Už mě tak nebaví žít, má to cenu?

Anonymní
15.10.20 21:18

Už mě tak nebaví žít,má to cenu?

Hezký večer, můj problém je ten, že mám chlapa s kterým jsem 6 let. Oba máme děti s prvního manželství v pubertálním věku. Jeho dítě vůbec nepotkávám, dítě mě vidět nechce a mé dítě má komplikovanou povahu je těžké s ním vycházet.
Chlap už to vzdal, že mé dítě nechce vidět, že nemá trpělivost a bude zamnou chodit, jen když bude u svého bio otce.
My se máme rádi, ale nedovedu si to představit, že se budeme dlouhodobě vidět jen, když bude mé dítě pryč.
Nechci aby bylo překážkou to se mi nelíbí měl by nás brát jako celek :( Zůstali by jste v takovém vztahu nebo by to byl pro vás důvod k rozchodu? Ráda bych měla chlapa u sebe nejlíp každý den a teď se cítím na vše sama, že on přijede jen na pobavení a bezstarostný užívání si.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19329
15.10.20 21:26

Tak sama přiznáváš, že to s dítětem snadné není. Otázka je, jestli by ho někdo jiný vydýchal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
15.10.20 21:37

Pro mě by to nebylo. Radši bych byla sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3896
15.10.20 21:45

Dítě puberťák vs nabíječ. No hele pro mě by bylo důležité dítě. Dejme si ruku na srdce a řekneme si, že dětské dospívání není jednoduché, zvlášť v dnešní době. Je tedy otázkou, proč je těžké s nim vycházet, jaké máte v rodině vztahy a jak je na tom ono dítě psychicky a co ho k jeho chování vede… Logiku bych v jeho chování ani nehledala. Co bych však hledala u dospělého muže je pochopení a schopnost překonávat překážky a ne dávat ultimáta. Je snad dospělej a je schopen pochopit dospívání. Jo s některými dětmi je to těžké, chápu i, že toho má dost. Ty sama musíš otevřít oči a podívat se na to tak, zda je to skutečně s tvým dítětem k nevydržení nebo je ten tvůj amant prostě jen neschopen tolerance a přijde si jen pro shuk a tvé dítě používá jen jako výmluvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
15.10.20 21:56

Tak..ráda bys chlapa u sebe měla každý den ale to se neděje. Ráda bys aby vás bral jako celek ale to se neděje. Přijde jen na pobavení a když je dítě uklizené u otce. Strašné. Nevím nad čím váháš, když ten vztah ti stejně nedává to, co chceš. Soustředila bych se na dítě a na takového společníka bych se pápla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 22:01

Opravdu je mé dítě hodně komplikované, není to od něj výmluva. Na první pohled vidím, že když přijede, tak mé dítě to obtěžuje a už se těší až zase odjede. Na jeho jakékoliv slova má odpověď, že není jeho táta tudíž ho nezajímá a nebere vůbec co mu přítel říká. S otcem se často stýká. Vím, že hodně žárlí na přítele, tak jsem chtěla, aby se ignorovali, ale to taky není řešení já si přeji asi jako každá matka, aby byli spolu v pohodě kámoši. Ignorace stejně nikam nevede je to pak ještě horší.

• Citovat
  • Nahlásit
14874
15.10.20 22:03

Vzdyt ty jeho dite taky nevidas, nemate si moc co vycitat :think: Ja bych zvazila, zda partnera miluju natolik, ze zvladnu jeste par let fungovat takhle, nez se deti osamostatni. Ale muze to byt klidne 10 let, zejo.. To je na tobe. Pokud citis, ze partnera potrebujes u sebe porad, nejspis nezbyde nez jit o dum dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 22:07
@Badboda píše:
Tak..ráda bys chlapa u sebe měla každý den ale to se neděje. Ráda bys aby vás bral jako celek ale to se neděje. Přijde jen na pobavení a když je dítě uklizené u otce. Strašné. Nevím nad čím váháš, když ten vztah ti stejně nedává to, co chceš. Soustředila bych se na dítě a na takového společníka bych se pápla.

Je těžké přijít o někoho, koho mám ráda, ale myslela jsem si, že to opravdu bude jiné lepší a ono je to čím dál horší. Moc mě bolelo, když mi přítel řekl, že se uvidíme, jen když budu doma sama to mě hrozně zklamalo :,( Jsem na něj už zvykla a nejsem zastáncem toho, že matka si domů přivede jiného muže. Už jen odchod od otce dítěte ho poznamenal a dlouho trvalo, než tak nějak přijal nového partnera. Jsme spolu 6 let a nedokážu si ani představit, že si domů přivedu třeba někdy někoho jiného. Sama být určitě nechci, jsem mladá a necítím se na to zůstat sama do konce života.

• Citovat
  • Nahlásit
14874
15.10.20 22:08
@Anonymní píše:
Opravdu je mé dítě hodně komplikované, není to od něj výmluva. Na první pohled vidím, že když přijede, tak mé dítě to obtěžuje a už se těší až zase odjede. Na jeho jakékoliv slova má odpověď, že není jeho táta tudíž ho nezajímá a nebere vůbec co mu přítel říká. S otcem se často stýká. Vím, že hodně žárlí na přítele, tak jsem chtěla, aby se ignorovali, ale to taky není řešení já si přeji asi jako každá matka, aby byli spolu v pohodě kámoši. Ignorace stejně nikam nevede je to pak ještě horší.

A proc by mel poslouchat jen tatu? Nebo co je to za argument, ze neni otec, tak ho nebude vnimat? On se ho snad snazi partner nejak vychovavat? Kdyz ho vezmete na nejakou akci podle jeho gusta, jak to probiha? Jako co si budeme, s pubertaky je to naprd, ale ta cesta se da najit vzdy. Vemte ho na laser game, virtualni realitu, paintball, fotbal, cokoli, co ma rad a netlacte na pilu. Nicmene stejne tak bys mela ty pokusit se najit cestu k jeho diteti. Mozna jste se az presprilis venovali jen sami sobe.. :think: pred sesti lety ty deti v puberte nebyly..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
15.10.20 22:17
@Anonymní píše:
Je těžké přijít o někoho, koho mám ráda, ale myslela jsem si, že to opravdu bude jiné lepší a ono je to čím dál horší. Moc mě bolelo, když mi přítel řekl, že se uvidíme, jen když budu doma sama to mě hrozně zklamalo :,( Jsem na něj už zvykla a nejsem zastáncem toho, že matka si domů přivede jiného muže. Už jen odchod od otce dítěte ho poznamenal a dlouho trvalo, než tak nějak přijal nového partnera. Jsme spolu 6 let a nedokážu si ani představit, že si domů přivedu třeba někdy někoho jiného. Sama být určitě nechci, jsem mladá a necítím se na to zůstat sama do konce života.
.
Ale mít někoho ráda a být v partnerství naplněná a pochopená jsou dvě různé veci. Je na každém, čemu dá přednost. Dělej jak myslíš ale partner by ti měl být oporou a mělo by ti dělat radost být s ním. Z popisu mi přijde, že se akorát trápíš. Stejně se musíš sama cítit ne?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19329
15.10.20 22:19
@Anonymní píše:

No dobře, ale divíš se mu? Mě by taky nebavilo skákat kolem pubertální náladičky tvého syna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2916
15.10.20 22:19

Tvoje dítě je sobec. V pubertě už by mělo chápat, že se kolem něj netočí svět a že ti svým chováním ubližuje :? Kdybys mu tam vodila jednoho chlapa za druhým, tak jsem na jeho straně, ale po šesti letech už by se mělo srovnat. Mrzí mě v jaké jsi situaci, drž se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 22:32
@Serpentini píše:
Tvoje dítě je sobec. V pubertě už by mělo chápat, že se kolem něj netočí svět a že ti svým chováním ubližuje :? Kdybys mu tam vodila jednoho chlapa za druhým, tak jsem na jeho straně, ale po šesti letech už by se mělo srovnat. Mrzí mě v jaké jsi situaci, drž se

Jsem z toho celkem nešťastná, ale dám tomu ještě šanci. Znovu promluvím jak se synem, tak s přítelem. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat