zajela a počkala tam na něj. Nebo že bych mu tam jen koupila třeba růži a zase odešla. (Mám klíče)…

Opravdu jsem teď hrozně otupělá a nedokážu uvažovat v klidu. Co byste dělali Vy?

Když říká, nechat ho v klidu, tak bych ho nechala. Růže chlapa opravdu nepřesvědčí, aby s tebou zůstal, když „neví“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
26.9.20 07:57

Neponižuj se a nepiš mu…počkej co z něj dál vypadne, někdy je to těžký ale růži jsem v životě chlapovi teda nekoupila a potom co ti řekl bych mu ji nedala vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14379
26.9.20 08:00

To mě mrzí, ale to se holt stává - hormony zamilovanosti vyprchaly, láska- chceme spolu být i bez zamilovansti nedorazila - minimálně na jeho straně, Nenaděláš s tím nic, vynutit se to nedá.

Potřebuješ to odplakat, podtřebuješ se vyvzteka, potřebuješ si pak odpustit a smířit se s tím, že to nevyšlo a jít dál.

Nevnucuj se, jedině ho to bude nutit před tebou utíkat. Jedinná šance je, že se začneš věnovat sobě a začneš chodit do společnosti - teoreticky může začít žárlit a znovu tě začně nahánět, ale spíš ne.

Jakmile na ně začneš tlačit, bude utíkat. Pokud začneš utíkat ty, je zde nepatrná šance, že tě začne honit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5265
26.9.20 08:05

Nejezdí za ním ničeho tím nedosáhnes. Spíš opak toho co chces.
Taky v tom může být někdo jiný. Jsi si jistá že je u mamky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 08:10

@ludmilaadamkova
Upřímně mě to také napadlo. Protože to přišlo tak z ničeho nic.

Na druhou stranu mi nikdy v ničem nelhal a já se ho rovnou zeptala, jestli v tom někdo jiný je.

Odpověděl mi, že určitě ne a tak nějak jsem z toho prostě cítila, že mi nelže. Nevím, jak to vysvětlit…

• Citovat
  • Nahlásit
6816
26.9.20 08:15

Uzila bych si volny vikend jen pro sebe a byla bych rada, ze mam klid.

A pokud by mi rekl to, co tobe, tak bych ho rozhodne nekontaktovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
26.9.20 08:16

Chápu, jak se cítíš a že pro Tebe bude víkend dlouhej. Dej mu ten čas, k který Tě poprosil… Může si uvědomit, že Tě nejen má rád, ale že bys mu chyběla. Že láska má podob víc než jen zamilovanost, kdy se člověk nemůže nadechnout. Držím Ti palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27589
26.9.20 08:20
@Anonymní píše:
@ludmilaadamkova
Upřímně mě to také napadlo. Protože to přišlo tak z ničeho nic.

Na druhou stranu mi nikdy v ničem nelhal a já se ho rovnou zeptala, jestli v tom někdo jiný je.

Odpověděl mi, že určitě ne a tak nějak jsem z toho prostě cítila, že mi nelže. Nevím, jak to vysvětlit…

Není to zničehonic. Možná s tebou jel na dovolenou jen pro pocit jakéhosi rozloučení. Aby sis to užila a on ti mohl naservírovat pravdu do lepšího rozpoložení. Podle mě nad tím už uvažovat musel aspoň měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5234
26.9.20 08:26

Tohle když mě řekl bývalej tak měl jinou a taky mě to neřekl hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
26.9.20 08:28

Určitě se mu nevnucuj. Asi ho přešla zamilovanost, kterou si chlapi tak rádi pletou s láskou (viz vyznání „miluji tě“ po týdnu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
26.9.20 08:37
@Meleys píše:
Neponižuj se a nepiš mu…počkej co z něj dál vypadne, někdy je to těžký ale růži jsem v životě chlapovi teda nekoupila a potom co ti řekl bych mu ji nedala vůbec.

Ano? A copak udělal tak špatného, ten zlý muž, to, že potřebuje čas na nějaké rozhodnutí, to, že není/třeba/ve vztahu šťastný-za to je lump? Možná zrovna na té báječné dovolené zjistil, že není všechno růžové. Myslím, že každý máme právo na své rozhodnutí, nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
26.9.20 08:41

Tu růži bych brala jako citový nátlak. Takže určitě ne. A chlapovi navíc :think: to by mě nenapadlo už vůbec. Je to hodně divný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
26.9.20 08:41

To není z ničeho nic a ta dovolená to asi i potvrdila. Úplně se stáhni ( úplně jako fakt úplně) a jestli o něj stojíš, tak mu dej čas, aby mohl zjistit jestli mu chybíš nebo ne. I když mě by asi naštvalo být v pozici, že si musí rozmyslet, jestli teda tu zmrzlinu, kterou si dával ráno, v poledne a večer a tudíž mu přijde už fádní, si ještě nějakou dobu nechá, protože si na ni zvykl anebo si vybere úplně jinou příchuť…( OT - nechápu proč mě v té zimě napadlo srovnání zrovna se zmrzlinou… :mrgreen: )…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28582
26.9.20 08:45
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem zničená.

Opravdu jsem teď hrozně otupělá a nedokážu uvažovat v klidu. Co byste dělali Vy?

Nejspíš si to uvědomil na té dovolené…

Jedině ho nechat v klidu, je pravda, že on má právo se rozhodnout, jak bude chtít, ty vztahy prostě nejsou povinné, ted ho nekontaktovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama