Už mě s ním nebaví sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 01:12
Už mě s ním nebaví sex

Ahoj holky. Omlouvám se, že píšu takhle anonymně, ale vždy jsem používala stejnou přezdívku a vážně nechci, aby si zrovna tohle přítel přečetl. S přítelem jsme spolu víc jak rok a jsme docela mladí. Pomalu už začínají opadat ty stavy zamilovanosti. Dřív jsem spoustu věcí neřešila, ale tak většinou na to časem prostě dojde :D no a teď mi začalo docházet, že s ním vlastně nejsem v ohledu sexu ani moc spokojená. Přítel je o něco málo mladší než já. Má problém se svým sebevědomím, protože ho „pánbíček“ moc neobdařil..ale tak víte jak…vše se dá řešit jinou cestou, když to takhle není zrovna ono. Já byla vždy zastáncem toho, že sex ve vztahu až takovou roli nehraje, ale začínám pomalu zastávat jinou pozici :lol: přítel je na mě moc hodný, má mě rád, dokáže mi vyjít vstříc…takže bych o něj nerada přišla jenom proto, že není až tak šikovný. Nejhorší je, že s ním o spoustě věcech nemohu ani přímo mluvit, protože si to automaticky převede, že je špatný a ještě je to potom horší (sebevědomí-stres). Říkám si, že se to třeba časem změní…až ještě trochu dospěje. Ale co s tím dělat teď…umím si s ním představit budoucnost, rodinný život atd, ale to uspokojení je slabé. Tak si říkám…je fér si zatím najít vybití někde jinde? Ovšem tak, aby se to nedozvěděl. Já vždycky byla obrovským odpůrcem podvádění, ale když on je takový trouba na tohle a prostě aspoň jednou za čas si to chcete dobře užít :nevim: a říkám si, že se s ním třeba časem bude moct dát mluvit jinak a budeme to moc probrat z jiného hlediska…nebo ještě setrvat? Asi jsem to napsala vše dost zamotaně, ale snad mě pochopíte a vcítíte se do mé situace. A prosím, jestli mě někdo chce začít urážet proto, že jsme běhala běhna, tak rovnou tuto diskuzi přeskočte a najděte si jinou :) děkuji. Já žádám o radu a ne o kárání ;) však od toho tady ta diskuze je :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 03.03.17 01:24

Nepsala jsi kolik vám je let, takže se to dá shrnout tak, že tě pálí dobré soužití, nebo se to dá podat tak, že v dnešní době je těžké najít ideál, takže tak jak tak začneš podvádět.

Jen počítej s tím že se to může provalit. A pak je potřeba počítat s následky. Do toho zaskoku se můžeš zamilovat a může to dopadnout ještě úplně jinak.

Ke změně partnera, či rozchodu tě nabádat nebudu, není to pro mě pádný důvod, leccos už jsem zažila.

Terezameggi
Kecalka 117 příspěvků 03.03.17 01:28

Tak pokud s nim nejsi v posteli spokojena, tak bych to asi spise videla na rozchod, nez si zacinat s nekym bokem.. Dobry sex je ve vztahu strasne dulezity, co si budeme povidat.. A nez byt s nim a bokem mit sex s jinym.. To je lepsi rozchod. Jasne, všude je neco a nikde to neni dokonaly, ale tyhle zakladni veci, jako dobry sex atd.,ty proste musi klapat :)

beruska9
Extra třída :D 10692 příspěvků 03.03.17 02:03

Neni to fer. Nevera proste nikdy neni fer. (Ted neberu to, ze nekterym parum vyhovuje ruzne usporadani, takze pokud po vzajemne dohode zapoji do vztahu vic lidi, to je jina…). Predstav si, ze by to udelal on tobe, jak by ses citila, kdyby ses to dozvedela? Bud hledej dal, nebo to s nim nejakym zpusobem zkus „rozproudit,“ nebo si zvaz, zda ti to stoji za rozchod…mozna zjistis, ze ne.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 02:36

Sex js taky neverbální komunikace…takže pokud jsete kompatibilní, mnělo by to klapat i v posteli…nechá­pu, co to vlastne mluvíte o bokovce, to mi pŔipomína trola, odkdy bokovka řeší problém? Neřeší, ale komplikuje.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 03.03.17 06:02

Sex je jen další způsob komunikace.

Pokud nejste schopná partneroví říct co chcete, tak se nedivte, že to nedostáváte.

Chcete-li to zlepšit, je potřeba najít takový jazyk, kde si vzájemně bez výčitek, vztahovačnosti a urážení se vzájemně naučíte poskytovat si rozkoš.

Ne - nejde to samo od sebe. Je to něco, co se partneři vzájemně učí.

A nebo holt mají pocit že to přijde samo a když ne, tak to určitě není TEN PRAVÝ a tak jdou hledat o dům dál. Překvapviě ani s tím dalším to nejde samo, bez otevřené komunikace a navěky, protože prostě chemický koktejl zamilovanosti vyprchá a teprve pak se ukazuje jak na tom ti dva jsou, teprve pak se dostáváme do nějaké skutečnosti, ne do iluze.

Venetia
Hvězda diskuse 36651 příspěvků 03.03.17 06:30
@Aenne píše:
Sex js taky neverbální komunikace…takže pokud jsete kompatibilní, mnělo by to klapat i v posteli…nechá­pu, co to vlastne mluvíte o bokovce, to mi pŔipomína trola, odkdy bokovka řeší problém? Neřeší, ale komplikuje.

Proč by neresila…pokud jediný problém je v sexu…může to zničit celý vztah a občasné užití bokem může odstranit tu frustraci

Zabatko
Závislačka 4268 příspěvků 03.03.17 07:42
@Venetia píše:
Proč by neresila…pokud jediný problém je v sexu…může to zničit celý vztah a občasné užití bokem může odstranit tu frustraci

Dlouhodobě nic neřeší. To ho bude podvádět, rok, dva, deset, pořídí si s ním dítě, nebo děti, ale za „kvalitním“ sexem bude pořád odcházet jinam? Co ten kluk chudák, blbec, který ji miluje. Je vidět, že jsou asi oba ještě dost mladí, on asi není natolik zkušený a ona si neumí říct co a jak chce bez toho, aby on se cítil trapně, to je ale chyba komunikace.
Zajímalo by mě, co to je že ho „příroda moc neobdařila“, zakladatelko, můžeš to nějak specifikovat?

Markéta80
Hvězda diskuse 40015 příspěvků 03.03.17 07:42

Jste spolu jen rok a už je problém v sexu? To je celé špatně, nezlepší se to. Férové je se rozejít protože až se to provalí bude to průser :?.klidně mu řekni v čem je problém a že takhle žít nemůžeš :?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 03.03.17 07:54
@Aenne píše:

Tak to jsi naprosto mimo, můžu mít naprosto úžasného partnera, ale v sexu se s ním nemusím vůbec shodnout. Stačí když každý má jinou frekvenci sexu, nebo jeden má raději tvrdší sex nebo naopak dlouhé předehry..a zakladatelka má velkou pravdu, že některé chlapi upřimnost bohužel ještě více stresuje..

lilith1
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 03.03.17 07:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Omlouvám se, že píšu takhle anonymně, ale vždy jsem používala stejnou přezdívku a vážně nechci, aby si zrovna tohle přítel přečetl. S přítelem jsme spolu víc jak rok a jsme docela mladí. Pomalu už začínají opadat ty stavy zamilovanosti. Dřív jsem spoustu věcí neřešila, ale tak většinou na to časem prostě dojde :D no a teď mi začalo docházet, že s ním vlastně nejsem v ohledu sexu ani moc spokojená. Přítel je o něco málo mladší než já. Má problém se svým sebevědomím, protože ho „pánbíček“ moc neobdařil..ale tak víte jak…vše se dá řešit jinou cestou, když to takhle není zrovna ono. Já byla vždy zastáncem toho, že sex ve vztahu až takovou roli nehraje, ale začínám pomalu zastávat jinou pozici :lol: přítel je na mě moc hodný, má mě rád, dokáže mi vyjít vstříc…takže bych o něj nerada přišla jenom proto, že není až tak šikovný. Nejhorší je, že s ním o spoustě věcech nemohu ani přímo mluvit, protože si to automaticky převede, že je špatný a ještě je to potom horší (sebevědomí-stres). Říkám si, že se to třeba časem změní…až ještě trochu dospěje. Ale co s tím dělat teď…umím si s ním představit budoucnost, rodinný život atd, ale to uspokojení je slabé. Tak si říkám…je fér si zatím najít vybití někde jinde? Ovšem tak, aby se to nedozvěděl. Já vždycky byla obrovským odpůrcem podvádění, ale když on je takový trouba na tohle a prostě aspoň jednou za čas si to chcete dobře užít :nevim: a říkám si, že se s ním třeba časem bude moct dát mluvit jinak a budeme to moc probrat z jiného hlediska…nebo ještě setrvat? Asi jsem to napsala vše dost zamotaně, ale snad mě pochopíte a vcítíte se do mé situace. A prosím, jestli mě někdo chce začít urážet proto, že jsme běhala běhna, tak rovnou tuto diskuzi přeskočte a najděte si jinou :) děkuji. Já žádám o radu a ne o kárání ;) však od toho tady ta diskuze je :palec:

Napadá mě zakladatelko, zkusit přímo při milování ho tak jako navádět..položit mu ruku tam kam potřebuji a říci něco jako..moc se mi líbí miláčku když…a takto pomalu nenásilně..

KiwiT
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 03.03.17 08:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Omlouvám se, že píšu takhle anonymně, ale vždy jsem používala stejnou přezdívku a vážně nechci, aby si zrovna tohle přítel přečetl. S přítelem jsme spolu víc jak rok a jsme docela mladí. Pomalu už začínají opadat ty stavy zamilovanosti. Dřív jsem spoustu věcí neřešila, ale tak většinou na to časem prostě dojde :D no a teď mi začalo docházet, že s ním vlastně nejsem v ohledu sexu ani moc spokojená. Přítel je o něco málo mladší než já. Má problém se svým sebevědomím, protože ho „pánbíček“ moc neobdařil..ale tak víte jak…vše se dá řešit jinou cestou, když to takhle není zrovna ono. Já byla vždy zastáncem toho, že sex ve vztahu až takovou roli nehraje, ale začínám pomalu zastávat jinou pozici :lol: přítel je na mě moc hodný, má mě rád, dokáže mi vyjít vstříc…takže bych o něj nerada přišla jenom proto, že není až tak šikovný. Nejhorší je, že s ním o spoustě věcech nemohu ani přímo mluvit, protože si to automaticky převede, že je špatný a ještě je to potom horší (sebevědomí-stres). Říkám si, že se to třeba časem změní…až ještě trochu dospěje. Ale co s tím dělat teď…umím si s ním představit budoucnost, rodinný život atd, ale to uspokojení je slabé. Tak si říkám…je fér si zatím najít vybití někde jinde? Ovšem tak, aby se to nedozvěděl. Já vždycky byla obrovským odpůrcem podvádění, ale když on je takový trouba na tohle a prostě aspoň jednou za čas si to chcete dobře užít :nevim: a říkám si, že se s ním třeba časem bude moct dát mluvit jinak a budeme to moc probrat z jiného hlediska…nebo ještě setrvat? Asi jsem to napsala vše dost zamotaně, ale snad mě pochopíte a vcítíte se do mé situace. A prosím, jestli mě někdo chce začít urážet proto, že jsme běhala běhna, tak rovnou tuto diskuzi přeskočte a najděte si jinou :) děkuji. Já žádám o radu a ne o kárání ;) však od toho tady ta diskuze je :palec:

Pokud chceš spát s někým jiným, tak buď fér a rozejdi se. Pokud ho máš ráda, tak na tom s ním pracuj, doporuč mu psychologa, aby pracoval na sebevědomí a zkuste spolz vymyslet způsob, jak spolu komunikovat. Protože když ty řekneš, že má něco dělat jinak, tak není správné, že on se začne schazovat a neudělá to (pokud to není něco, co dělat nechce). Možná zkusit říct něco ve smyslu „takhle je to dobré, ale co to zkusit i takto?“.

Každopádně by potřeboval zvednou sebevědomí, tak se zkuste zamyslet jak na to.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 08:05
@Venetia píše:

souhlasím s vámi, pokud bude její partner o tom informován a bude s tím souhlasit a nebude mu ti vubec vadit…pokud jí sexuálne navyhovuje, a on není polygamný, tak bokovka není řešení ale budoucí komplikace.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 08:09
@lilith1 píše:
Tak to jsi naprosto mimo, můžu mít naprosto úžasného partnera, ale v sexu se s ním nemusím vůbec shodnout. Stačí když každý má jinou frekvenci sexu, nebo jeden má raději tvrdší sex nebo naopak dlouhé předehry..a zakladatelka má velkou pravdu, že některé chlapi upřimnost bohužel ještě více stresuje..

mužeš mít úžasného chlapa, ale pokud si v sexu nerizumíte, tak nejste kompatibilni…asi bych to řekla tak, že jste úžasný každý úplne jiným spusobem :)

zoidberg
Extra třída :D 11889 příspěvků 03.03.17 08:11

I z nezkušeného telete může vyrůst plemenný býk :pankac:
Nepodváděj ho, není fér si ho pěstovat pro jeho dobré vlastnosti, ale kalhotky si nechat stahovat někým jiným. Férový rozchod z tebe udělá lepšího člověka ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >